Reece Topley و دیوید ویلی بازگشت به انگلستان در برابر 24-مرد ODI, آموزش پیراهن

Reece Topley و دیوید ویلی گنجانده شده اند در یک 24-قوی پشت-بسته-درب های آموزشی گروه است که رفتن به اردوگاه در Ageas کاسه در اواخر این ماه برای آماده شدن برای سه روز ارجاع مقابل ایرلند.

جام برندگان بن استوکس, جو, ریشه Jofra کماندار جس Buttler علامت گذاری به عنوان چوب و کریس Woakes حذف شده به دلیل تست تعهدات در کوتاه تابستان نه بازیکن uncapped در ODI سطح نام برده شده در این گروه است.

Topley بازگشت به مشاجره بین المللی پس از چهار سال غیبت با توجه به چهار جداگانه شکستگی های استرس به عنوان همکار چپ-armer Willey تاسف مرد axed تا راه را برای کماندار در انگلستان تیم ملی به جام جهانی سال گذشته است.

ضربه لوری Evans, سام Hain و فیل نمک و پرتاب هنری گنده, جوراب ساق بلند Brydon Carse ریچارد Gleeson و تام راس هستند uncapped در سطح بین المللی. همه سرآمد لیام لیوینگستون و لوئیس گرگوری شده T20s برای انگلستان است.

تجربه جفت Jonny Bairstow و معین علی را لکه های خود را در این گروه به عنوان انتظار می رود پس از تیتر نام برش از سری تست تیم ملی به تازگی.

Worcestershire seamer پت قهوه ای و ساسکس سریع کاسه Chris Jordan دست با توجه به پشت و دست راست مورد مسائل بود در حالی که یورکشایر رودخانه Dawid مالان یکی دیگر از قابل توجه غایب به دلیل یک راست آسیب گوساله.

وجود دارد هیچ جایی برای جام جهانی برنده لیام Plunkett هر چند که شاید پیش بینی شده پس از سوری seamer مانده بود از 55-مرد گروه های آموزشی خواست برای بازگشت به آموزش برای آماده شدن برای یک بازنگری شده برنامه.

این گروه به جمع آوری پنج شنبه آینده دقیقا دو هفته قبل از اولین ODI و زندگی می کنند آماده سازی و آموزش در سایت در شیوه ای یکسان برای چه خود را تست همتایان انجام داده اند در هفته های اخیر در حالی که درون تیم مسابقات برگزار خواهد شد در جولای 21 و 24 و نهایی تیم ملی به همراه تعدادی از ذخایر نشان داد در تاریخ بعد.

ملی انتخاب اد اسمیت گفت: “حتی با چندین و چند فرمت بازیکنان در دسترس نیست برای ایرلند ODIs با توجه به آزمون خود را تعهدات وجود دارد که عمق واقعی به انگلستان سفید توپ بازی استعداد.

“دوباره همه در کریکت انگلستان می خواهم برای تشکر از تمام شهرستان مربیان و کارکنان پشتیبانی است که باید کمک کرد تا این بازیکنان در سرب تا به پشت-بسته-درب اردوگاه های آموزشی.

“ما در حال حاضر نگاه به جلو به میزبانی ایرلند و در ادامه به توسعه ما توپ سفید قدرت در عمق.”

انگلستان دستیار پل Collingwood را انتقال موقت به سر مربی به کریس Silverwood مکی inbetween آزمون تکالیف در برابر غرب هند و پاکستان است.

Collingwood قدیمی انگلستان team-mate مارکوس Trescothick شده است seconded از سامرست برای نظارت بر ضربه با سابق سریلانکا حلاجی مربی جان لوئیس ارائه برخی از کمک.

انگلستان شیران جوان مربی جان لوئیس را به تماشای بیش از سرعت بازی بولینگ با دورهام نیل کیللین در نقش حمایت در حالی که سابق آفریقای جنوبی آهسته چپ-armer کلود هندرسون مجموعه را به عهده ریسندگی و سابق انگلستان و اسکس gloveman James فاستر منجر خواهد شد wicketkeepers.

Mo Bobat های انگلستان و ولز کریکت عملکرد هیئت مدیره و مدیر گفت: “پل مربیگری تیم هیجان انگیز احساس می کنید به آن را با تعدادی از مربیان واجد غنی از تجربه های بین المللی.

“ما سپاسگزار که در آن استان ها را منتشر کرده اند مربیان خود برای پیوستن به ما در پشت درهای بسته و با تست کریکت در حال حاضر در راه همه ما به دنبال به جلو برای پیشرفت آماده سازی ما برای بازگشت از ODI cricket.”

انگلستان گروه آموزش پیش از ODI سری در برابر ایرلند

E مورگان (Middlesex, کاپیتان) معین علی (Worcestershire), J Bairstow (Yorkshire), T Banton (سامرست), S Billings (Kent), H بروکس (Warwickshire), B Carse (دورهام), T Curran (ساری), L Dawson (Hampshire), B Duckett (Nottinghamshire) L ایوانز (Sussex) R Gleeson (Lancashire) L گرگوری (سامرست), S Hain (Warwickshire), T راس (میانه) L لیوینگستون (Lancashire), S محمود (Lancashire), M پارکینسون (Lancashire) یک رشید (Yorkshire), J Roy (ساری) P نمک (Sussex) R Topley (ساری), J وینس (Hampshire), D, Willey (Yorkshire).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de