جمهوریخواه مجلس ریپ مک کانل گفت: او را به نفع متحده اعلام ورشکستگی: ‘شرم آور و غیرقابل دفاع’

Rep. پیت پادشاه (R-n. y.) لعنتی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز چهارشنبه نشان می دهد که دولت باید در نظر ورشکسته به جای داده های اضافی بودجه فدرال برای از بین بردن اقتصادی از Covid-19 بیماری همه گیر.

پادشاه توصیف او خواه همکار به عنوان “ماری آنتوانت سنا” برای ساخت این نظر در ظاهر در روز قبل از آن در بحث محافظه کار برنامه رادیویی هیو هویت نشان می دهد. مک کانل پیشنهاد کرد که او را حمایت متحده ورشکسته به جای کمک به آنها را “نجات” از مشکل مالی با ارائه بودجه فدرال در طول سابقه بحران بهداشتی.

“مک کانل را بی اعتنا کرد که کشورهای ویران Coronavirus باید ورشکسته به جای دریافت کمک های فدرال آنها نیاز دارند و سزاوار است شرم آور و غیرقابل دفاع” شاه توییتی. “می گویند آن است که ‘پول’ به ارائه بودجه برای پلیس و آتش نشانان و کارکنان بهداشت و درمان باعث می شود مک کانل ماری آنتوانت از مجلس سنا.”

آزادی مطبوعات صادر شده توسط مک کانل در یکشنبه توضیح داد که او در برابر ارائه پول است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صندوق بازنشستگی در برخی از کشورهای خاص به نقل از سخنان خود تحت عنوان “توقف آبی های دولت سهیم خواهد بود.”

“آبی متحده” به احتمال زیاد اشاره به چندین ایالت در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر است که تمایل به لاغر دموکراتیک از جمله کینگ در ایالت نیویورک که در آن وجود دارد بیش از 263,000 Covid-19 موارد مسئول بیش از 20 ، 000 مرگ و میر به عنوان از آوریل 22.

“ما در حال رفتن به فشار دکمه مکث در اینجا چون من فکر می کنم کل این کسب و کار از کمک های اضافی برای دولت و دولت های محلی باید به طور کامل مورد بررسی قرار,” مک کانل گفت: هویت.

“آنچه متحده انجام داده اند و بسیاری از آنها را انجام داده اند خود را با حقوق بازنشستگی خود را در, برنامه,” او اضافه شده است. “وجود دارد و نمی شود هر گونه تمایل در طرف او به قید وثیقه از دولت حقوق بازنشستگی با قرض گرفتن پول از نسل های آینده است.”

McConnell
آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) پیاده روی به دفتر او در حالی که پس از رسیدن به این کنگره در 18 مارس سال 2020 در واشنگتن ،
برنده McNamee/گتی

میزبان هویت خواسته مک کانل اگر او را تصویب و تغییر قوانین اجازه می دهد متحده اعلام ورشکستگی.

“من قطعا به نفع متحده اجازه می دهد به استفاده از مسیر ورشکستگی” او پاسخ داد.

فرماندار نیویورک اندرو کومو نیز به نام مک کانل برای چه ساخت آنچه او به عنوان “یکی از اشتباهترین اظهارات تمام وقت” در میان همه گیر در طول یک شنبه شب در مصاحبه با سی ان ان Chris Cuomo.

“[مک کانل] می گوید: این کمک مالی به آبی متحده است که واقعا توهین آمیز بیانیه” فرماندار کومو گفت. “شما بحث در مورد یک موضوع که در آن شما فکر می کنم شما می توانید گذشته تعصب و خاتوله و در حال حاضر شما صحبت کردن در مورد کمک به جوامع که در آن مردم در حال مرگ هستند و به شما می گویند آنها آبی متحده ؟ هیچ.”

“Coronavirus حملات جمهوریخواهان و این حملات دموکرات” کومو اضافه شده است. “آن نیست که کسی بپرسید آیا شما یک جمهوری خواه و یا شما یک دموکرات?”

نیوزویک رسیده به مک کانل نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im