یک رکورد تعداد فرزندان در حال زندگی در جابه جایی در داخل کشورهای خود با توجه به درگیری و خشونت جدید یونیسف گزارش داد.

با توجه به یونیسف گزارش با عنوان “از دست رفته در خانه” پایان 2019 حدود 45.7 میلیون نفر آواره جنگ و خشونت با 19 میلیون دلار تخمین زده می شود کودکان, بالاترین شماره ثبت نشده است.

در همین حال میلیون ها نفر بیشتر از بزرگسالان و کودکان در حال تخمین زده می شود آواره هر سال توسط بلایای طبیعی است.

به عنوان جهان همچنان دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس, UNICEF, مدیر اجرایی, Henrietta جلو هشدار داده است که خانواده های آواره می شود و “قربانیان” این بیماری همه گیر.

“میلیون ها نفر از کودکان آواره در سراسر جهان در حال حاضر رفتن بدون مراقبت مناسب و حفاظت از” ميدان گفت: در یک بیانیه مشترک در آزادی مطبوعات. “زمانی که بحران جدید پدیدار مانند COVID-19 گیر این کودکان به ویژه آسیب پذیر هستند.”

با بسیاری از آواره کودکان مجبور به زندگی در encampments که اغلب مبارزه با ازدحام بیش از حد و یا محدود کردن دسترسی به اساسی بهداشت و مراقبت های پزشکی یونیسف گزارش گفت: شیوع جهانی به شمار اضافی را انتخاب کنید.

“اگر داده ها نشان می دهد که کودکان باید تا کنون در امان است اثرات مستقیم COVID-19 اجتماعی و اقتصادی اثرات برای کودکان ایستاده به کون” یونیسف گزارش. “و میلیون ها آواره و کودکان این ضرر و زیان خواهد بود احساس با شدت و حتی بیشتر.”

“بحران در حال حاضر در طرح میتوانست به جوامع خود و به طور چشمگیری تغییر خود را روز به روز وجود دارد. آنها در حال حاضر از دسترسی به خدمات بهداشتی و خانه های خود و جوامع است. زندگی خود را در حال حاضر تعریف شده توسط بزرگ آسیب پذیری که می ایستد به بدتر شدن را به عنوان گسترش این بیماری همه گیر در زمینه جابجایی” این گزارش متحده است. “بدون تلاش برای حفاظت از این کودکان در حال حاضر چالش های دشوار آنها تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر مبرم.”

Syria
آواره سوریه کودکان سازمان دیده بان به عنوان یک بهداشت کارگر كشتن اردوگاه خود را در کنار ادلب شهرداری ورزشگاه در شمال غربی سوریه شهرستان در 9 آوریل سال 2020 در طول مبارزات انتخاباتی به منظور محدود کردن گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.
عمر حاج KADOUR/خبرگزاری فرانسه/گتی

با آواره جمعیت مجبور به زندگی در اغلب شلوغ encampments با دسترسی محدود به بهداشت و, بهداشت و درمان و با جوامع اغلب قطع از ارتباطات جمعی “به معنی آنها به احتمال زیاد به دست نجات بخش بهداشت عمومی پیام از این زمان” یونیسف گزارش هشدار می دهد که “ترکیبی از این عوامل مجموعه دوره گسترش سریع ویروس.”

“این خواهد بود یک چالش بزرگ برای کنترل این گسترش بدون تلاش هماهنگ به آدرس فقیر زندگی می کنند; آب و بهداشت و مراقبت های بهداشتی با شرایط داخلی جابه جایی” این گزارش اضافه می کند.

تا پایان 2019 بیشترین تعداد آواره کودکان با توجه به درگیری و خشونت به ترتيب در غرب و مرکز آفریقا و در خاورمیانه و شمال آفریقا است.

در خاورمیانه و آفریقای شمالی به تنهایی در این گزارش گفت: بیش از 12 میلیون نفر از مردم آواره به عنوان یک نتیجه از جنگ و خشونت پایان 2019.

تقریبا تمام کسانی که آواره زندگی در سه کشور از جمله سوریه با حدود 6.5 میلیون نفر آواره, یمن با 3.6 میلیون آواره و عراق که در آن حدود 1.6 میلیون نفر آواره شدند.

حدود 5 میلیون نفر از این آوارگان در این مناطق در حال تخمین زده می شود به کودکان است.

یونیسف همچنین نشان داد که سه کشور کشور می تواند برای بیش از یک سوم از تمام کودک جابه جایی ناشی از درگیری و خشونت با سوریه دیدن به عنوان بسیاری از 2.4 میلیون کودک آواره, جمهوری دموکراتیک کنگو دیدن حدود 2.9 میلیون آواره و یمن شاهد حدود 1.7 میلیون آواره.

با توجه به سازمان وجود دارد و در مجموع حدود 33 میلیون جابجایی ثبت شده در سال 2019 با حدود 25 میلیون که با توجه به بلایای طبیعی و 8.5 میلیون نفر به عنوان یک نتیجه از جنگ و خشونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de