جمهوریخواهان نزدیک به سه برابر بیشتر از دموکرات ها به رد Coronavirus واکسن: نظرسنجی

برخی از جمهوری خواهان در ایالات متحده ممکن است تا پوشش برای دریافت یک واکسن برای coronavirus هنگامی که آن را در دسترس می شود با توجه به رای گیری آمار منتشر شده در روز سه شنبه صبح مشورت کنید.

اجتماعی فاصله دستورالعمل و شیوه های کاهش نشان داده شده است به کاهش تعداد coronavirus موارد در کشور, اما بسیاری از فرمانداران باور نمی کنم که آنها می تواند به طور کامل کامل دولت خود را بازگشایی قصد دارد تا یک واکسن است که آماده توزیع است.

جمهوری خواهان تقریبا سه بار به عنوان به احتمال زیاد به رد واکسیناسیون برای coronavirus به عنوان دموکرات. در حالی که تنها 7 درصد از دموکرات ها گفتند که نمی توان در برابر ویروس واکسن 20 درصد از جمهوری خواهان در نظرسنجی گفتند که آنها را انتخاب کنید برای دریافت واکسن.

در مجموع 64 درصد از بزرگسالان نظرسنجی گفتند که یک واکسن از جمله 61 درصد از جمهوری خواهان. هفتاد و یک درصد از دموکرات ها گفت: آنها خواهد بود واکسن در برابر ویروس.

“من فکر نمی کنم قطعنامه نهایی می آید تا زمانی که شما یک واکسن” فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: شخصیت رادیویی هوارد استرن در ماه آوریل است.

فرماندار ایلینوی J. B. پریتزکر گفت: در یک شنبه اخبار جلسه که بدون یک واکسن برای coronavirus هیچ راهی برای زندگی در کشور به حالت عادی بازگشت.

“من می دانم که همه ما باید پرشور تمایل به بازگشت به حس ظاهر است که ما قبل از احساس جهان دانست و از COVID-19,” پریتزکر گفت. “در اینجا حقیقت است و من نمی خواهم آن را هر بیشتر از شما انجام دهد. تا زمانی که ما یک واکسن یا درمان موثر و یا به اندازه کافی گسترده ایمنی که موارد جدید موفق به تحقق این گزینه بازگشت به حالت عادی وجود ندارد.”

coronavirus, vaccine
نظرسنجی شماره سه شنبه منتشر شد نشان داد که بیشتر جمهوری خواهان از دموکرات ها و نه coronavirus واکسن.
iStock/گتی

برخی از این مقاومت نشان داده شده توسط جمهوری خواهان نسبت به گرفتن این واکسن می تواند مرتبط به ضد واکسیناسیون جنبش است. کسانی که در برابر چنین پیشگیرانه داروها بر این باورند که واکسن می تواند مربوط به شرایط دیگر مانند اوتیسم.

مردم انتخاب نمی واکسیناسیون کودکان خود را سرزنش شد برای تجدید حیات سرخک در ایالات متحده در سال 2019. اگر چه مراکز کنترل بیماری اعلام کرده بود این ویروس ریشه کن شده از این کشور در سال 2000 وجود دارد 1,282 تایید موارد سرخک در سال 2019 به گفته CDC.

حزب جمهوری خواه و سناتور رند پل گفت: در آن زمان که واکسن باید یک انتخاب شخصی است و چیزی نیست مورد نیاز توسط دولت است.

“این غلط است که می گویند که وجود دارد هیچ خطر به واکسن” پل گفت. “حتی دولت اذعان می کند که کودکان گاهی مجروح توسط واکسن.”

“من هنوز هم نمی به نفع دادن آزادی به صورت یک احساس امنیت کاذب” پل اضافه شده است.

در ماه مارس سال 2020 پل اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای کروناویروس اولین سناتور ایالات متحده به قرارداد ویروس. او اعلام کرد بهبود خود را از این ویروس در ماه آوریل اگر چه او موفق به دریافت برخی از انتقاد برای خود جدا بلافاصله.

نیوزویک رسیده به دفتر سناتور پل و فرماندار پریتزکر برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

دیگر جمهوری خواهان باید اجتناب CDC راهنمایی برای کاهش علیه coronavirus از جمله اجتماعی فاصله پروتکل ها و پوشیدن ماسک. معاون رئیس جمهور مایک پنس انتقاد قرار گرفته بود برای پوشیدن یک ماسک صورت در طول تور خود را از کلینیک مایو در ماه آوریل است.

جمهوری خواه اوهایو مجلس Nino حیاتی گفت که او حاضر به پوشیدن یک ماسک صورت از آنجا که آن را نقض شخصی خود آزادی است.

“هیچ کس توقف هر کسی از پوشیدن یک ماسک صورت” ویتال گفت نیوزویک روز دوشنبه. “اما کاملا رک و پوست کنده هر کس دیگری را در آزادی به پایان می رسد در نوک بینی من است. شما نمی خواهید به من بگویید چه باید بکنید و وجود دارد بسیاری از مردم که احساس می کنید که راه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im