باقی می ماند در بر داشت ونسا Guillen جستجو “نه مثبت شناسایی”

ارتش ایالات متحده مقامات روز پنجشنبه گفت که بقایای انسانی یافت می شود در اوایل این هفته در جستجوی یک گمشده فورت هود سرباز هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است. ونسا Guillen ناپدید شد از پایه در آوریل 22.

“باقی مانده است به تازگی کشف نشده است مثبت شناسایی” فورت هود ارشد فرمانده سرگرد ژنرال اسکات Efflandt گفت: در یک کنفرانس خبری. “هنگامی که ما تجزیه و تحلیل DNA ما به اشتراک گذاری آن.”

Guillen خانواده گفته است که سرباز به آنها گفت که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در دو نوبت جداگانه توسط مافوق. Efflandt گفت: تحقیقات جنایی یافت نشد “هر گونه ارتباط” بین اتهامات آزار و اذیت جنسی و Guillen ناپدید شدن است.

“ما اتهامات جدی” Efflandt افزود که تحقیقات ادامه خواهد داد. “این قابل قبول نیست.”

فورت هود CID نماینده ویژه دیمون فلپس گفت: آنها را پیدا کردم “هیچ مدرک معتبری” در یک ادعا که یک برتر راه می رفت در Guillen او به عنوان دوش گرفتن, مقابله با گذشته ادعا می کنند از خانواده اش.

یکی از متهمان شناسایی شد و به عنوان متخصص آرون دیوید رابینسون. او فرار کرد پایه سه شنبه و بعد از جیبش یک تفنگ کشته و خودش را به عنوان پلیس بسته شدن در با توجه به ارتش.

Cecily آن اگویلار دو لا فرانترا نیز دستگیر شده در ارتباط با این مورد بل شهرستان کلانتر بخش تایید شده به مهر. او متهم شده است با دستکاری و یا جعل شواهد فیزیکی به قصد مختل کردن یک انسان مرده.

فلپس گفت: رابینسون نبود درگیر در این فساد مالی و نبود او برتر کار می کرد اما در یک ساختمان مجاور که در آن Guillen کار کرده است. نه Efflandt و نه فلپس شفافی در ارتباط بین رابینسون و Guillen.

به روز رسانی می آید به عنوان وکیل خانواده گفت: آنها معتقد بودند به جای مانده متعلق به 20 سال از هوستون. او نیز نامیده می شود در یک بررسی کنگره و خواستار اطلاعات بیشتر از ارتش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de