• دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال
  • منحصر به فرد اریک هال مصاحبه: “من به ارمغان آورد پرمخاطب به فوتبال به عنوان guv’nor’

به روز رسانی خودکار

خوب شب

ثانیهello و خوش آمدید به تلگراف ورزشی زندگی می کنند پوشش از تاتنهام در لیگ گذشته 16 دوم-پا کراوات در برابر RB Lepizig در ردبول آرنا.

اسپرز نیاز برای سرنگونی 1-0 کسری امشب به پیشرفت به مرحله یک چهارم نهایی و در حالی که شانس در برابر آنها خوزه مورینیو همچنان با اعتماد به نفس مصمم است که او را برنده غنائم در تاتنهام به عنوان او امیدوار است برای “چیزی خاص” در لیگ قهرمانان.

استیون Bergwijn شد آخرین حمله به بازیکن زده می شود با مصدومیت در آستانه بازی امشب او به عنوان رد مورینیو برای بقیه فصل را با یک مچ پا رگ به رگ پیوستن به هری کین و پسر Heung-حداقل در اتاق درمان.

این یک ضربه بزرگ برای رئال مادرید را به امید برنده شدن نقره در اولین کمپین در اسپرز هر چند پرتغالی است که مدیر با اعتماد به نفس آن را به اتفاق می افتد در برخی از مراحل در زمان خود در این باشگاه است.

“من معتقدم که تاتنهام در حال رفتن به تنها باشگاه بدون کسب جام,” او گفت:. “من آن را به دست آورد در هر باشگاه و من اعتقاد دارم که من می خواهم به انجام این کار را نیز با تاتنهام.

“من اینجا هستم تا برای سه یا چهار ماه. من در این تیم در وضعیت بسیار دشوار است و در حال حاضر آن را حتی سخت تر با بسیاری از مشکلات ما داشتن اما به اعتقاد من در من در بازیکنان در باشگاه و من باور دارم که در طول قرارداد من من می خواهم برای کمک به این باشگاه به آن را انجام دهد.

“این من برنده آن را به من کمک باشگاه و بازیکنان به آن را انجام دهد.”

با وجود مشکلات و نیاز به یک شب به یاد ماندنی برای پیشرفت مورینیو بود در صعودی در خلق و خوی خود را قبل از مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی در ردبول آرنا.

تاتنهام را مدیر می داند که چگونه برای برنده شدن در این رقابت در برابر شانس و احساس است امیدوار.

“حرکت بهترین نیست اما من احساس می کنم پسر سزاوار چیزی خاص” در پرتغالی گفت.

“گروه بسیار خوب و پسران به همه چیز و دوباره در راه صادقانه اگر ما و نگاه ما در بازی برابر نورویچ, گرگ, برنلی, من فکر می کنم ما می جنگیدند واقعا سخت در برابر همه شرایط.

“پسران سزاوار این نوع شادی که پیروزی در حذفی لیگ قهرمانان می تواند به ارمغان بیاورد.

“اما گاهی اوقات در فوتبال شما نمی توانید آنچه شما سزاوار. ما فقط باید به شرایط و حرکت می کند اما در این لحظه ما در شرایط به قبول هر چیزی.

“ما در شرایط به مبارزه برای کراوات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de