میشیگان نماینده دبی Dingell گفت که او می خواهم برای به دست انداز آرنج با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به اشتراک گذاری عکس را به رسانه های اجتماعی برای ترویج متناوب با سلام برای جلوگیری از گسترش coronavirus-به رغم تداوم سر با رئیس جمهور در گذشته است.

در مصاحبه با مطبوعات آزاد دیترویتدموکراتیک کنگره توضیح داد که با وجود او spats با مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش آگاهی بود و مهم تر از اختلافات خود را. “شما باید به سرب توسط پیشرو,” او گفت: مطبوعات آزاد دیترویت. “بیشتر علت این است که چه چیزی مهم است.”

دو سیاستمداران قبلا درگیر شدند. در میشیگان تجمع در ماه دسامبر گذشته پس از استیضاح توسط مجلس نمایندگان تهمت پیشنهاد کرد که او در اواخر شوهر جانباز و congressman John Dingell ممکن است در جهنم.

“[دبی Dingell] به نام من و گفت: “این بهترین چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده است از شما متشکرم آقا'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از آن. “‘جان خواهد بود بسیار هیجان زده. او به دنبال او می تواند خیلی هیجان زده.’ من گفت: “این درست است. در مورد آن نگران نباشید.’

“شاید او به دنبال. من نمی دانم. شاید. اما بیایید فرض کنیم او را به دنبال کردن” او همچنین گفت.

در پاسخ به تهمت است اظهار دبی Dingell در توئیتر خود نوشت: “آقای رئیس جمهور اجازه دهید مجموعه ای از سیاست کنار گذاشته است. شوهر من به دست آورده خود را تمجید بعد از یک عمر خدمات. من آماده شدن برای فصل تعطیلات بدون مرد دوست دارم. شما مرا در راه شما هرگز نمی توانید تصور کنید و خود را از کلمات مضر و فقط ساخته شده من درمان بسیار سخت تر است.”

“این فقط از نوع لگد من در معده آن را سیاسی از چیزی که لازم نیست پس” Dingell همچنین گفت: فاکس نیوز در ماه دسامبر. “[تشییع جنازه افتخار] نبود رئیس جمهور به من بدهید. به نام او من را به من بگویید او کاهش پرچم و به این روز و این لحظه من سپاسگزار است که او آن را انجام داد. من سپاسگزار برای تماس با او مهربان بود و همدلانه و آن را به معنای زیادی به کسی که صدمه زدن و عاشق شوهرش.”

Dingell نشان داد دیگر سیاستمداران و افراد مشهور او می خواهم به آرنج دست انداز برای کمک به گسترش پیام. علاوه بر مغلوب ساختن پیشی جستن او شامل دو دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت سناتور برنی ساندرز. او همچنین ذکر شده دانشگاه میشیگان مربی تیم فوتبال جیم Harbaugh و Detroit Lions آیکون بری سندرز. Dingell نوشته شده در برخورد با کشور ستاره Garth Brooks و کیت شهری و نماینده جمهوری خواه Paul Mitchell.

Dingell افزود که اگر او می تواند دست انداز بیشتر افراد آن را کمک به گسترش این پیام در شیوه های مردم می توانید استفاده کنید برای جلوگیری از coronavirus از گسترش. “ستاره های ورزشی و هنرمندان طنین انداز با مردم,” او توضیح داد. “ما نیاز به بالا بردن این موضوع را برای مردم به طوری که آنها می دانند که چگونه به ماندن سالم و امن است.”

این نماینده کنگره ارتباطات مدیر بلافاصله پاسخ به نیوزویک درخواست برای نظر.

در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در توییتر حساب Dingell توضیح داده چند حس مشترک شیوه های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از سرماخوردگی و آنفلوآنزا و کروناویروس. راهنمایی های خود را شامل نمی دست دادن; شستن دست ها با صابون و آب گرم; ماندن خانه از محل کار اگر شما بیمار هستید; نگه داشتن کودکان بیمار از مدرسه به خانه; سرفه یا عطسه به آرنج خود را; و آیا پوشیدن یک ماسک صورت اگر شما بیمار نیست.

debbie dingell
Rep. دبی Dingell (D-MI) صحبت می کند با MSNBC به بحث در مورد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد شوهر مرحوم سابق Rep. جان Dingell (D-MI) در این کنگره در تاریخ 19 دسامبر 2019 در واشنگتن, DC. Dingell استفاده از پلت فرم خود را برای اطلاع رسانی به مردم راه جلوگیری از گسترش coronavirus.
سارا Silbiger/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de