جمهوری خواه گروه منتشر آگهی تشویق آمریکایی ها به برگزاری تهمت پاسخگو برای سوء استفاده از قدرت خود را

نیوزویک | No comments

گروه محافظه کار جمهوری خواهان برای حکومت قانون (RRL) منتشر شد دو جدید تبلیغات در دوشنبه برجسته چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام تلاش برای جلوگیری از تمام انواع نظارت.

این گروه آخرین ویدئوها که زد در فاکس نیوز” Fox & Friends, Tucker Carlson امشب و Hannity, بیا جلوتر از روز سه شنبه شفاهی در دادگاه عالی ایالات متحده است که می تواند تعیین اگر تهمت می تواند تحت تعقیب به جنایات در حالی که در دفتر. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی معتقد است که رئیس جمهور نمی تواند مورد بررسی به صورت نادرست در حالی که او در اتاق.

در مورد تهمت v. Vance, SCOTUS خواهد شنیدن استدلال در مورد اینکه آیا یک حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالیاتی و مالی مقالات از تقریبا یک دوره 10 ساله به منزله تخلف از ماده دوم قانون اساسی ایالات متحده. در حالی که ماده دوم آیا اعطای قدرت اجرایی به رئیس جمهور تهمت و ادعا کرد در ماه ژوئن 2019 است که این بند به معنای “من حق را به انجام آنچه من می خواهم به عنوان رئیس جمهور.”

donald trump
دیوان عالی ایالات متحده خواهد شنیدن استدلال های جمعه که می تواند تحمل چقدر قدرت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع می تواند به خوب بکار بردن.
درو Angerer/گتی

“در هسته خود قانون اساسی ما متکی به این اصل اساسی از کنترل و توازن” RRL رئیس ارتباطات کارسون پوتنام و حفاظت از دموکراسی, سیاست, مدافع جاستین Vail گفت: در یک بیانیه مشترک در روز دوشنبه. “نه رئيس جمهور و نه کنگره و نه دادگاه می تواند قدرت نامحدود. اما رئیس جمهور تهمت پرهیاهو flouts که مفهوم سوء استفاده از قدرت خود را و پس از آن بازی خطرناک بازی پوسته برای جلوگیری از هر گونه پاسخگویی.”

“فردا رئیس جمهور تهمت وکلای بگویید دیوان عالی کشور که رئیس جمهور است و ایمنی از همه مسئوليت” به آنها اضافه شده است. “دیوان عالی کشور—و ما مردم باید دفاع از آینده دموکراسی ما و رد جمهور شدید استدلال.”

یک ویدئو انیمیشن به تصویر می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پادشاه به جای یک رئیس جمهور به عنوان یک صدای خارج از قاب intones, “هیچ کس بالاتر از قانون و هیچ یک درمان خاص. حتی رئیس جمهور.”

در یک جداگانه تصویری سابق جمهوری خواه نیوجرسی فرماندار کریستین تاد ویتمن می گوید: “اگر یک رئیس جمهور تلقی می شود بالاتر از قانون است که هیچ کس نمی تواند او را نگه دارید پاسخگو پس از آن ما در یک موقعیت خطرناک است زیرا این بدان معناست که یک رئیس جمهور می تواند انجام آنچه آنها می خواهند.”

“وکیل او در واقع در دادگاه گفت که حکومت آنها دنبال آن هستید در ونس مورد که اجرای این اصل است که رئیس جمهور حتی اگر او کسی در وسط خیابان پنجم او نمی تواند برای آن برگزار می شود در حالی که او را رئیس جمهور” دونالد Ayer که در خدمت به عنوان معاون دادستان کل ایالات متحده در طول دولت پرزیدنت جورج دبلیو بوش گفت نیوزویک روز دوشنبه. “در حال حاضر او می تواند پس از, اما او نمی تواند تحت پیگرد قانونی قرار است که برای انجام در دادگاه دولت است و نه فقط قانون است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که در ماده دوم قانون اساسی ایالات متحده او کامل ایمنی و نمی توان این موضوع را از هر گونه تحقیقات جنایی ،

با توجه به Ayer تهمت تنها رئیس جمهور را به تلاش برای استفاده از آن استدلال. “وجود ندارد مهم دیگر دیوان عالی کشور در مورد موضوع مربوط به رئیس جمهور در این موضوع” آیر گفت: “بنابراین من فکر نمی کنم کسی دیگری است سعی به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>