بی امان موج گرما برای پخت ایالات متحده برای “چند هفته”

مجازات و موج گرمای بی امان است فقط گرفتن جریان در جنوب با برخی از لکه های هوا به اوج بالاتر از 110 درجه شروع این آخر هفته. اما گرما نمی خواهد بماند در جنوب; در هفته آینده پیش بینی شده است به حرکت شمال و شرق گسترش 100-درجه حرارت در سراسر دره اوهایو و به اواسط اقیانوس اطلس.

خدمات ملی آب و هوا است و پیش بینی 75 یا بیشتر رکورد درجه حرارت بالا نزدیک می شود و یا شکسته از جمعه به شنبه و این تعداد به احتمال زیاد به رشد قابل توجهی به هفته آینده. اوایل هفته آینده چند شهرستانها در دشت متحده ممکن است حتی لاس زدن با خود را در همه زمان بالاترین رکورد. زمانی که همه گفته و انجام داده, بزرگتر داستان به احتمال زیاد خواهد بود که چگونه این موج گرما به طول می انجامد.

جف کارشناسی ارشد, دکتری, بنیانگذار سایت محبوب آب و هوا زیرزمینی و به طور منظم به دانشگاه ییل آب و هوا اتصالات می گوید چه نگرانی او بیشتر است و در طولانی مدت قرار گرفتن در معرض گرما. “موج گرما خواهد شد بسیار طولانی زندگی می کردند, مدت چندین هفته در برخی از مناطق تنها چند روز پس از نزدیک به دمای معمولی که در طول عمر. این را افزایش می دهد شانس گرما بیماری و گرما و مرگ و میر مرتبط.”

historic-heat-wave-copy.jpg
ایسنا

آماریلو تگزاس, برای مثال, گام گذاشتن در 10 روز کشش از 100+ درجه فارنهایت با برخی از روزها نزدیک به 110. که از 10 به حدود 20 درجه بالاتر از میانگین درجه حرارت بالا از 92.

در چند سال گذشته این عظیم گرما شیوع بیماری تبدیل شده اند, معمولا شناخته شده به عنوان گرما گنبد — آلاینده مناطق بالا فشار آوردن گرم و خشک و شرایط را برای روز. گرما گنبد بهترین دیده در سطوح فوقانی جو است. در تصویر زیر یک کوه بزرگ از هوای گرم ایجاد و گسترش رسیدن به تاریخی ارتفاعات در جنوب غربی ایالات متحده.

بزرگتر این گرما گنبد رشد داغتر و طولانی مدت امواج گرما تبدیل شده است. خواهد شد و این یکی از بزرگ است. بیش از 80 درصد ملت — 265 میلیون نفر — را عرق از اوج بالای 90 در هفته آینده. یکی دیگر از 45 میلیون خواهد رنج می برند از طریق سه رقمی بسیار پایین است.

هسته از گرما آخر این هفته خواهد ساخت در سراسر غرب پایین دشت و جنوب غربی است.

بسیاری از تگزاس و اوکلاهما را بالا 100 درجه در روز شنبه با Red River Valley منطقه شمال غرب تگزاس و جنوب غربی اوکلاهما با شکوه در 110. هنگامی که رطوبت در میان است, آن را به احساس می کنم مثل یک سوزان 110 در دالاس و اکلاهما سیتی در طول بعد از ظهر.

heat-saturday-copy.jpg
ایسنا

خدمات ملی آب و هوا صادر کرده است که حرارت بیش از حد هشدار برای داخلی جنوب کالیفرنیا و نوادا جنوبی و جنوب نیمی از آریزونا از روز شنبه از طریق شنبه برای یک خطر بسیار بالا برای گرما بیماری های مرتبط با مانند گرما گرفتگی, گرما, خستگی و سکته گرما.

در شهر فینیکس, آریزونا, جیوه است که پیش بینی برای رسیدن به 116 و یا بالاتر در یکشنبه که شکستن یک رکورد در اواخر 1800s. تمام وقت با سابقه در ققنوس 122. نزدیکی در لیک هاواسو سیتی دما در روز یکشنبه ممکن است به 120.

اوایل هفته آینده گرما گنبد را تغییر شرق و شمال. نشانه های اولیه از این مدل نشان می دهد گرما كردن به دشت های مرکزی و, می سی سی پی رودخانه دره. سه شنبه گسترده بعد از ظهر اوج هوا برای رسیدن به 110 تا 115 در بسیاری از کانزاس اوکلاهما و تگزاس شمالی.

درجه حرارت مانند این ممکن است نزدیک به بالاترین درجه حرارت تا کنون تجربه در این زمینه اما در اکثر موارد آنها احتمالا سقوط فقط کوتاه از شکستن رکورد. اکثریت قریب به اتفاق تمام وقت سوابق در دشت از کانزاس جنوب از طریق تگزاس در حال سوزان — اعم از از 112 تا 120 درجه است.

heat-tuesday-copy.jpg
ایسنا

در حالی که این موج گرمای شدید خواهد بود که به احتمال زیاد نمی خواهد فراتر از موج گرما از پرطرفدارترین دوره برای بسیاری از ایالات متحده, گرد و غبار باول عصر 1930s. تصویر زیر نشان می دهد بیشترین روزانه حداکثر درجه حرارت در سراسر دشت در قرمز و بالاترین حداقل روزانه در نارنجی. گرما در 1930s دور و گرمترین دوره است.

heat-trends-us.jpg
منبع: Hegerl et al. 2017

تقریبا 50 ٪ از تمام زمان گرما سوابق در هم پیوسته ایالات متحده شد و در دهه 1930 و هنوز هم نبوده است مورد ضرب و شتم امروز. که به دلیل شدید آبیاری در سراسر ایالت های مرکزی; رطوبت قابل توجهی خنک کننده تحت تاثیر قرار. به عنوان یک نتیجه, این منطقه یکی از معدود مکان هایی در زمین برگزاری نمایشگاه نیست روند افزایش در امواج گرما. آن عهد چگونه با نفوذ انسان ها تبدیل شده اند در شکل دادن به سیستم آب و هوا.

اما تاثیر هر دو راه می رود. با وجود خنک کننده اثر آبیاری, 2012 آیا مدیریت به دقت پیش افتادن از سال 1936 برای گرمترین ماه جولای در ضبط. و با حرارت تاثیر گازهای گلخانه ای ساخت تا ما در فضای کارشناسی ارشد می گوید این تنها یک ماده از زمان قبل از دهه 1930 گرما سوابق جست و خیز کردن.

“یکی دیگر از دهه گرمایش زمین همراه با تنوع تولید باید ژوئیه موج گرما در ایالات متحده قادر به ضرب و شتم بسیاری از گرد و غبار شدید کاسه متوسط سوابق,” او گفت:.

هواشناس باب Henson, یک همکار دیرین کارشناسی ارشد در آب های زیرزمینی می گوید او انتظار ندارد “قایق از تمام وقت و یا حتی ماهانه سوابق با توجه به نوار بالا از 1930s و برخی سال های اخیر مانند 2012. اما من انتظار می رود حداقل یک چند به عنوان به خوبی به عنوان برخی از سوابق متوالی 90/95/100F temps.” هنسون احساس می کند در این ماه می تواند در نهایت اینکه “یکی از داغترین آمریکا Julys در رکورد با توجه به وسعت و مدت زمان انتظار گرما.”

که چون موج گرمای هوا برای غرب و دشت نمی خواهد لنگر اقامت در محل. به دلیل غرب به شرق فرمان جریان در سراسر کشور قطعه ای از این گرمای سوزان را خاموش و جریان شرق تقریبا همراه I-70 از سنت لوئیس به ایندیاناپولیس و پیتسبورگ به واشنگتن دی سی همه این شهرستانها برسد و یا پیش افتادن از 100 درجه اواسط تا اواخر هفته آینده.

و گرمای شدید است که به احتمال زیاد رفتن به دور در هر زمان به زودی. طولانی مدت از کامپیوتر مدل پیش بینی نقطه به تداوم گرما به پایان ماه ژوئیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de