جمهوری خواهان در واشنگتن می خواهند خود را فرمانداران به تصویب اقتدار به شهرداران و رهبران محلی به عنوان متحده شروع به بازگشایی یک حرکت آنها استدلال می کنند که اجازه می دهد برای یک swifter آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“این تضاد به چه کشور ما مخفف برای هر یک نفر تصمیم می گیرید که مردم باز یا نزدیک” رند پل سناتور. (R-Ky.), که بهبود پس از عقد قرارداد COVID-19 خود گفت: عصر ایران.

وی با اشاره به سوئد به عنوان مثال به استدلال می کنند آن را “حدس” زمانی که ایالات متحده به مقامات بهداشت و کارشناسان می گویند پادمان مانند بستن متحده بودند لازم برای پهن کردن منحنی و جلوگیری از خسته کننده به بیمارستان.

“احتمالا شما می توانید استدلال—و شما می توانید استدلال می کنند هر دو طرف—که سیاست های دولتی ممکن است تا به حال هیچ تاثیری بر روی این چیز. که آن را اساسا زد و البته خود را در نیویورک” پل ادامه داد. “علم در تمام این نبوده و با وجود تفاوت نظرات.”

فشار برای محلات به تحمل بار مسئولیت می آید به عنوان ملت متحده باقی می ماند تقسیم دست و پنجه نرم کردن با چگونه به احیای اقتصاد خود را با اجازه دادن به برخی از صنایع و کسب و کار شروع به کار دوباره در میان همه گیر.

“من هرگز مانند یک اندازه متناسب با همه” سناتور. مایک براون (R-Ind.) گفت: عصر ایران. او پیشنهاد کسب و کار در مناطق روستایی خود را دولت باید به حال هرگز به در وهله اول از جمله کسانی که تلقی های غیر ضروری. “بزرگترین چالش شما در حال رفتن به همه چیزهایی که ما نمی بینیم در حال حاضر است که می تواند آبشار اقتصادی پایین جاده ها است.”

Republicans want local leaders reopen states
سناتور. رند پل (R-Ky.) خروجی یک جمهوری خواه مجلس سنا سیاست ناهار در هارت سنا ساختمان اداری, آوریل 5 در واشنگتن, DC.
عکس از درو Angerer/گتی

نزدیک به دو دوجین متحده بسیاری از آنها را به رهبری جمهوری فرمانداران در حال حاضر شروع به بخشی از بازگشایی در حالی که یکی دیگر از نیم دوجین بلند خواهد شد برخی از محدودیت ها در هفته آینده. برخی از ایالت ها در حال حاضر بازگشایی اقتصاد محلی در کشور-شهرستان پایه و اساس مانند فلوریدا و آیووا. بیست و دو ایالت و ناحیه کلمبیا خاموش باقی می ماند.

مقامات بهداشتی از جمله دکتر. دبورا Birx و Anthony Fauci در کاخ سفید coronavirus نیروی کار هشدار داده اند در مقابل متحده باز کردن بیش از حد به سرعت در میان نگرانی این کشور از پیشرفت در مهار گسترش می تواند به محو دور. از نزدیک به تماشای مدل های کاخ سفید از دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی نزدیک به دو برابر طرح آن برای آمریکا و مرگ عوارض نشان می تواند وجود داشته باشد 134,000 در ماه اوت به دلیل متحده در موعد مقرر بازگشایی.

“به همین دلیل آن مهم است برای نظارت بر شرایط و پس از آن به دوره اصلاحات اگر همه چیز شروع به گرفتن بیش از حد گرم” گفت: سناتور. John Cornyn (R-تگزاس).

با وجود ملاقات با کاخ سفید را فاز 1 دستورالعمل برای آزمایش ردیابی و دو هفته کاهش در موارد جدید ایالات متحده نقل مکان کرد به آینده. و آن را متوقف کرده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را از کف متحده برای کاستن از محدودیت. “هیجان انگیز برای دیدن کشور ما شروع به باز کردن دوباره!” رئيس جمهور توییتی پیش از آن در روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان محافظه کار صاحب نظران و فرمانداران استدلال کرده اند که وضعیت اقتصادی پایدار نیست. برخی از ایالت ها حتی در مواجهه مسلح معترضان با تظاهرکنندگان اجتماعی نادیده گرفتن فاصله و جمع آوری در گروه های خارج از پایتخت دولت. فک انداختن 30 میلیون نفر را برای ثبت بیمه بیکاری فقط در شش هفته پس از شروع بحران بهداشت و درمان و کنگره اتحاد مقعر در مجموع نزدیک به 3 تریلیون دلار را امتحان کنید و حق متصل به کشتی است که اقتصاد آمریکا.

“این امکان وجود خواهد داشت برخی از” مرگ و میر به دلیل بازگشایی تهمت گفت: ABC اخبار سه شنبه. “ما به کشور ما برگشت. مردم در حال مرگ هستند راه های دیگر بیش از حد.”

republicans urge local leaders reopen states
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تورهای یک Honeywell International, Inc. کارخانه تولید N95 ماسک در اولین سفر خود پس از گسترده COVID-19 مستندات مربوط به اثر رفت مارس 5 در شهر فینیکس, آریزونا.
عکس توسط معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی

ایران با فرمانداران از, وایومینگ, نبراسکا, آرکانزاس, آیووا و میسوری—Mark Gordon, آیووا آسا هاچینسون کیم رینولدز و مایک پرشن—نوشت: در واشنگتن پست op-ed که تصمیمات خود را به محدود تعطیل شد “جمعی از اثبات است که یک one-size-fits-all رویکرد است که بهترین راه برای رسیدگی به شرایط منحصر به فرد.” تعداد موارد تایید شده در حال حاضر در حال افزایش است و در سه تا از آن آمده است: Missouri, نبراسکا و آیوا است.

سناتور جونی ارنست (R-Iowa) با اشاره به او را به خانه شهرستان که او گفت: تا به حال یک مورد که در حال حاضر بهبود به عنوان مثال برای بازگشایی کمتر آلوده مناطق در حالی که نگه داشتن محدودیت در محل برای ضربه سخت تر مناطق. ارنست ستایش رینولدز, او, دولت, فرماندار, برای, کاهش, اجتماعی فاصله دستورالعمل های منطقه ای بر اساس. رینولدز دوشنبه اعلام کرد که “واقعیت این است که ما نمی توانیم توقف coronavirus.”

“آن را به باقی می ماند در جوامع ما تا زمانی که ما یک واکسن در دسترس” رینولدز گفت. “ما باید به یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند و بدون اجازه آن را حاکم بر زندگی ما است.”

سناتور جاش هاولی (R-Mo.) گفت: شهرستانهای’ دستورالعمل باید متفاوت با توجه به درجه متفاوتی از عفونت و reopenings بود تدریجی با مشتقات جزئی کسب و کار ظرفیت.

“به شهرداری این توانایی را به این تصمیم در راه است که اطلاعات محور و منطبق بر نیازهای محلی را در جامعه خود و در صحنه,” او گفت.

هالی را میسوری همکار جمهوری خواه ایالت Roy Blunt گفت که بسیار شبیه به “کشور بزرگ کشور میسوری بزرگ دولت است.” دستگیری عضو رهبری گفت: فرمانداران باید برای تصمیم گیری خود را “با توجه به بخش هایی از دولت است که نباید تحت درمان مثل بقیه متحده است.”

در مقابل دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای بیشتر هوشیار رویکرد است. بدون نامگذاری متحده دیابت ریچارد بلومنتال (D-Conn.) متهم با گسترده تر reopenings “قرار دادن برخی از افراد در معرض خطر است.”

“اگر ما نمی سلامت قسمت سمت راست ما در حال رفتن به قادر به بازگشایی اقتصاد یا ما ممکن است در نهایت داشتن به آن نزدیک دوباره” سناتور. مایکل بنت (D-سرهنگ) گفت: عصر ایران.

این سخنان بازتاب آنچه در اوهایو فرماندار مایک DeWine پیام بوده است. او با احتیاط نورد خود دولت محدودیت های ساخت و او را به ایستادگی کردن از دیگر فرمانداران جمهوریخواه. او را تمجید و ستایش و انتقاد خود را برای بیشتر رفتن آهسته رویکرد است.

“این تصمیم گیری است که زندگی و مرگ تصمیم گیری گفت:” صدای آمریکا در مصاحبه ای بیش از آخر هفته. “ما می خواهیم مردم را به درک این ویروس است که هنوز هم بسیار وجود دارد. آن را دور. آن را نمی خواهد برود احتمالا تا زمانی که ما یک واکسن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de