اوباما سناتور جونی ارنست از آیووا در دفاع از دولت خود را پیچیده caucusing روند در روز سه شنبه به عنوان بسیاری از دموکرات ها و جمهوری خواهان با انتقاد و تمسخر از سیستم های زیر عمده تاخیر در انتشار حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد نتایج با توجه به گزارش “تناقضات است.”

ارنست این اظهارات را در یک روز شنبه در مصاحبه با فاکس نیوز نشان می دهد امریکا Newsroomافراطیت و حمایت از او برای آیووا قفقاز به عنوان بسیاری از استدلال این روند باید تغییر در آینده است. در حالی که دموکرات نتایج به طور معمول منتشر شد در عرض چند ساعت گزارش روند به طور معنیداری با تاخیر در روز دوشنبه و آیووا حزب دموکرات قصد دارد به طور رسمی انتشار “بیشتر” از نتایج نهایی 5 p. m. و در روز سه شنبه.

“خوب, آیووا یک مکان فوق العاده بود و من همیشه برای دفاع از ما حزبی فرایند” ارنست اشاره کرد. او سپس در ادامه به اشاره به معرفی یک برنامه جدید است که حوزه قرار بود به استفاده از به گزارش رسمی خود اعداد. بسیاری از کاربران گزارش مسائل با نرم افزار است که کمک به تاخیر در گزارش رسمی نتایج.

Joni Ernst
جونی ارنست سر به کف مجلس سنا پس از زنگ تفریح در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه 3. ارنست گفت که آیووا انجمن سیستم”بخش بسیار مهمی از این فرایند است.”
ساموئل کروم/گتی

“آنچه که ما را دیده است که دخالت برخی از فن آوری های جدید است که کاملا شکست خورده بد” ارنست گفت. “اما دوباره آیووا انجمن سیستم—سیاستمداران بیرون آمدن و واقعا در تعامل چهره به چهره با رای دهندگان—[است] بخش بسیار مهمی از فرایند و باریک پایین که نامزد باید باشد.”

ایران با نماینده مجلس سپس استدلال کرد که مردم باید “به یاد داشته باشید” این به نفع هر دو احزاب سیاسی. “آن دو حزبی” او گفت:. “آیووا راه اندازی باراک اوباما از چند سال پیش به عنوان به خوبی به عنوان واقعا دادن مقدار زیادی از حمایت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

آیووا دارای یک outsized نقش در انتخابات ریاست جمهوری با توجه به آن برای اولین بار در کشور وضعیت وقتی که می آید برای نشان دادن حمایت های بتنی برای رقیب به دنبال هر دو طرف’ نامزد. به عنوان ارنست اشاره کرد رئیس جمهور سابق اوباما بهتر در آیووا در سال 2008 کمک به او را ساخت قابل حرکت در زیر مقدماتی و قفقاز. این دیده می شد به عنوان کلیدی برای کمک به او را امن نامزدی حزب دموکرات.

پیش از آیووا قفقاز در این سال برخی از مترقی قانونگذاران انتقادات مطرح شده از عمدتا سفید و دولت کوچک در وسط کشور با داشتن چنین تأثیر قابل توجهی در انتخابات ریاست جمهوری. با توجه به تازه ترین داده های سرشماری آیووا است که حدود 90 درصد سفید ساخت آن پنجم whitest دولت در کشور است. همچنین رتبه 32 از 50 ایالت از نظر اندازه جمعیت.

اما مردم آیووا نمایندگان شان از هر دو طرف به طور کلی در برابر پایان دادن به caucusing روند. اگر دولت بودند برای انتقال به یک سنتی اولیه فرمت آن را تقریبا به طور قطع از دست دادن توانایی خود را برای اولین بار دولت به عموم تصمیم بگیرید که به عقب برای نامزدی ریاست جمهوری. به عنوان یک نتیجه بسیاری از مردم آیووا نمایندگان شان امید به حفظ نفوذ خود را بیش از این انتخابات با نگه داشتن این فرایند پیچیده در محل.

“این است که تقریبا تضمین شده است که نیوهمپشایر و کشورهای دیگر خواهد فشار DNC خیلی بیشتر به شدت به چرخش آیووا اول-در-این-ملت وضعیت” پروفسور مک صدفی, صندلی وزارت علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی آیووا گفت: عصر ایران. “از دست دادن که اول حافظه است که به شدت مخالف بودند و می ترسیدند با فقط در مورد هر کس در آیووا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im