منطقه ای تنوع مستند به احتمال زیاد در انگلستان با توجه به تجزیه و تحلیل جدید

تلگراف | No comments

دولت است به احتمال زیاد به تدریج معرفی منطقه ای تنوع در انگلستان مستند اقدامات یک تجزیه و تحلیل از coronavirus مورد اعداد و بریتانیا به تازگی منتشر شده استراتژی خروج نشان می دهد.

داده های جدید نشان می دهد که بروز این بیماری متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر کشور با Cumberland, Durham, Herefordshire و نورفولک در حال حاضر با داشتن 12 بار به عنوان بسیاری از Covid-19 نفر از شهرستانهای دوون کرن و دورست.

تحلیل انجام شده توسط لبه های بهداشتی پیشرو در ارائه تجزیه و تحلیل داده ها به بیمه خدمات درمانی در انگلستان به طور انحصاری برای تلگراف.

مورد شماره های برآورد شده توسط مدل است که با استفاده از تایید بیمارستان موارد به عنوان پایگاه خود را اندازه گیری. واقعی بروز بیماری است که به احتمال زیاد بالاتر به صورت تمام شهرستانهای اما تفاوت بین شهرستانهای ثابت باقی می ماند.

جورج Batchelor یک از بنیانگذاران لبه بهداشت و درمان گفت: این اطلاعات با اشاره به منطقه ای انعطاف پذیری در اندازه گیری مستند بودن “بحرانی” به دولت استراتژی خروج.

“همانطور که دیده می شود در کشورهایی مانند سنگاپور خطر افزایش موارد جدید اتفاق می افتد حتی زمانی که ویروس تحت کنترل است,” او گفت:.

“این موج مانند افزایش موارد در شمال غرب انگلستان تمایل به ترجمه. اگر آنها در حال شناسایی اولیه آنها بیشتر به راحتی می تواند آورده شود تحت کنترل است. این نیاز به یک انعطاف پذیر منطقه ای پاسخ.”

دولت با استفاده از هر دو مورد اعداد و “R” ارزش برای قضاوت در مورد اثربخشی اجتماعی آن فاصله اقدامات که تا حدی آرام برای اولین بار در این هفته است.

تحقیق ارزش – که نشان می دهد که چگونه سریع این بیماری در حال گسترش است – همچنین نشان می دهد متمایز منطقه ای تنوع.

تومان محاسبه شده توسط دانشگاه لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری نشان می دهد سریع ترین رشد منطقه در انگلستان به شرق میدلندز که در آن R محاسبه شده است به نشستن بین 0.8 و 1.2.

اگر چه جنوب غرب انگلیس کمترین تعداد مورد تحقیق ارزش برای منطقه نیز بالاتر نسبت به دیگران نشسته بین 0.6 و 1.2.

برآورد برای تحقیق داده می شود به عنوان یک محدوده به دلیل سنجاق آنها را دقیقا نه از نظر علمی امکان پذیر است – آنها را نشسته در ظرف یک حاشیه خطا. آنها همچنین تاخیر بیدرنگ موارد حدود 10 روز است.

به این دلایل, مدرسه اقتصاد لندن می گوید که آنها باید “در نظر گرفته شده نشان می دهد تنها”.

اگر چه به نظر می رسد وزرای میلی به آن اعتراف دولت رسمی Covid-19 بازیابی استراتژی روشن است که اجتماعی فاصله اقدامات متفاوت خواهد بود در انگلستان خود را برای مقابله با تفاوت های منطقه ای.

“محدودیت ممکن است تنظیم شده توسط دولت تفویض در سرعت های مختلف در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی به دلیل سطح عفونت و در نتیجه خطر – را متفاوت خواهد کرد. به طور مشابه در انگلستان دولت ممکن است تنظیم محدودیت در برخی از مناطق قبل از دیگران: در معرض خطر بیشتری در Cornwall نباید منجر به نامتناسب محدودیت در نیوکاسل اگر خطر پایین تر است” آن را می گوید.

این سند نشان می دهد منطقه ای تنوع در مستند اقدامات خواهد آمد به عنوان مجموعه داده می شود دقیق تر – چیزی بیشتر انتظار می رود در اواسط تا اواخر ماه ژوئن است.

آن می گوید: “دولت پیش بینی می کند با هدف قرار دادن محدودیت های آینده دقیق تر از در حال حاضر که در آن ممکن است برای مثال آرامش بخش اقدامات در بخش هایی از کشور که در حال کاهش خطر اما در ادامه آنها را در معرض خطر بالاتر مکان هنگامی که داده ها نشان می دهد این موجه است.

“برای مثال این احتمال وجود دارد که در ماه های آینده وجود دارد ممکن است محلی شیوع بیماری است که نیاز به اقدامات واکنشی به اجرا reactively برای حفظ کنترل از انتقال”.

اقدامات مختلف نیز ممکن است معرفی شده برای مناطق شهری و روستایی چیزی است که شناور در دولت اسکاتلندی استراتژی خروج.

آقای Batchelor گفت: “گذشته از این تغییرات منطقه ای نشان داده شده است در تجزیه و تحلیل ما در شهرستانها هستند و به احتمال زیاد به آسیب پذیر تر از مناطق روستایی به موج جدید در مواردی که مستند اقدامات کاسته. دلیل این است که Covid-19 یک بیماری است که گسترش سریع ترین در بیشتر مناطق پر جمعیت”.

بیشتر منطقه ای داده است که در معرفی دولت روزانه coronavirus جلسات مطبوعاتی. روز شنبه معاون افسر ارشد پزشکی دکتر جنی Harries گفت که R ارزش می تواند کمک به شناسایی ‘نقاط’ در مناطق مختلف.

“همانطور که ما بیشتر گرانول اطلاعات به جلو رفتن ما قادر خواهیم بود که به طور فزاینده ای. بدون قرار دادن ایده ها را به سیاستمداران ” دهان من فکر می کنم این واقعا مهم است که ما نمی دانیم که در یک منطقه ای بر اساس,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>