جمهوری خواه اوهایو فرماندار DeWine محکوم GOP-چراغ خانه-تصویب لایحه ای برای محدود کردن دولت بهداشت و درمان مدیر قدرت

نمایندگان اوهایو نقل مکان کرد و شنبه به جای محدودیت در هر آینده سفارشات صادر شده توسط مدیر اوهایو وزارت بهداشت, دکتر امی اکتون با قرار دادن یک اصلاحیه بر روی یک اوهایو لایحه در مجلس سنا.

این قانون پیشنهادی می آید پس از اکتون و اوهایو فرماندار مایک DeWine تمدید دولت stay-at-home سفارشات در روز جمعه تا پایان ماه مه. در حالی که برخی از محدودیت ها کاسته شد در فرمت تعطیلی هنوز هم باقی می ماند در اثر برای رستوران ها سالن های ورزشی و مدارس.

با توجه به اصلاح همه “سفارشات صادر شده توسط مدیر بهداشت و درمان و یا پس از 29 آوریل سال 2020 بس موثر باشد 14 روز پس از این لایحه طول می کشد اثر” مگر اینکه یک کمیته تصویب اقدامات توسط رای اکثریت.

اکتون خواهد بود همچنین ممنوع از “ساخت اورژانس قوانین” و “قانون اصلاحات.”

جمهوری خواه مجلس لری سرپرست خانوار گفت: حرکت بود شخصا نه با انگیزه بلکه “حدود 14 روز در اورژانس و داشتن برخی از نوع قانونی نظارت بنابراین هر کس می شود برای شرکت و درک چه خبر است.”

اگر این لایحه می رسد فرماندار DeWine میز او گزینه vetoing آن است.

“دولت من این است که با تمرکز بر روی چیزهایی که مهم است که ما باید انجام دهید برای کمک به کسب و کار مسئولانه بازگشایی در حالی که حفاظت از Ohioans “سلامت و ایمنی” DeWine گفت: در روز شنبه در بیانیه ای. “این هفته به تنهایی این شامل افزایش coronavirus تست و ردیابی تعادل اوهایو بودجه و کار بر روی برنامه ای برای حرکت اوهایو اقتصاد رو به جلو است. Ohioans نیاز به قانون گذاران خود را با تمرکز بر این مسائل مهم است.”

“ایجاد عدم اطمینان در مورد بهداشت و ایمنی کارکنان است آخرین چیزی که ما نیاز به کار ما برای بازگرداندن اعتماد مصرف کننده در اوهایو اقتصاد” DeWine اضافه شده است.

ohio, amy acton, protests
جمهوری خواهان نقل مکان کرد و به حد اضطراری قدرت اوهایو وزارت بهداشت مدیر دکتر امی اکتون در روز چهارشنبه. اکتون به موضوع مطرح شده از تظاهرات در سراسر کشور.
مگان Jelinger/خبرگزاری فرانسه/گتی

عصر ایران به خارج از اوهایو وزارت بهداشت برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

در روز شنبه بیانیه دموکرات ایالت اوهایو نماینده Thomas E. West به نام قانون پیشنهادی “غلط” و “مرموز.”

“ما می تواند استفاده از این زمان برای مقابله با این مناجات از مسائل ما دولت و شهروندان خود را همچنان در این بحران” در غرب نوشت. “به جای اکثریت تصمیم به استفاده از این زمان به تصویب غلط مرموز قانون که رهبری آن که مجهز به رهبری دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.”

اوهایو stay-at-home سفارشات باعث شده برخی از شهروندان در اعتراض به. روز جمعه تظاهرکنندگان اقدام به باز کردن پنجره ها از ساختمان کاپیتول در تلاش برای قطع فرماندار DeWine اخبار جلسه. معترضان همچنین نشان داد تا در دکتر اکتون صفحه اصلی تماس برای سفارش به لغو طوری که آنها می تواند بازگشت به کار.

DeWine دفاع اکتون شنبه گفتن مردم در اعتراض به او را به جای. “من انتخاب رسمی که زد برای” DeWine گفت. “من کسی است که باعث می شود تصمیم گیری های سیاست. هنگامی که شما نمی مانند سیاست, دوباره, شما می توانید نشان دادن در برابر من. که بازی منصفانه.”

DeWine در ادامه می گویند که باعث ناراحتی دکتر اکتون خانواده در خانه خود بود و نه “بازی منصفانه.”

“این درست نیست” DeWine گفت. “لازم نیست. باک در اینجا متوقف می شود. من مسئول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر