تارا Reade که متهم جو بایدن از نظر جنسی آزار او در سال 1993 به نام معاون سابق رئیس جمهور به “گام به جلو و پاسخگو” و ابراز تمایل برای بایدن به رها کردن از انتخابات ریاست جمهوری.

“من می خواهم به می گویند:” شما و من وجود دارد, جو بایدن, لطفا گام به جلو و پاسخگو. شما باید در حال اجرا بر روی شخصیت برای رئیس جمهور ایالات متحده,'” Reade گفت: سابق ایسنا و NBC News میزبان madadi در مصاحبه ای که منتشر شده در رسانه های اجتماعی.

Reade مشغول به کار به عنوان یک کارمند در بایدن را در مجلس سنا در اوایل 1990s. او را متهم بایدن از تجاوز جنسی و آزار و اذیت جنسی. بایدن این اتهامات را رد کرده است. در مصاحبه با کلی Reade رفت و به جزئیات بیشتر هر چند او هنوز نامشخص در مورد محل دقیق این حمله او مدعی.

“من به یاد داشته باشید پایین رفتن راسل ساختمان طبقه, و بنابراین من نمی دانم اگر من در طبقه اول و یا در زیرزمین اما دالان که منجر به کنگره و این نوع از چیزی” Reade گفت. آن یک هفته او تاکید به کلی. او گفت که زمانی که او با بایدن او استقبال او را با نام او و دست او را فراموش کیسه ورزشگاه. در واقع او به عنوان “تحت فشار قرار دادند تا در مقابل دیوار” Reade گفت: او به خاطر تفکر “که در آن،”

او در ادامه گفت: “من توزیع شد آن را به او. و آه او تا به حال دست خود را, زیر, زیر لباس….او تا به حال یک دست زیر پیراهن من. و از سوی دیگر من تا به حال یک دامن و او خواهم رفت پایین و سپس بالا رفت و من به یاد داشته باشید من تا تقریبا در tippy toes. و um زمانی که او رفت و داخل در دامن او بود صحبت کردن به من در همان زمان.”

Reade ادعا کرد که او “با تکیه به” او و “بوسیدن گردن من منطقه” و زمزمه, من می خواهم به جایی بروید در یک صدای پایین. او گفت: برخی از چیزهای دیگر. من نمی توانم به یاد داشته باشید همه چیز را گفت.” او گفت: Kelly او گفت: چیزی “مبتذل” به او. کلی پرسید که چه او گفت.

“او — او گفت:” من می خواهم به f*** شما است.’ و او گفت: آن کم بود و من دور هل دادن و من به یاد داشته باشید من زانو صدمه زدن به. چرا که ما زانو او باز کرده بود پاهای من با زانو و زانو ما کلاه درگیر شدند بنابراین من احساس می کردم که این درد تیز. انگشتان خود را در داخل منطقه خصوصی من من مهبل (واژن) و ام آن بود وجود نداشت و بحث کوچک.”

“در آن لحظه من می دانستم که این واقعا بد بود” Reade گفت. “من می دانستم که آن را بیش از فقط حمله. این واقعا بد است. او سپس عصبانی است. و من می تواند احساس. آن را مانند عصبانی فریاد. اما این دشمنی پر شده است. و او به عقب کشیده. وی با اشاره انگشت خود را در من و او گفت: “شما هیچ چیز برای من است. شما هیچ چیز نیست.'”

در طول مصاحبه کلی نیز خواسته Reade در مورد برخی از تناقضات آشکار در نظرات او در مورد بایدن در چند سال گذشته است.

“شما دوست game, آنلاین ستایش جو بایدن و کار خود را مبارزه با تجاوز جنسی. وجود دارد یک تعریف شما توییتی در مورد او گفت: “من با رئیس صحبت می کند حقیقت است.'” کلی اشاره کرد. “گوش دادن. درست است که زنان گاهی اوقات ستایش مردانی که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت یا آزار آنها. اما چرا از شما — اما چرا شما علنا ستایش جو بایدن برای اقدامات تجاوز جنسی زمانی که شما ادعا می کنند که آنچه او به شما؟”

Reade گفت کلی “من همیشه تضاد در مورد جو بایدن.”

“و در آن زمان درست در سال 2017, من هنوز نوع بدونم که منحصر به فرد بود” او ادامه داد. او توضیح داد که “قرار دادن خودم حرفه ای و مایل به رتبه در جهان, من نمی خواهم به بحث به شدت در مورد او. و من آماده نیست به من بگویید تاریخچه با جو بایدن که در آن نقطه و در همه.”

پرسید که آیا او تا به حال شده است “انگیزه سیاسی” در متهم بایدن از او پشتیبانی ماریان ویلیامسون و برنی ساندرز در سال 2020 Reade برای اولین بار گفت: “نه” و سپس افزود: “شاید من که بازگشت همه چیز را سیاسی, راست? اما این است که عمیق تر از آن است.”

“این در مورد کسی است که حمله به من بود بالا به بالاترین مقام در زمین است. او را در حال اجرا بر روی پلت فرم از شخصیت و من فقط متوجه شدم که ناخالص” Reade گفت.

او گفت کلی است که او آرزو presumptive دموکراتیک نامزد نهایی انتخابات ریاست جمهوری: “من آرزو می کنم او را اما او نمی خواهد. اما من آرزو می کنم او خواهد بود.”

Reade انتقاد بایدن را به کمپین “دورویی” متهم مبارزات انتخاباتی خود عملیاتی از حمله به او, اما نام آنها گفت که او متهم شده است که یک عامل روسیه و تهدید به مرگ دریافت از بایدن حامیان. او در گذشته ستایش رئیس جمهور روسیه پوتین نوشتن یک رسانه پست که در آن او گفت که او بود “دلسوز, مراقبت, رویایی رهبر” در حالی که آمریکایی ها “در طرف اشتباه تاریخ است.”

بایدن نشده را در معرض تهدید “خود” Reade گفت: “اما وجود دارد یک اندازه گیری از ریا با کمپین گفت آن است بی خطر است. آن را امن است.” او ادامه داد: “منظورم این است که اینها کارهای جدی و مبارزات انتخاباتی خود را به مصرف این موقعیت که آنها می خواهید به قادر به صحبت می کنند و با خیال راحت من را تجربه نکرده است.”

Reade همچنین گفت که او خواهد بود مایل به شهادت در مورد تجارب خود را تحت سوگند اما bristled پرسید که کلی اگر او خواهد بود مایل به گرفتن تست دروغ سنجی.

“من نه یک مجرم. جو بایدن باید دروغ. چه خوبه از سابقه ندارد که برای بازماندگان از خشونت است. معنا است که ما در حال فرض گناه? و همه ما باید به polygraphs? من را اگر یک جو بایدن یک طول می کشد. اما من نمی جنایی,” او گفت:.

پس از Reade مصاحبه بایدن دوباره رد هر گونه حمله رخ داده بود.

“هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است با تارا Reade,” او در مصاحبه با فلوریدا تلویزیون ایستگاه خلیج 9 بعد از یک “مجازی” تجمع در تمپا پنج شنبه. “زنان مؤمن به معنی گرفتن یک زن ادعا می کنند به طور جدی هنگامی که او قدم به جلو و سپس بررسی آن به دنبال آن است.”

“زنان و حق را شنیده و مطبوعات باید با دقت بررسی ادعا می کند شبیه به این می شود.” “من که همیشه رعایت اصل اما در پایان در هر صورت حقیقت این است که چه چیزی مهم است. و در این مورد حقیقت این است که این ادعا از تخت نادرست است. نادرست است.”

بایدن معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield نیز منتشر شد یک بیانیه گفت: “هر روز بیشتر و بیشتر تناقضات بوجود می آیند.”

“زنان باید دریافت سود از شک. آنها باید قادر به جلو آمده و به اشتراک گذاری داستان های خود را بدون ترس از مجازات و یا آسیب – و همه ما باید مسئولیت را به اطمینان حاصل شود که” Bedingfield گفت: در بیانیه “در همان زمان ما می تواند هرگز قربانی کردن حقیقت است. و حقیقت این است که این اتهامات و این مواد که ارائه شده به آنها را به بالا و تحت نظارت نگه می دارد خود را به اثبات نادرستی.”

Reade گفته او شکایت با سنا در یک نقطه هر چند او وجود ندارد. هفته گذشته بایدن درخواست شده است که از مجلس سنا جستجو برای یک رکورد از آن شکایت. اما پس از مشورت با سنا مشاور حقوقی وزیر امور خارجه سنا گفت که تحت قانون حاکم بر سنا نمایشگاه اشتغال شیوه بایدن را درخواست خواهد بود را تکذیب کرد.

اما این فرم اگر آن پدیدار نمی خواهد او میتوان ادعا که بایدن sexually assaulted او Reade گفت: CBS اخبار در اوایل این هفته. او گفت: او را متوقف کوتاه توصیف حمله اما گفت که شکایت جزئیات اتهامات آزار و اذیت جنسی علیه بایدن و محل تلافی. Reade گفت: او توضیح داد که بایدن را “رفتار نامناسب” ساخته شده است که او را “ناراحت کننده” از جمله چگونه او می خواست او را به خدمت نوشیدنی در یک مهمانی به دلیل “او گفت مردم او دوست من است.”

Reade می گوید او قرار دادن اطلاعات تماس در فرم را هرگز به دنبال تا با او شکایت.

رادیو فردا گفته است با Reade چند بار از او برای اولین بار او را متهم کرد از نظر جنسی آزار او. او تنها فردی است که به جلو آمده به او را متهم به تجاوز جنسی.

در آوریل 2019 او گفت: کالیفرنیا روزنامه اتحادیه که در “او استفاده می شود برای قرار دادن دست خود را بر شانه من زد و اجرا انگشت خود را تا گردن من. من فقط از نوع یخ و منتظر او را به انجام این کار را متوقف. در این مقاله همچنین به گزارش “Reade گفت که او در نظر نمی اعمال [توسط بایدن] نسبت جنسی. او در عوض در مقایسه با تجربه خود به عنوان یک چراغ” یک قطعه از مبلمان به توان در اطراف نقل مکان کرد. “سپس هنگامی که آن را بیش از حد روشن شما پرتاب آن را دور'” Reade گفت.

شده است وجود دارد برخی از های اخیر اثبات که Reade اولین اتهام این حمله در 1990s. سابق همسایه از Reade را در 90s, فیلم آموزش LaCasse گفت: CBS اخبار او به خاطر Reade گفتن او در حدود سال 1995 یا 1996 مورد حمله توسط بایدن جزئیات اولین گزارش کسب و کار خودی.

Reade برادر Collin Moulton همچنین گفت: CBS اخبار او به خاطر Reade گفت: بایدن قرار دادن دست خود را “فوت” اما حساب خود را تکامل یافته پس از او به ABC News در ماه مارس زمانی که او گفت که او آگاه بود از محل کار خود پایان داد. او همچنین گفت: در مصاحبه اخیر خود با روزنامه واشنگتن پست که در سال 1993 Reade به او گفته بود که بایدن به حال نامناسب لمس گردن و شانه ها. چند روز بعد او پیامک ارسال می گویند که او به یاد می آورد Reade به او گفته بود بایدن قرار داده بود دست خود را “‘زیر لباس.'”

اما اخیرا دیگران گفته اند Reade تنها مثبت صحبت کرد در مورد کار قبلی در بایدن ، لین هامر که عمل یک اسب کالیفرنیا نجات که در آن Reade داوطلب برای چند سال گفت: CBS اخبار Reade عینک تجربه در بایدن را مانند یک “پر در کلاه.” هامر نیز مورد سوال Reade را مطالعه کنید.

نیویورک تایمز مصاحبه Reade را همکاران سابق نیست که به یاد داشته باشید هر گونه شکایت از Reade در مورد نوع رفتار از بایدن او توضیح می دهد در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de