محققان توقف محاکمه به هیدروکسی کلروکین پس از آنها آن را “بی فایده” علیه coronavirus

محققان رها محاکمه به بحث ضد مالاریا درمان با هیدروکسی کلروکین پس از آنها دریافتند که این دارو بود “بی فایده” برای بیماران مبتلا به کوروناویروس.

هیدروکسی کلروکین بود فقط یکی از طیف وسیعی از درمان های بالقوه برای Covid-19 در حال آزمایش در بهبود آزمایشی اجرا در سراسر 176 بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها و led توسط دانشمندان در دانشگاه آکسفورد.

پس از یک درخواست از انگلستان داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس محاکمه محققان بررسی داده ها در هیدروکسی کلروکین در دست مطالعه است.

آنها به این نتیجه رسیدند که این دارو تا به حال هیچ سود برای بیماران بیمارستان با Covid-19 – و در کلمات یکی از محققان بود “بی فایده” و تصمیم به رها کردن این محاکمه با اثر فوری.

در بزرگترین مطالعه کارآزمايی بالينی به درمان coronavirus در هر نقطه در جهان در مجموع 1,542 بیماران داده شد هیدروکسی کلروکین در حالی که بیشتر 3,132 بیماران داده شد فقط مراقبت استاندارد.

برخی از 25.7 درصد از بیماران به دارو فوت کرد طی 28 روز نسبت به 23.5 درصد از کسانی که از دریافت مراقبت های معمول این مطالعه نشان داد.

پیتر Horby استاد در حال ظهور بیماری های عفونی و بهداشت جهانی در دانشگاه آکسفورد و محقق ارشد این دادگاه گفت: “هیدروکسی کلروکین و کلروکين دریافت کرده اند توجه بسیاری شده اند استفاده می شود بسیار به طور گسترده ای برای درمان Covid بیماران با وجود عدم وجود هر گونه شواهد است.

“اگر چه آن را ناامید کننده است که این درمان نشان داده شده است که آن را بی اثر می کند و به ما اجازه می دهد به تمرکز بر مراقبت و پژوهش در بیشتر امیدوار کننده مواد مخدر است.”

این آخرین قسط در بلند مدت در حال اجرا هیدروکسی کلروکین حماسه – مواد مخدر است که به دست آورده در اختیار دارند رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ آن به عنوان یک “تغییر بازی” و پس از آن بستری برای در نظر گرفتن آن به عنوان یک درمان پیشگیرانه.

ماه گذشته سازمان بهداشت جهانی متوقف آن دادگاه به مواد مخدر پس از یک مطالعه در مجله لانست پرچم نگرانی های ایمنی. که پس از آن از سر گرفته و خود را محاکمه این هفته هنگامی که محققان پذیرفته داده که در آن لانست مطالعه بر اساس ناقص بودند.

محققان گذشت یافته های خود را به کسانی که اکنون در حال بررسی شواهد و مدارک.

بهبود آزمایشی است که استخدام 11,000 بیماران در سراسر بیمه خدمات درمانی در محدوده سنی یک تا 109 شده است به دنبال در مجموع از شش های مختلف درمان با هیدروکسی کلروکین بازوی محاکمه اول به گزارش نتایج.

مارتین Landray استاد پزشکی و اپیدمیولوژی در دانشگاه آکسفورد و معاون محقق گفت هیچ پاسخ و در عین حال در درمان های دیگر.

“همانطور که ما نیاز به یک پاسخ در هیدروکسی کلروکین … ما نیاز به پاسخ برای تمام کسانی که درمان های دیگر. و ما در انتظار پاسخ به بیرون آمدن در مراحل طی چند ماه آینده,” او گفت:.

پروفسور Landray اضافه شده که این مهم برای تست کردن مواد مخدر و می دانم که آنهایی که کار می کرد و کدام نیست.

“وجود دارد مقدار زیادی از هیدروکسی کلروکین استفاده می شود و آن را در حال تبلیغ به عنوان یک تعویض بازی فوق العاده مواد مخدر است. که بر اساس شواهد – این شواهد می تواند رفته اند و دیگر راه,” او گفت:.

“این فوق العاده مهم است زیرا آن را در سراسر جهان و ما می توانیم جلوگیری از استفاده از این دارو بی فایده است,” او گفت:.

روز پنج شنبه یک آزمایش در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که مواد مخدر تا به حال هیچ سود به عنوان یک درمان پیشگیرانه. پروفسور Horby گفت: باید وجود داشته باشد هیچ آزمایشات بیشتر در بیمارستان بستری بیماران اما افزود که این یک موضوع های مختلف برای این دارو به عنوان یک درمان پیشگیرانه.

“در سرپايی و یا پیشگیرانه محاکمه آن را بسیار متفاوت از جمعیت آن را بسیار متفاوت مرحله بیماری و آن متفاوت دوز دارو. پس از آن ساده نیست به قیاس از این دادگاه به آن دادگاه,” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de