تشکر. Devin Nunes می گوید Coronavirus نباید افراد سالم بیرون رفتن: ‘رفتن به میخانه های محلی خود را’

نیوزویک | No comments

تشکر. Devin Nunes (R-کالیفرنیا.) گفت که جدید کروناویروس جلوگیری باید افراد سالم را از بیرون رفتن و تشویق رستوران ها و کافه ها و کسب و کارهای محلی نیاز به افزایش است.

سابق رئیس خانه کمیته اطلاعات گفت: فاکس نیوز در مورد نگرانی های خود را در مورد تاثیر اقتصادی از شیوع بیماری است.

“و که در آن وجود دارد [در حال] نگرانی های زیادی با اقتصاد در اینجا چون مردم از ترس به بیرون رفتن. اما من فقط می گویند یکی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید اگر شما سالم هستند شما و خانواده خود را از آن زمان به بیرون رفتن به یک رستوران محلی به احتمال زیاد شما می توانید به راحتی.”

“بیایید درد نکنه کار مردم در این کشور هستند که با تکیه بر حقوق و دستمزد و راهنمایی برای نگه داشتن کسب و کار کوچک خود رفتن.

Congressman Devin Nunes
کنگره Devin Nunes تصویر در بیکرزفیلد کالیفرنیا در فوریه 19 سال 2020 است. او گفت: فاکس نیوز که با وجود شیوع کروناویروس مردم نباید ترس به بیرون رفتن به بارها و رستوران ها.
جیم واتسون/گتی ایماژ

“بنابراین نمی اجرا به فروشگاه و خرید, شما می دانید, $4,000 از غذا رفتن به میخانه های محلی خود را,” او گفت:, لنگر, Maria Bartiromo در روز یکشنبه.

Nunes’ مشاوره در تقابل با مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, Anthony Fauci که گفت: در چند مصاحبه تلویزیونی روز یکشنبه که او نگران بود در مورد چگونه بسیاری از مردم هنوز هم زیاد میله و باشگاه است.

Fauci سی ان ان گفت که او می خواهم به “دیدن چشمگیر کاهش از تعامل شخصی ما در رستوران ها و کافه ها. هر آنچه در آن طول می کشد برای انجام این کار, این چیزی است که من می خواهم برای دیدن.”

او گفت که افراد جوان “در امان نیستند و یا امن از گرفتن به طور جدی بیمار” و حتی در صورتی که بیمار آنها می تواند از آن عبور کند به کسی که آسیب پذیر است و مانند یک فرد مسن و اضافه میکند: “به همین دلیل همه به طور جدی از این حتی جوان است.”

این نظر توسط Nunes شد, سوال های بسیاری در رسانه های اجتماعی از جمله سیاسی نویسنده گرگ Olear نوشت که در توییتر به خود 121,000 پیروان “Devin Nunes, انجام بخشی خود را برای تشدید جهانی بهداشت از بحران.”

علم بلاگر Phil Plait نوشت: به 616,000 پیروان “این غیر مسئولانه ابلهانه خطرناک و دقیقا همان نوع از چیزی که بسیاری از ما شده اند هشدار دهنده در مورد سال: GOP را متعصب وفاداری به محافظت از تهمت و دروغ است و به معنای واقعی کلمه تهدید آمریکا زندگی می کند.”

فرد دیگری در توئیتر نوشت: “ما نمی توانیم صاف منحنی با مردم مانند Devin Nunes در تلویزیون ملی گفتن مردمی برای بیرون رفتن..خداوند به همه ما کمک کند.” نیوزویک در تماس است Nunes برای نظر.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش COVID-19

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه;
 • هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی به دنبال هدایت است.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است.
 • تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک نیست استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>