‘Resident Evil 3’ تاریخ انتشار: زمان هنگامی که شما می توانید دانلود آخرین بازسازی

کپکام Resident Evil 2 remake بود منادی به عنوان یکی از بهترین بازی ها 2019 و در حال حاضر قسط بعدی از سری کلاسیک برای مجموعه خود را بازسازی.

Resident Evil 3برای اولین بار منتشر شد در سال 1999 به شرح زیر شخصیت جیل ولنتاین به عنوان او تلاش می کند به باز کردن چتر شرکت در طرح شیطانی با اجازه سست کینه جویی نزدیک به توقف زامبی سلاح.

در اینجا خلاصه داستان رسمی از بازسازی Resident Evil 3:

جیل ولنتاین یکی از آخرین نفر باقی مانده در شهر راکون به شاهد جنایات چتر انجام شده است. برای متوقف کردن او چتر رها نهایی خود را سلاح مخفی; Nemesis!

بازی به عنوان جیل شما باید حرکت را از طریق هرج و مرج زامبی آلوده خیابان های راکون سیتی فوقالعاده دوباره ساخته شده با استفاده از کپکام اختصاصی RE موتور. حل پازل روبرو می شوند و دیگر موجودات وحشتناک و سعی کنید به فرار بی امان Nemesis در این reimagining از سال 1999 کلاسیک!

در ژانویه مصاحبه Resident Evil 3 تهیه کننده پیتر Fabiano توصیف به انگلستان Official PlayStation Magazine چگونه بازسازی متفاوت از نسخه اصلی. بزرگترین تفاوت می آید با چه کینه جویی است که در بازی استفاده می شود.

“ما قطعا در زمان برخی از عناصر که به ما آموخته است که از کنار هم قرار دادن Resident Evil 2‘s كرديد اما کینه جویی است که نام تجاری خود را از ترور و تعقیب بی امان که می توانید با استفاده از سلاح” Fabiano گفت. “Resident Evil 3 است بیشتر در فضاهای باز و یکی از چیزهایی که باعث می شود Nemesis آنقدر ترسناک است که او بی امان است و هرگز به شما می دانم زمانی که و یا که در آن او ممکن است نشان می دهد.”

ادامه مطلب برای پیدا کردن زمانی که Resident Evil 3 است که انتظار می رود منتشر شد و به یادگیری در مورد برخی از آخرین لحظه قبل از سفارش پاداش.

resident evil 3 remake jill valentine
جیل ولنتاین در سال 2020 را ‘Resident Evil 3’
کپکام

چه زمان RESIDENT EVIL 3 در دسترس برای دانلود ؟

رسمی پلی استیشن لیست فروشگاه برای Resident Evil 3 متحده است که این بازی در دسترس خواهد بود برای دانلود حدود 12 صبح به وقت شرق آمریکا در روز جمعه, آوریل 3. این است که به احتمال زیاد برای Xbox One و بخار—اگر چه نه فروشگاه دارای یک زمان مشخص شده است.

البته این به معنی آن دسته از کسانی که در سواحل غرب می تواند از لحاظ فنی شروع به بازی در روز پنج شنبه, آوریل 2.

RESIDENT EVIL 3 نسخه ی نمایشی و پیش سفارش پاداش

این Resident Evil 3 نسخه ی نمایشی است که هنوز هم در دسترس برای دانلود به صورت رایگان است که بازیکنان را به زیرچشمی نگاه کردن به آنچه که آنها می توانید انتظار زمانی که بازی کامل است روز جمعه منتشر خواهد شد.

قبل از سفارش این بازی به صورت دیجیتالی باز خواهد شد کلاسیک لباس برای جیل ولنتاین به او نگاه بیشتر شبیه او سال 1999 رسید. بازیکنان نیز دریافت خواهد کرد ویژه Resident Evil 3 تم برای کنسول و رابط.

آیا شما هیجان زده برای بعدی Resident Evil بازی ؟ آیا شما بازی اصلی ؟ اجازه دهید ما می دانیم در بخش نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im