واشنگتن — اولین کسی تست مثبت برای coronavirus در واشنگتن دی سی است این رهبر برجسته تاریخی کلیسای اسقفی در جورج تاون کلیسا در روز یکشنبه گفت.

کشیش تیموتی کول کشیش کلیسای مسیح جورج تاون تشخیص داده شد در بیمارستان شنبه شب و در شرایط پایدار به گفته کشیش کریستال, Hardin, دستیار رییس دانشگاه که صحبت می کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از کلیسا در روز یکشنبه ،

در یک ایمیل به محله های کشیش نشین به دست آمده توسط CBS News, کول تایید او مثبت آزمایش و گفت: خدمات متوقف شد “از فراوانی از احتیاط برای آسیب پذیر ترین در میان ما است.” تمام خدمات لغو شد جمعه, اولین بار, کلیسا بسته شده است پس از یک آتش سوزی در 1800s Hardin گفت.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“من اکنون می توانم تایید می کنند که من فردی که آزمایش مثبت برای Coronavirus” کول نوشت: در ایمیل خود. “من می خواهم به شما اطمینان دهم که من خوب خواهد بود. من دریافت مراقبت های عالی هستم و روحیه خوبی تحت شرایط. من باقی خواهد ماند قرنطینه برای بعد از 14 روز به عنوان بقیه از خانواده من است.”

کلیسا تاسیس شد و در سال 1817 و ثابت از مجلل واشنگتن جامعه با جماعت است که شامل بسیاری از مقامات دولتی. کول شده است کشیش این کلیسا از سال 2016.

christ-church.png
کلیسای مسیح جورج تاون در روز یکشنبه 8 مارس سال 2020 است. ایسنا

سی شهردار موریل Bowser خود اعلام کرد که اولین مورد شناخته شده از coronavirus در پایتخت کشور در روز شنبه گفت: یک مرد در 50s بود فرض به توان و حذف. کول مبتلا به آنفولانزا چند هفته پیش Hardin گفت و گفت از coronavirus تشخیص در روز شنبه.

“ما می دانیم که آیا دیدار ما در اینجا در فرد در صبح روز یکشنبه و یا اینکه آیا ما در دیدار روح است نه یکی از ما به تنهایی است چرا که ما هر یک از دیگر. ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که ما برگزار می شود خدا را در آغوش طریق آن همه” او گفت:. “ما در حال دعا برای همه کسانی که تحت تاثیر تمام کسانی که در ترس و تمام متخصصان پزشکی و محققان و اعضای جامعه که در حال تلاش برای پیدا کردن راه حل است.”

کول خود مطلع کلیسای خود را تشخیص و تایید او نیست سفر در سطح بین المللی. Hardin گفت: کلیسا مشغول به کار بود به اطلاع محله های کشیش نشین از کول تشخیص و خواست اعضا به وحشت نیست.

“اکثر مردم اگر آنها را به اقدامات احتیاطی توصیه شده توسط CDC که می تواند بر روی وب سایت خود را باقی خواهد ماند در سلامتی نسبتا خوب,” او گفت:. “ما فقط نیاز به مطمئن شوید که ما در حال انجام آنچه ما می توانیم برای محافظت از آسیب پذیر ترین.”

این سی وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای که از آن شده است در تماس با کلیسا و “تعیین یک فرد ملاقات به کلیسای مسیح جورج تاون حکم اقدامات پیشگیرانه.” بخش توصیه می شود “یک توقف موقت از خدمات” و گفت که “انجام یک بررسی فشرده برای شناسایی هر گونه مواجهه COVID-19 که ممکن است رخ داده در کلیسای” با اشاره به این ویروس است.

وجود دارد بیش از 107,000 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان و 460 در ایالات متحده است. موارد تایید شده است در 32 ایالت و ناحیه کلمبیا.

Delon, Thornton, سرود Joynt استفان اسمیت و ملیسا کوین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de