مستاجرها در صورت اخراج با وجود coronavirus moratoriums

جرمی کلاغها میکند با این نسخهها کار شیفت شب در گرجستان رستوران مواد غذایی سریع به منظور جلوگیری از در خیابان گذشته هوای گرگ و میش. او نیاز به جایی برای رفتن در شب: او و همسرش در حال بی خانمان پس از تمدید-اقامت در متل جایی که آنها زندگی کرده بود پس از شکرگزاری اخراج آنها را در ماه آوریل زمانی که آنها نمی تواند پرداخت اجاره خود را.

آنها باید محافظت شده به دلیل گرجستان دیوان عالی کشور عملا متوقف اخراج به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما کلاغها میکند گفت: مالک هنوز ارسال انسان نما به عنوان یک کلانتر معاون مسلح با تفنگ به پرتاب زن و شوهر چند روز بعد از اجاره به علت بود.

این بیماری همه گیر است بسته مسکن دادگاه و درخواست اکثر ایالات و مقامات فدرال به آغاز سیاست های حفاظت از مستاجرها از اخراج. اما نه هر کس را پوشش داده است و تعدادی از صاحبخانه — برخی از جان گذشته برای پرداخت وام مسکن خود را خود را — در حال تبدیل شدن به تهدید و آزار و اذیت به زور مستاجران.

“هر روز آنها سعی اساسا ما وجود دارد. آن بود که اساسا مانند یک بازی به آنها گفت:” کلاغها میکند که نبود قادر به ایجاد خود را اجاره در مریتا, گرجستان, متل پس از کارفرمای خود او را به پرداخت در اواخر و همسرش گذاشته شد در این بیماری همه گیر. “یکی از ما تا به حال به ماندن در یک اتاق در همه زمان ها به دلیل آنها نمی ازنو کلید برای ما است.”

به اخراج تهدید به تشدید مشکل گرفتار شده است که مردم از رنگ مانند کلاغها میکند قبل از همه گیر زمانی که صاحبخانه در سراسر ایالات متحده آمریکا شد و پرونده حدود 300000 اخراج درخواست هر ماه.

1 در 5 خانوار در معرض خطر

داده ها و تجزیه و تحلیل املاک و مستغلات شرکت امهرست پروژه که 28 میلیون نفر مستاجرها و یا در مورد 22.5% از همه خانواده ها در معرض خطر اخراج. مستاجر طرفداران انتظار می رود این تعداد به طور قابل توجهی افزایش دهد مگر اینکه حمایت در محل قرار داده شده و پروژه ای است که بسیاری از کسانی که تحت تاثیر خواهد بود آمریکایی های آفریقایی تبار و خانواده های رهبری زنان که هر دو در طول تاریخ هستند احتمال بیشتری برای اخراج شود.

آمریکایی ها در مبارزه با اجاره مالی به عنوان fallout عمیق تر

در نشانه ای از آنچه اتفاق می افتد در سراسر کشور ویرجینیا دیده است له از اقدامات پس از اخراج جلسات از سر گرفته مارس 18. حدود 700 موارد در حال حاضر شنیده شده است در سطح ایالت به گفته کریستی Marra, مدیر مسکن حمایتی برای ویرجینیا مرکز قانون فقر. در بالا از آن 2,200 موارد در دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای پایان ماه ژوئن و اوایل جولای در ریچموند است که این کشور بالاترین اخراج نرخ.

راشل حلقه گل قرار دادن یک وکیل در جامعه خدمات حقوقی در فیلادلفیا گفت: گروه او را تجربه کرده است افزایش تماس های از مستاجران که شغل خود را از دست با توجه به این مستند و ترس بیرون کردند. فیلادلفیا بود چهارم-بالاترین اخراج نرخ در کشور است.

“حتی اگر آنها نمی تواند اخراج شود در حال حاضر, اگر دادگاه بسته صاحبخانه در حال ارسال ایمیل های تهدید آمیز, پیام های متنی, درخواست برای اجاره تهدید به قفل مستاجران” گارلند گفت.

Alieza Durana از دانشگاه پرینستون را اخراج آزمایشگاه گفت: تحت تاثیر مستاجران صورت نرخ بالای افسردگی و خودکشی از استرس همراه با نصب بدهی و بی خانمانی. علاوه بر این دادگاه قضاوت و بدهی مجموعه اقدامات علیه مستاجرها گزارش به دفاتر اعتباری خود را تحت تاثیر قرار توانایی دسترسی به مسکن برای سال.

کومو می گوید هیچ مستاجرها در نیویورک می تواند اخراج شود برای پرداخت تا اوت 20

خوزه Ortiz معاون مدیر اسکس/نیوآرک خدمات حقوقی که شامل نیوجرسی بزرگترین شهرستان گفت: او را شنیده شکایت از مستاجران که خواسته شده است برای تبادل رابطه جنسی برای اجاره و موارد که در آن صاحبخانه را تهدید به هشدار مقامات اداره مهاجرت در مورد مستاجران که نمی پرداخت اجاره خود را.

“آنها کار نمی کند. آنها لازم نیست که این درآمد به پرداخت صورتحساب خود را و آنها می ترسند در مورد آنچه اتفاق خواهد افتاد پس از اخراج ban برداشته است” اورتیز گفت. “آنها به آواره? وجود دارد رفتن به یک دیوانه عجله به دادگاه برای دریافت این مستاجران بیرون کردند؟”

برخی از مستاجران به نوبه خود به اعتصاب

مستاجران نیز شکایت صاحبخانه قفل کردن آنها و خاموش کردن آب و برق.

قادر به پرداخت اجاره مارس در کامل در شهری در میللرسویلل ستلمنت, مریلند, سحر مک براید گفت او شروع به گرفتن متون از صاحبخانه او نشان می دهد او در پیدا کردن کار در خارج یا کاستکو. او گفت: صاحبخانه پس از آن سعی کردم به او به امضای اجاره-تعویق توافق, اما نمی خواهد اجازه دهید او را به طور کامل آن را بخوانید. او در نهایت تحویل داده شد 30 روز متوجه به تخلیه چرا که او اجاره شده بود ماه به ماه یک استراتژی صاحبخانه به طور فزاینده ای در حال استفاده است.

“صادقانه آن را به من تاکید زیادی به دلیل آن را به من و فرزندان من گفت:” مک براید که از دست او حیوان خانگی نشسته است. “و شما می دانید, من فقط می خواهم که ما برای رفتن?'”

برخی از مستاجران رو اخراج شده جدول صاحبخانه و سازماندهی اجاره اعتصاب. از نیویورک به شیکاگو به سان فرانسیسکو مستاجر هستند با هم متحد شدند و صاحبخانه خواستار مذاکره با یک چشم به سمت آمرزنده و اجاره خود را به طور کامل تا زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.

مانند بسیاری از دیانا هو که از دست رفته کار خود را با یک کمپین سیاسی و کمک کرده است سازمان اجاره اعتصاب در بروکلین ساختمان با نیم دوجین هم اتاقی. در حال هل دادن قانون در سطح فدرال و ایالتی به ارائه اجاره و وام مسکن تسکین.

“بسیاری از ما نگران چشم انداز ما تامین مسکن بدون درآمد و با بلندی بدهی های معوقه اجاره. برای اکثر خانه قادر به تامین مسکن به معنی بی خانمانی در وسط یک بیماری همه گیر” هو گفت.

جی مارتین مدیر اجرایی جامعه مسکن بهبود برنامه است که نشان دهنده 4,000 صاحبان ساختمان در نیویورک گفت که او نمی پوشی اجاره حملات اما همدردی با مستاجران’ مخمصه.

“اجاره نیاز به یک نجات” مارتین گفت که صاحبخانه فدرال حمایت از طرح های پیشنهادی که پوشش پشت اجاره و آینده پرداخت. بدون آن اقدامات او پیش بینی کرد کاهش در اموال و املاک و مستغلات مالیات که sap دولت و بودجه شهرستان.

فرماندار کالیفرنیا هشدار از بودجه دولت کسری بلندی 25 درصد نرخ بیکاری

فدرال پاسخ نامشخص

دولت فدرال 2.2 تریلیون دلار coronavirus نجات بسته شامل اخراج moratoriums برای بسیاری از مردم زندگی در فدرال یارانه آپارتمان و همچنین خانه های پوشش داده شده توسط دولت فدرال حمایت وام مسکن. آن دسته پوشش حدود یک چهارم از آمریکا اجاره واحد با توجه به تجزیه و تحلیل. دوم از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه تصویب در مارس توسط مجلس ارائه خواهد حدود 175 میلیارد دلار برای پرداخت اجاره و رهن شده است اما تقریبا هیچ شانسی برای عبور در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

دولت و قانونگذاران محلی در سراسر کشور نیز قدم به قدم با کمک و پیشنهادات با هدف جلوگیری از موج اخراج.

نیوجرسی نمایندگان مجلس با تصویب 100 میلیون دلار اجاره امداد لایحه در حالی که در پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ قوانین امضا کارگردانی 175 میلیون دلار از دولت فدرال coronavirus نجات بسته به اجاره و وام مسکن تسکین. بوستون ارائه 8 میلیون دلار برای اجاره کمک بالتیمور تعیین شده 13 میلیون دلار در فدرال coronavirus امداد کمک های مالی برای شروع یک اجاره برنامه کمک و فیلادلفیا ارائه شده 10 میلیون دلار برای کمک به حدود 13000 نفر با اجاره خود را.

سان فرانسیسکو هفته گذشته به تصویب جارو قانون است که مانع از مستاجران از همیشه در حال بیرون کردند اگر آنها موفق به پرداخت اجاره بها با توجه به همه گیر سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است.

طرح های دیگر را در دراز مدت برنامه های پرداخت برای کسانی که قادر به پرداخت هزینه اجاره و برنامه هایی مانند میانجیگری قبل از موارد سر به مسکن دادگاه.

“ما باید برای انجام کاری” گفت: فیلادلفیا عضو شورای هلن, ورزشگاه, که لایحه جلوگیری از اخراج تا دو ماه پس از دولت اضطراری سفارش برداشته شد.

“ما نمی توانیم بازگشت به کسب و کار به طور معمول در یک شهرستان که evicts 18,000 نفر در سال,” او گفت:. “که فقط پایدار نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im