کامیون یخچال درخواست در برخی از ایالت ها به عنوان morgues پر کردن

کامیون یخچال باید خواسته شده است که در تگزاس و آریزونا به عنوان coronavirus مرگ و میر در ادامه به افزایش است. آنها در میان کشورهای که به تازگی شاهد افزایش COVID-19 موارد.

در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس یک مسئله وجود دارد از سردخانه فضا در بيمارستان پس از کامیون های یخچال در, آماده, Bruce Davidson, مدیر ارتباطات برای سن آنتونیو دفتر شهردار گفت: CBS اخبار در روز سه شنبه.

در طول یک جلسه در COVID-19 با سن آنتونیو و Bexar County مقامات روز دوشنبه در سن آنتونیو شهردار ران Nirenberg همچنین گفت: کامیون های یخچال درخواست شد و اضافه کرد که فقط 10 درصد از تخت های بیمارستانی در شهرستان در دسترس بودند.

“ما هیچ جا در نزدیکی پایدار در کاهش موارد است. …بیمارستان سیستم به عنوان یک کل است كه تحت استرس شدید,” Nirenberg گفت.

وقتی پرسیده شد که در جلسه روز دوشنبه مورد نیاز برای کامیون های یخچال در Bexar County, که در آن سن آنتونیو واقع شده است دکتر کن دیویس افسر ارشد پزشکی از Christus سانتا رزا نظام سلامت گفت: این یک “چیز سخت به بحث در مورد – مردم عزیزان در حال مرگ هستند.”

“در یک بیمارستان وجود دارد بسیاری از مکان ها برای قرار دادن بدن… ما از فضا و ما خانه های مراسم تشییع جنازه در خارج از فضا و ما باید آن تخت. بنابراین زمانی که کسی می میرد و ما باید به سرعت به نوبه خود که در بستر بیش از,” دیویس گفت:.

بیش از 19,600 COVID-19 موارد گزارش شده در Bexar County, و آن را یکی از شهرستانهای تگزاس با بیشترین تایید عفونت پشت هریس و دالاس شهرستانهای استان است. در مجموع وجود داشته است بیش از 275,000 coronavirus موارد در سراسر کشور و 3,322 مردم فوت کرده اند وجود دارد با توجه به این ویروس است.

در Nueces شهرستان که شامل شهر کورپس کریستی وجود داشته است 6,427 موارد تایید شده. شهرستان معاینات پزشکی دکتر عادل شاکر گفت تگزاس تریبیون در اواخر هفته گذشته که او درخواست اضافی سردخانه تریلر ارائه شده توسط FEMA.

انتشار گزارش داد که این سردخانه در شهرستان شد. سردخانه ساختمان 12-بدن ظرفیت و کامیون های یخچال را جایگزین تا 40 بیشتر بدن تگزاس تریبیون گزارش داد. CBS اخبار رسیده به شاکر و دیگر Nueces مقامات شهرستان برای اطلاعات بیشتر.

در آریزونا است که دیده می شود بیش از 131,000 موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر بیش از 2400 نفر فوت کرده اند با توجه به این ویروس است. همانطور که از سهشنبه 90 درصد از بزرگسالان تخت ICU در کشور بودند در استفاده از 62% سه ماه پیش با توجه به داده ها از دولت به بخش بهداشت و درمان است.

در جلسه اخیر با ققنوس شهردار کیت Gallego دفتر Maricopa County دفتر معاینات پزشکی گفت: معاینات پزشکی بود که در 96 درصد ظرفیت و در حال کار برای تضمین قرارداد برای یخچال کامیون آریزونا خانواده گزارش شده است. به پزشکی قانونی نیز به دنبال اضافی نیروی انسانی با توجه به زمینه های Moseley سخنگوی Maricopa, آریزونا خانواده گزارش شده است.

کامیون یخچال نیز استفاده می شود در اوج شیوع بیماری در شهر نیویورک بود که پس از کانون بیماری همه گیر.

Coronavirus Pandemic Causes Climate Of Anxiety And Changing Routines In America
پزشکی کارگران پوشیدن دنده محافظ شخصی پاک کردن بدن از یخچال کامیون در خارج از بروکلین بیمارستان در 31 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de