گزارش نشان می دهد 61 درصد از زنان قصد فعال تر شود پس از coronavirus مستند

نزدیک به دو سوم از زنان قصد فعال تر شود پس از coronavirus مستند جرقه امید شکاف جنسیتی در فعالیت های فیزیکی است که تشدید این بیماری همه گیر می تواند بسته زودتر از انتظار می رود.

ورزش سطح در میان زنان کاهش یافته و در نرخ بسیار سریع تر از مردان در طول مستند که باعث طرح چنین به عنوان ورزش انگلستان ‘پیوستن به جنبش کمپین’ برای کمک به افراد فعال باقی بماند.

آمار و ارقام منتشر شده توسط بدن نشان داد که 42 درصد از زنان گزارش داده اند که کاهش در سطح فعالیت در این مستند نسبت به 35 درصد در میان مردان است.

یافته های جدید این منتشر شده در پنج شنبه از پیشرو ورزشی خیریه زنان در ورزش نشان می دهد نزدیک به نیمی (46 درصد) از زنان گفت که در نظر گرفتن فیزیکی ورزش تبدیل شده است بیشتر از یک اولویت در زندگی خود را در طول مستند.

بیشتر از 61 درصد از زنان نیز گفت که آنها را به تلاش بیشتر به مناسب بودن و فعال هنگامی که این مستند به پایان رسیده است.

این تحقیقات که بر اساس نماینده نظرسنجی از 100 زن در سنين بين 18 و 64 و آنلاین مصاحبه با 22 نفر دیگر نقاط به reframing از ورزش به عنوان مهم ‘یک بار در روز فعالیت کرد و یکی از پنج دلایل قانونی به ترک خانه هنگامی که انگلستان رفت و به مستند بازگشت در ماه مارس.

اما نیز وجود دارد یک هشدار است که کاهش فعالیت بدنی در میان زنان در طول coronavirus همه گیر می تواند هنوز هم ريشه اثر با بیش از یک سوم از زنان (36 درصد) و گفت که از دست دادن تناسب اندام خود را در طول همه گیر خواهد شد که در دراز مدت اثر.

به عنوان ورزشگاه و اوقات فراغت مراکز آماده سازی برای بازگشایی درهای خود را در جولای 25, یک چهارم از زنان نیز می گویند که آنها نگران هستند که از برگشت به عادت ورزش پس از مستند خواهد بود.

و نزدیک به یک سوم (32 درصد) از افراد مورد بررسی می تواند اولویت بندی انجام ورزش در طول مستند که آنها تا به حال بیش از حد به انجام برای دیگران ریختن نور بیشتر در چگونه زنان هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این مستند وقتی که می آید به فعال ماندن است.

استفانی Hilborne مدیر اجرایی زنان در ورزش گفت: “ما آمده ایم از مستند ما نباید به دنبال بازگشت به راه آن بود”, حتی اگر این ممکن است. پس از همه, ‘راه آن بود به اندازه کافی خوب نیست.

“همانطور که ما بازگشایی مدارس و اوقات فراغت مراکز و همانطور که ما راه اندازی مجدد ورزش اجازه دهید مطمئن شوید که ما بهتر منعکس کننده ویژگی های متمایز از زنان و دختران و برآورده کردن نیازها و آرزوهای خود را در تمام تنوع خود را و در هر مرحله در زندگی است.

“در حالی که این تحقیقات نکات منفی برای زنان در مستند فرصت بزرگ است که تمرین و ورزش در حال حاضر در اهمیت – ما شنیده ام که زنان خود را در حال تغییر باورها و مایل به اولویت بندی ورزش.

“من می خواهیم کار هر کاری هر مادر هر مراقب برای نگهداری به این طرز فکر و ارزش نیازهای خود را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از عزیزان خود. این خوب است برای خانواده ها و برای جامعه و آن کمک خواهد کرد که ایجاد برابری اگر تنها ارائه مناسب است.”

به طور کلی شکاف جنسیتی بسته شده بود قبل از coronavirus بحران است. ورزش انگلستان زندگی فعال مطالعه منتشر شده در ماه اکتبر سال گذشته نشان داد که سطوح فعالیت بدنی در میان بزرگسالان با 65 درصد مردان و 61 درصد از زنان گزارش به فعال تر شود.

بود که در بحبوحه مبارزات ملی مانند تلگراف را ‘دختران الهام’ و انگلستان ‘این دختر می تواند با هدف تغییر چگونه زنان و دختران شده اند از نظر آماری کمتر فعال تر از مردان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net