جمهوری خواه فرماندار انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus پیام به عنوان “بسیار گیج کننده’ را رد امکان همه گیر سیم پیچ را در روز

نیوزویک | No comments

مریلند جمهوریخواه فرماندار لری هوگان هشدار داد و گفت در این پیام که از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس است “خیلی گیج کننده است” در حالی که همچنین مقابله با رئیس جمهور پیشنهاد که زندگی به زودی به حالت عادی بازگشت.

هوگان دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار در دولت خود را به روز دوشنبه در حالی که اصرار ساکنان برای جلوگیری از ترک خانه های خود و به عمل اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش این رمان ویروس. در مصاحبه با سی ان ان روز سه شنبه فرماندار وجود دارد گفت: قطع ارتباط بین آنچه که رئیس جمهور می گفت و چه بسیاری از دولت های محلی گفته اند ساکنان.

“آنها واقعا بازی کاملا رک و پوست کنده. برخی از پیام های بسیار گیج کننده است و آن را نه فقط آن مطابقت ندارد با آنچه که ما در حال انجام در اینجا در مریلند برخی از پیام و بیرون آمدن از [تهمت] دولت مطابقت ندارد,” هوگان گفت.

مریلند فرماندار توضیح داد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفتههای اخیر که کسب و کار خواهد بود باز دوباره به زودی در تقابل با آنچه دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و جروم Adams, جراح عمومی گفته اند.

“ما فقط در تلاش برای گرفتن بهترین توصیه های ما می تواند از دانشمندان و همه کارشناسان و تصمیم گیری است که به اعتقاد ما لازم است برای کشور ما” هوگان گفت. “ما فکر نمی کنم که ما در حال رفتن به در هر راه آماده به خارج از این در پنج یا شش روز یا بیشتر و یا هر زمان که این 15 روز است که از زمان آنها شروع به این خیالی clock” او اشاره کرد.

“اکثر مردم فکر می کنم که ما هفته دور از اوج, اگر نه ماه” هوگان اضافه شده است. “و این توصیه ما در حال گرفتن از مردمی هوشمند در جان هاپکینز و NIH [موسسه ملی بهداشت و درمان] و دانشگاه مریلند و مکانهایی شبیه به آن.”

کارشناسان بهداشت و درمان از جمله کسانی که در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها هشدار داده است که دقیق اجتماعی فاصله گرفتن سیاست های لازم برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. آنها گفته اند که این سیاست ها نیاز به نگهداری شود برای یک دوره طولانی از زمان برای جلوگیری از به طور بالقوه صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر و جلوگیری از خسته کننده به بیمارستان در سراسر کشور است.

اما در دو روز گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به استدلال می کنند که این کشور می تواند آغاز بازگشایی کسب و کار, به زودی, با وجود سرعت رو به رشد تعداد موارد تایید شده از coronavirus در سراسر کشور.

“امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار — بسیار به زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول پنج شنبه در کنفرانس خبری. “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.”

Donald Trump and Dr. Fauci
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci به نظر می رسد در طول یک اخبار و جلسه توجیهی در آخرین توسعه از شیوع کروناویروس در کاخ سفید در 20 مارس در واشنگتن ،
الکس ونگ/گتی

صبح روز سه شنبه تهمت دوباره استدلال کرد که مردم باید بازگشت به کار به زودی.

“ما از مردم می خواهم به بازگشت به کار. آنها را عمل اجتماعی فاصله و همه چیز و سالمندان خواهد بود به تماشای بیش از protectively & عشق. ما می توانید دو چیز با هم” او هنوز توییتی. “درمان نمی شود و بدتر (تا کنون) از مشکل! کنگره باید اقدام کنند. ما دوباره قوی!”

ایالات متحده در حال حاضر سوم بیشترین تعداد موارد تایید شده از coronavirus در جهان با بیش از 46,000 گزارش شده است. سازمان بهداشت جهانی همچنین هشدار داد که آمریکا ممکن است به زودی تبدیل به جدید کانون جهانی همه گیر با تایید موارد به سرعت در حال افزایش در کشور در هر روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>