خواندن دارویی و نقدی مشکوک فریاد ‘الله اکبر’ لحظات قبل از کشته شدن سه دادگاه شنود

25 ساله لیبی مرد متهم به قتل سه نفر در یک مطالعه پارک فریاد زد: “الله اکبر” لحظات قبل از حمله یک دادگاه شنیده است.

Khairi Saadallah بود که زندگی در شهر برکشایر متهم به سه فقره قتل و سه فقره اقدام به قتل است.

او به نظر می رسد در وست مینستر دادستانی دادگاه از طریق لینک ویدئو از کاونتری دادستانی دادگاه. لباس پوشیدن و در لباس خاکستری زندان-موضوع tracksuit و پوشیدن فولاد ماسک صورت او صحبت کرد و تنها به تایید خود نام و نشانی و نه را وارد کنید و درخواست.
دادگاه هنرمند طرح Khairi Saadallah در یک صورت ظاهر می شود از طریق ویدئو-link در وست مینستر دادستانی دادگاه لندن


اعتبار: PA/الیزابت طبخ

Saadallah که نقل مکان کرد و به بریتانیا به عنوان یک پناهنده در سال 2012 است اتهام به سمت یک گروه از دوستان نشستن روی چمن ها و سلاح سرد چهار تا از آنها را قبل از تبدیل شدن به یک گروه دیگر از پنج تن از دوستان نشسته نزدیکی با چاقو دو نفر از آنها یکی در پشت و یکی در گونه.

خارج از وظیفه افسر پلیس که شاهد این حمله به نام 999.

سه نفر از دوستان بودند که کشته شدند جیمز فورلانگ, 36, دیوید, ناله, 49 و جو ریچی-بنت 39.

آقای Furlong, یک معلم تاریخ و آقای ریچی-بنت یک شهروند ایالات متحده شد و هر یک چاقو یک بار در گردن در حالی که دانشمند آقای شیون بود چاقو هنگامی که در پشت خود را. آنها همه مرده اعلام در صحنه است.

Saadallah نیز به اتهام تلاش برای قتل دوست خود استفان جوان و همچنین Patrick Edwards و Nishit Nisudan که نشسته بودند در این نزدیکی هست ،

آقای جوان مورد نیاز 28 بخیه برای “جدی و عمیق” را به پیشانی خود را در حالی که آقای ادواردز بود چاقو در پشت و آقای Nisudan دچار زخم به صورت و دست. آنها همه پس از منتشر شده از بیمارستان.

Saadallah سوال شد در بخش 41 از تروریسم سال 2000 قبل از اینکه از شارژ در روز شنبه.

رئیس دادرس اما Arbuthnot به او گفت که در مورد مراجعه به دادگاه تاج و که او به نظر می رسد در قدیمی بیلی در روز شنبه به احتمال زیاد از طریق لینک ویدئو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de