بازگشایی رستوران می گوید کارگران: آیا پوشیدن ماسک های صورت — و یا کار نمی کنند

تگزاس رستوران که بازگشایی در بخشی از ظرفیت هفته گذشته به انتخاب: یا نه کارکنان خود را باید با پوشیدن ماسک در طول coronavirus همه گیر.

یک رستوران شرکت فرود در یک تصمیم گیری است که برخی از کارکنان وزن خود ایمنی در مقابل شغل خود را.

هیچ ماسک یا پوشش صورت از هر نوع.

این چیزی است که یک back-of-the-house کارمند در یک Hillstone Restaurant Group استقرار در دالاس شد گفت: هفته گذشته به عنوان رستوران آماده بازگشایی در 25% ظرفیت با توجه به CBS دالاس.

که کارمند است که نمی خواهم به شناسایی علنا ابراز ناراحتی و گفته بود به فکر می کنم در مورد آن — و پس از آن برداشته شد از برنامه کارمند گفت: CBS دالاس’ بروک راجرز.

کارمند دیگری گفت: برخی از توافق به کار به دلیل آنها ارائه شد 40 ساعت در هفته کار می کنند اما گفته شد اگر آنها کاهش یافته است, آنها نمی تواند واجد شرایط برای rehire.

تگزاس به بازگشایی کسب و کار در 25% ظرفیت جمعه

کارکنان گفت: مدیریت نیز به او گفت که ماسک های صورت نمی مکمل رستوران گروه سبک یا سطح از مهمان نوازی.

اپیدمیولوژی بیماری های عفونی دکتر دیانا سروانتس به نام Hillstone تصمیم در مورد.

“این واقعا مهم است که قادر به پوشیدن آن پوشش صورت به خصوص اگر شما نمی توانید نگه دارید که شش پا اجتماعی فاصله که البته در زمانی که شما به یک رستوران بروید که آن را بسیار سخت برای حفظ” سروانتس از UNT مرکز علوم بهداشت گفت.

او با اشاره به فرماندار گرگ ابوت حداقل استاندارد بهداشتی پروتکل برای رستوران ها است که به تشویق اجتماعی فاصله اول. اما در صورتی که امکان پذیر نیست و می گوید اقدامات مانند پوشش صورت باید با دقت انجام می شود.

“بهترین راه برای واحد تثبیت شد که انتقال است که برای جلوگیری از آن قطرات و پوشش صورت واقعا با آن کمک کند” سروانتس گفت.

Hillstone مدیریت همچنین با اشاره به قانون نوشتن در وب سایت خود را: “زمان سفارشات نیاز نیست ما کارکنان و یا مهمان به پوشیدن ماسک. اگر شما نگران در مورد ایمنی خود را در این رابطه ما امیدواریم که شما به ما بپیوندید تاریخ بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر