سناتور جمهوری خواه جونی ارنست از آیووا در روز یکشنبه هشدار داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح توسط حزب دموکرات به رهبری خانه “باز” درهای ایران به دنبال استیضاح سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اگر او انتخاب به کاخ سفید در این سال است.

در مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگارنست هشدار بایدن به “مراقب” قبل از آشکار است که جمهوری خواهان ممکن است بلافاصله حرکت به استیضاح معاون سابق رئیس جمهور اگر او برنده 2020 انتخابات. “من فکر می کنم این درب از impeachable هر باز شده است” سناتور گفت. “جو بایدن باید بسیار مراقب باشید آنچه که او را برای درخواست به دلیل شما می دانید ما می توانیم یک وضعیت که در آن اگر آن را همیشه باید رئیس جمهور بایدن که بلافاصله مردم درست روز بعد از او خواهد بود انتخاب خواهد بود گفت:” ما در حال رفتن به استیضاح او.'”

بایدن می تواند استیضاح “برای اختصاص به فساد در اوکراین در عین حال چشم پوشی Burisma چرا که او در هیئت مدیره ساخت بیش از یک میلیون دلار در سال” ارنست توضیح داد.

نیوزویک رسیده به بایدن انتخاباتی برای نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

زمانی که بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور, باراک اوباما, دیدار اوکراین به نمایندگی از امریکا در مبارزه با فساد در کشور است. او پیشگام مبارزه برای سرنگونی اوکراین دادستان کل ویکتور Shokin از دفتر. در نهایت Shokin اخراج شد در سال 2016. او بعدها ادعا کرد که بایدن تحت فشار قرار دادند و او را به خاطر او کاوش Burisma دارایی های یک شرکت است که معاون سابق رئیس جمهور را با هانتر بایدن پس از خدمت در هیئت مدیره.

ارنست این اظهارات این آخر هفته آمد و پس از او ادعا کرد که پیش از آن در هفته است که با تمرکز بر Bidens در طول سنا استیضاح محاکمه تهمت می تواند هزینه او 2020 نامزدی حزب دموکرات. “من واقعا علاقه مند به دیدن چگونه این بحث امروز اطلاع و تحت تاثیر آیووا حزبی رای دهندگان کسانی دموکراتیک حزبی را برانگیخت. آنها به حمایت از معاون رئیس جمهور بایدن در این نقطه است ؟ مشخص نیست در این که” سناتور گفت.

بایدن استفاده می شود نظرات خود را به تجمع در پایگاه خود در کمپین محاکمه در هفته بعد. “شما می توانید خراب کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شب caucusing با من و خراب جونی ارنست شب نیز گفت:” در آیووا.

ردیف بالا 2020 دموکرات است که منجر شلوغ زمینه در اکثر نظر سنجی های ملی پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در ماه آوریل گذشته با سناتور برنی ساندرز در 25 درصد اول انتخاب میان آیووا caucusgoers در ایسنا نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه ، سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg سوم با 21 درصد در حالی که سناتور الیزابت وارن trailed در چهارم garnering 16 درصد است.

Joni Ernst
به گزارش ایسنا ، جونی ارنست (R-IA) صحبت می کند به عنوان سناتور. جان Barrasso (R-WY) و اکثریت سنا شلاق بهداشت ، جان Thune (R-SD) گوش دادن در طول یک خبر مطبوعاتی پس از بارگیری جمهوری خواه مجلس سنا سیاست ناهار سپتامبر 10 2019 در کنگره در واشنگتن, DC.
الکس ونگ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de