یک جمهوری خواه حزب رسمی در ایندیانا می گوید که او ترک ایران به دلیل روند استیضاح نشان داد که حزب او حمایت برای دهه ها تبدیل شده است “cultish” در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اد Adams استعفا از مقام خود به عنوان حوزه های محلی committeeman برای 18-02 حوزه در ایروینگتن محله ماریون.

با توجه به استعفای, نامه دیده می شود IndyStarاو احساس کردند که رای گیری تمام سناتور جمهوریخواه—به غیر از میت رامنی (یوتا) و سوزان کالینز (مین)—نه به تماس شاهدان به مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه شد و یک قدم او را قبول نمی کند.

با توجه به IndyStarاو نامه را بخوانید: “برای زندگی از من من نمی فهمم چرا مردم نمی خواهند حقیقت است. مردم آمریکا شایسته حقیقت و چرا شما را قادر به پنهان کردن حقیقت است ؟ آن را تبدیل به حزب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با cultish شور و شوق.”

President Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امواج در مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی باشگاه گلف به عنوان او می رسد برای یک سوپر باول مشاهده در غرب پالم بیچ در فوریه 2 سال 2020 است. اد Adams حوزه committeeman در Marion County, Indianapolis ترک کرده است و ایران با بیش از روند استیضاح از مغلوب ساختن پیشی جستن.
نیکلاس KAMM/گتی ایماژ

سنا رای خود را اجازه می دهد شاهدان به شواهد اتهام که تهمت استفاده از نفوذ خود برای فشار اوکراین به بررسی خود را رقیب سیاسی جو بایدن است که انتظار می رود به شتاب خود را تبرئه روز چهارشنبه.

جمهوریخواهان سناتور انتقاد محاکمه به عنوان یک حزبی روند که با انگیزه های سیاسی. اما آدامز است که مشتاق جمهوری خواه برای چند دهه, ریخته گری, اولین انتخابات ریاست جمهوری در سال 1984 برای رونالد ریگان به نظر می رسد اختلاف نظر دارند.

او گفت که او نه تنها ناراضی حزب در سراسر کشور بلکه احساس کردند که محلی حزب جمهوریخواه تبدیل شده بود “تبلیغ shill” برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این یک دموکرات شهرستان در حال حاضر و پس از آن می شود سخت تر به مردم شاداب و درگیر است و انتظار می رود اما آنها فقط به بالا,” او گفت:. “و هنگامی که به شما بدهد تا شما چه انتظار ؟ آره, شما در حال رفتن به از دست دادن و شما در حال رفتن به از دست دادن بزرگ است. پس از تماشای روند استیضاح رخنه آن را تبدیل به آشکارا واضح است که هیچ چیز باقی مانده از حزب من می دانستم و صادقانه خدمت کرده است.

“من یک جمهوری خواه در قلب با حزب لینکلن و ریگان—که من ، آنچه که ما امروز داریم این است که حزب از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه حزب من,” او اضافه شده است.

Marion County اوباما رئیس مدل لباس Kirchhoffer گفت که او امیدوار Adams خواهد تجدید گفتن IndyStar: “ما در حال انجام کارهای بزرگ در اینجا در ماریون — و نه فقط در Marion County, در دولت است.”

وی با اشاره به ناخشنودی و با دستگیری او افزود: “این از سیاست های ملی. و آن را واقعا احساس نمی کند که در سطح محلی اما مردم آنقدر در دولت از ملت ما است.”

نیوزویک است تماس, Marion County حزب جمهوری خواه برای نظر بیشتر.

در ضمن تهمت خود را چهارم دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه شب قبل از یک جلسه مشترک کنگره است.

معلوم نیست که آیا رئیس جمهور خواهد شد مسئله استیضاح با یک مقام ارشد دولت رسمی گفتن به خبرنگاران گفت که او به احتمال زیاد برای تاکید بر قدرت از اقتصاد ایالات متحده و نظامی NPR گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de