با سهشنبه دموکراتیک مقدماتی ساعت دور سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پیدا کرده است غیر منتظره حامی در ارتفاعات استرلینگ میشیگان شهردار مایکل تیلور یک جمهوری خواه است.

“پس از اعلام حمایت من از جو بایدن من دریافت کرده اند غلیان احساسات دلگرم کننده پیام و باور دارم حتی بیشتر به شدت که جو بایدن است نامزدی که می تواند شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماکوم شهرستان و ایالت میشیگان” تیلور در بیانیه ای گفت به نیوزویک روز دوشنبه.

در حالی که تیلور یک زندگی طولانی و جمهوری خواه رای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 گفت: “بازیگران رای خود را برای بایدن در این سال به دلیل تهمت است “آشفته.”

“من فکر می کنم جو بایدن نامزد که می تواند متحد کردن همه دموکرات و او را نامزد چه کسی می تواند درخواست تجدید نظر به میانه رو و خواهان مثل من که نمی خواهید برای دیدن چهار سال بیشتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” تیلور گفت: با توجه به شیکاگو تریبیون در روز دوشنبه.

“من به یاد داشته باشید این تهمت چیز دیوانه است اما زمانی که آن را به او و هیلاری من گفت:” شما یک جمهوری خواه و آره او آجیل اما شاید او بهتر است و شما می دانید او را به رفتن به پایین مالیات” تیلور گفت. “من به آرامی صحبت خودم را در آن. او نمی تواند به طور جدی این آشفته هنگامی که او می شود در آن وجود دارد و او را حتی بیشتر آشفته در حال حاضر از من فکر کردم ، من را سرزنش می کنند. من به او رای دادند.”

ارتفاعات استرلینگ نهفته در درون Macomb County, Michigan. در طول انتخابات ریاست جمهوری 2016 تهمت برنده Macomb County توسط حدود 54 درصد است. مغلوب ساختن پیشی جستن حریف هیلاری کلینتون دریافت 42 درصد از رای مردم.

joe biden
دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن صحبت می کند به حامیان در طول یک کمپین توقف در فلینت میشیگان در روز دوشنبه.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

بایدن دارای گسترده ای منجر شود بیش از مترقی رقیب ورمونت سناتور برنی ساندرز در میشیگان با توجه به رای گیری های اخیر از Monmouth University نظرسنجی موسسه. بایدن 51 درصد از حمایت دموکرات از میشیگان در حالی که ساندرز است 36 درصد است. هاوایی نماینده Tulsi Gabbard تنها باقی مانده دیگر نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری به دست آورد و یک درصد از رأی دهندگان میشیگان’ پشتیبانی می کند.

بایدن انتخاباتی شده است به طور پیوسته به دست آوردن زمین پس از پیروزی در سوپر شنبه و تاییدیه از مشخصات بالا دموکرات سابق از جمله نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیوجرسی و سناتور کوری بوکر و کالیفرنیا سناتور کامالا هریس.

بوکر اعلام کرد حمایت خود را از بایدن در یک شنبه جیر و گفت: “پاسخ به نفرت & division است که دوباره روح ما را از هدف مشترک.”

“@JoeBiden نه تنها به نفع خود–او را نشان می دهد بیشتر وجود دارد که ما از اختلافات متحد ما” بوکر ادامه داد. “او به بازگرداندن افتخار به دفتر بیضی و مقابله با ما مبرم ترین چالش است. به همین دلیل من با افتخار تایید جو.”

“.@JoeBiden در خدمت کشور ما با عزت و ما باید او را در حال حاضر بیشتر از همیشه” هریس توییتی جمعه در حمایت از بایدن. “من همه چیز را در قدرت من برای کمک به انتخاب او را رییس جمهور بعدی ایالات متحده است.”

هر دو بوکر و هریس شد و انتظار می رود به نظر می رسد در کنار بایدن در دیترویت کمپین تجمع دوشنبه.

ساندرز است عنوان چگونه حیاتی میشیگان است که به مبارزات انتخاباتی خود گفتن گزارشگران جمعه که “هر دولتی است که خیلی مهم است و من فکر می کنم آینده سهشنبه شاید میشیگان مهم دولت است.”

همراه با, میشیگان, ایالات متحده, Idaho, می سی سی پی در ایالت میسوری و واشنگتن نیز برنامه ریزی شده خود را نگه دارید مقدماتی روز سه شنبه. داکوتای شمالی است که انتظار می رود از آن دموکراتیک حزبی در همان روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de