گزارش جزئیات شرایط بد در یخ زندان با کروناویروس موارد

در یک نقطه در سال گذشته مانوئل Amaya-Portillo هندوراس پناهندگی-سالک رشد کرده بود پس از جان گذشته در حالی که در آمریکا بازداشت مهاجرت که او گفت که او آماده بود به برش خود را با تیغ او داده شد به اصلاح.

“من احساس بود و دیگر هیچ دلیلی برای ادامه زندگی” Amaya-Portillo, 23 گفت: CBS اخبار در اسپانیایی.

تنها دلیل او نمی Amaya-Portillo گفت که به دلیل un amigo detenido,” یک شخص بازداشت شدگان که به او گفت به فشار رو به جلو با درخواست او برای حفاظت و جلوگیری از فکر کردن در مورد آسیب رساندن به خود است. Amaya-Portillo گفت که او به حاشیه رانده شده در هندوراس به دلیل معلولیت های جسمی است. او 4 فوت قد دارای شش انگشت در هر دو دست و رنج می برد از قلب و مغز و اعصاب شرایط پزشکی. یکی از پاهای خود را تقریبا به اندازه نصف دیگر به شدت محدود کردن توانایی خود را به راه رفتن با توجه به وکلای مدافع.

پس از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا دخالت خود را در مورد Amaya-Portillo منتشر شد, از بازداشت در, لوئیزیانا, جایی که او برگزار شده بود ، او در حال حاضر خوشحالم که در شمال نیوجرسی با خانواده در انتظار دادگاه مهاجرت به خصوص که بسیار مسری coronavirus همچنان به گسترش در داخل کشور مهاجرت زندان.

manuel.jpg
مانوئل Amaya-Portillo با طرفداران در Louis Armstrong, New Orleans, فرودگاه بین المللی پس از آزادی از زندان در ماه ژانویه است. حسن نیت ارائه میدهد از Channing Ansley رنده

حداقل 449 مهاجران باید آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که در ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) حضانت به گزارش آژانس, آخرین شمارش. بیش از 45 ٪ از تمام بازداشت شدگان تست شده برای این ویروس آزمایش مثبت است. حداقل 102 مهاجران اخراج شده توسط یخ به گواتمالا نیز آزمایش مثبت نسبت به دولت وجود دارد.

تعداد فزاینده ای از موارد نگران طرفداران حقوق مدنی و محققان که می گویند مشکلات که به مدت طولانی گرفتار یخ امکانات — به عنوان به خوبی به عنوان دقیق سیاست پناهندگی برقرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — جهان ساخته شده اند بزرگترین مهاجرت بازداشت سیستم بیمار مجهز برای مقابله با بحران بهداشت عمومی مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این در حال حاضر تمام عیار فاجعه انسانی در مراکز بازداشت در سراسر کشور” Eunice Cho یک ACLU وکیل است که متخصص در بازداشتگاه های اداره مهاجرت گفت: CBS News. “ما باید بپرسیم در این نقطه ما چگونه به اینجا رسیدیم.”

در گزارشی تحت عنوان “عدالت-مناطق آزاد” منتشر شده در پنج شنبه, ACLU دیده بان حقوق بشر و ملی مهاجرت دادگستری مرکز جستوجو کرد سوال مطرح شده توسط چو یکی از نویسندگان.

با گسترش بازداشت فضا به بالا و تاریخی با تکیه بیشتر و بیشتر برای انتفاعی, خصوصی, زندان, شرکت های ساخت آن را سخت تر برای پناه جویان منتشر خواهد شد, بازداشت هزاران نفر از مهاجران در دور افتاده روستایی زندان با کمی عمومی نظارت و عدم تقویت پزشکی و خدمات بهداشت روانی در داخل امکانات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و نظارت بر بازداشتگاه های رژیم “بود که هرگز آماده با خیال راحت به رسیدگی به وضعیت بحران جهانی در حال حاضر چهره” این گزارش می گوید.

Adelanto ICE Processing Center
در این سه شنبه ، 28, 2019, عکس زندانیان جمع آوری در یک منطقه مشترک در یکی از واحدهای مسکونی در آدلانتو یخ مرکز پردازش در آدلانتو کالیفرنیا. کریس کارلسون / AP

با تکیه بر داده های دولت و مصاحبه با بیش از 150 یخ بازداشت شدگان از جمله Amaya-Portillo این گزارش متمرکز بر شرایط در داخل پنج خصوصی عمل بازداشتگاه در لوئیزیانا می سی سی پی, آریزونا و تنسی که یخ به تازگی شروع به استفاده از به بازداشت مهاجران. سه نفر از آنها در حال حاضر را تایید کرده اند coronavirus موارد در میان بازداشت مهاجران و یکی Richwood مرکز تادیبی در مونرو, لوئیزیانا در حال تجربه شیوع حداقل 43 بازداشت شدگان است.

نویسندگان این گزارش تخمین می زنند که در ماه ژانویه که اولین مورد تایید شده از coronavirus گزارش شده در ایالات متحده بیش از 80 درصد از دهها هزار نفر از مهاجران در یخ بازداشت شد, برگزار شد, برای سود بازداشتگاه. رشد سود بازداشتگاه های اداره مهاجرت این پژوهشگران گفت, این است که به طور مستقیم مربوط به عدالت کیفری اصلاحات که کاهش تعداد محکومین زندانی در زندان باعث خصوصی زندان شرکت ها به دنبال عقد قرارداد برای بازداشت مهاجران.

screen-shot-2020-04-30-at-11-17-23-am.png
یک گراف از آیتالله سیستانی گزارش نشان میدهد که رشد سود بازداشتگاه های اداره مهاجرت. ACLU

گسترش خصوصی بازداشتگاه های اداره مهاجرت ساخته شده است که بازداشت شدگان مهاجر — که مانند دیگر زندانی جمعیت صورت افزایش چالش ها در محافظ خود را از یک بیماری عفونی — حتی بیشتر در معرض خطر این بیماری همه گیر با توجه به گزارش. محققان گفت: این واحد درمانی در برخی از مراکز بازداشت “به نظر می رسد خطرناکی آمادگی برای شرایط اضطراری است.”

“برخی از امکانات رنج می برد از understaffing و کاهش هزینه های است که می تواند خطر افتادن سلامت مردم در بازداشت” این گزارش می گوید.

دسترسی به خدمات بهداشت روانی محدود بود در پنج بازداشتگاه بازدید شده توسط این محققان با دو تا از امکانات فاقد سلامت روان حرفه ای با توجه به این گزارش که اشاره کرد که حدود یک سوم از مرگ و میر در میان یخ بازداشت شدگان پس از ژانویه 2017 شده اند آشکار خودکشی.

بازداشت شدگان به مصاحبه توسط محققان همچنین گزارش داد افزایش استفاده از زور توسط تسهیلات کارکنان — یک روند است که همچنان ادامه دارد و در طول این بیماری همه گیر. پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus در مارس 13, شده اند وجود دارد حداقل هشت نمونه در تگزاس و جورجیا آریزونا و لوئیزیانا است که در آن بازداشتگاه کارکنان باید با استفاده از اسپری فلفل در اعتراض مهاجران, با توجه به یخ است که توصیف “محاسبه و استفاده از زور” را به عنوان راهی برای کاهش خطرات ناشی از آسیب برای هر دو کارکنان و زندانیان هنگامی که مهاجران تبدیل به “مقابله” و یا “مخل.”

از آنجا که بسیاری از زندان های یخ استفاده می کند به بازداشت مهاجران قرار دارد دور از مناطق شهری به ویژه در جنوب عمیق هزاران نفر از بازداشت شدگان را بسیار محدود دسترسی به وکلا و طرفداران این گزارش در بر داشت. علاوه بر این احتمال پناهندگی پناهجویان برگزار شد در جنوب عمیق مجاز به ادامه رسیدگی خارج از بازداشتگاه های کاهش یافته در سال های اخیر به عنوان آزادی مشروط و پناهندگی کمک های مالی کاهش یافت.

بین ماه های مارس و دسامبر 2019, میدان یخ در نیواورلئان است که اداره مراکز بازداشت در لوئیزیانا, آلاباما, آرکانزاس, تنسی و می سی سی پی را تکذیب کرد تقریبا 99 درصد از آزادی مشروط درخواست, حتی پس از یک قاضی فدرال دستور مقامات وجود دارد به نظر هر درخواست به صورت فردی. تحت یک اتصال 2009 داخلی بخشنامه های یخ به طور کلی قرار است به آزادی مشروط مهاجران که در خواست پناهندگی در یک مرز رسمی عبور خود تصویب معتبر-ترس قراضه و مطرح نیست امنیت عمومی را انتخاب کنید.

مهاجران همچنین در صورت یک نبرد دشوار در باند داده توسط مهاجر قضات با کسانی که بازداشت شده اند در برخی از زندانهای سودآور در اعماق جنوبی انکار نرخ به عنوان بالا که 89 درصد.

در طول همه گیر یخ آمده است تحت فشار شدید از طرفداران و گروه های حقوق بشر به کوچک آن بازداشت شدگان جمعیت است که کاهش حدود 7,000 از اوایل ماه مارس رسیده و فقط تحت 30,000 هفته گذشته است. اما اقدام یخ مدیر متی Albence گفت: اعضای کنگره در اوایل این ماه افت ناشی از این واقعیت است که عوامل خود را در حال دستگیری کمتر مهاجران در داخل کشور و دریافت کمتر مهاجران از مقامات مرزی که در حال حاضر اخراج تقریبا همه غیر مجاز از مرز crossers با توجه به کنگره مقامات آشنا با Albence نظرات.

به عنوان از آوریل 10, یخ منتشر شده بود نزدیک به 700 مسن بازداشت شدگان مهاجران با شرایط پزشکی و زنان باردار که در آن شناسایی شده به عنوان در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس عارضه است. آژانس است و نه به روز شده است که تعداد پس از, اما یک سخنگو گفت مقامات را بازداشت تعیین روزانه. آیتالله سیستانی که ثبت بیش از 30 پرونده های حقوقی در بیش از یک دوجین متحده به دنبال انتشار در خطر بازداشت شدگان گفت: 90 مهاجران منتشر شده است به عنوان یک نتیجه از آن دادخواهی.

طرفداران بیشتر خواستار بازداشت شدگان منتشر می شود, از جمله بیش از 5,200 پناهندگی پناهجویان که نشان داده اند ترس از آزار و اذیت در کشورهای خود و دیگران که نیست یک تهدید است. اما یخ تا کنون در برابر این تماس. کنگره گفته مقامات Albence گفت: اعضای کنگره که یخ به پایان رسید آن بررسی آسیب پذیر زندانیان و نبود برنامه ریزی در انتشار دسته بندی ها فراتر از مسن مهاجران کسانی که با برخی از مسائل مربوط به سلامت و زنان باردار است.

هفته گذشته سازمان ملل متحد خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آزادی بازداشت مهاجران و محل آنها را در غیر وادار سازد جایگزین حبس به منظور کاهش خطر بزرگتر شیوع داخل یخ امکانات برجسته این واقعیت است که در بازداشتگاه های اداره مهاجرت در ایالات متحده اداری و مدنی و ماده نیست کیفری یک است.

یخ را بلافاصله نظر روز پنج شنبه گزارش. آژانس حفظ کرده است که آن را به تمام اقدامات لازم برای محافظت از کارکنان و زندانیان از coronavirus.

Adelanto ICE Processing Center
در این سه شنبه ، 28, 2019, عکس نشان می دهد که بازداشت شدگان در حال انتظار برای پردازش در آدلانتو یخ مرکز پردازش در آدلانتو کالیفرنیا. کریس کارلسون / AP

کارلوس یک نیکاراگوئه پناهندگی-سالک که خواسته نام خود را به تغییر است و در حال حاضر بازداشت شده در Richwood مرکز تادیبی در لوئیزیانا که در آن وجود دارد که عمده شیوع کروناویروس. او گفت که او فرار کرد, آزار و اذیت در دست چپ نیکاراگوئه دولت که تهمت مقامات دولت اغلب محکوم به سرکوب.

“خانواده من است و درد و رنج نه تنها به خاطر من زندانی اما به دلیل نگرانی که من ممکن است آلوده در هر لحظه. هیچ کس مصون است از این ویروس” کارلوس گفت: CBS اخبار در طول یک تماس تلفنی از زندان است.

با توجه به تعداد موارد تایید شده در میان هموطنان بازداشت شدگان کارلوس همچنین ترس ابتلا به ویروس — و در حال مرگ به عنوان یک نتیجه.

“تصور این,” او گفت:. “ما را ترک خانواده و فرار از خانه ما کشورها سعی کنید برای صرفه جویی در زندگی ما است. و سپس ما به اینجا می آیند و می میرند در حالی که زندانی ناتوان به انجام هر کاری است.”

Amaya-Portillo به هندوراس پناهندگی-سالک ویژه در روز پنجشنبه, گزارش, گفت که او را درک سرخوردگی در میان پناه جویان مانند کارلوس که در بازداشت باقی می ماند. او در حال حاضر در انتظار برای یک قاضی تصمیم می گیرید که آیا او می تواند کمتر اشکال از رهایی از تبعید از او را فاقد شرایط لازم برای پناهندگی تحت یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون که تکذیب پناهندگی برای افرادی که سفر از طریق یک کشور سوم قبل از رسیدن به ایالات متحده

پس از یک مصاحبه تلفنی چهارشنبه شب Amaya-Portillo به نام دوباره گفت: می خواستم برای ارسال یک پیام به مهاجران هنوز در بازداشت هستند.

“قوی باش. ایمان داشته باشد. خدا در حداقل انتظار لحظه ای شما کمک خواهد کرد تا از این وضعیت خارج,” او گفت:. “در یک نقطه من هم فکر می کردم همه چیز به پایان رسید که هیچ راهی برای زنده ماندن. اما خدا خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net