رزیدنت ایول 8 خواهد گودال بازیکنان در برابر زامبی ها و werewolves, جدید, شایعات ادعا می کنند.

در اصل منتشر شده توسط Biohazard محرمانه شایعات توصیف جنبه های متعدد از رزیدنت ایول 8یک به عنوان هنوز اعلام نشده عاقبت به 2017 را Resident Evil 7: Biohazard.

ایمیل اصلی نشت شمردن ویژگی های متعددی از شایعه Resident Evil 8شروع با بازگشت اتان زمستان از Resident Evil 7: Biohazard و همان اول شخص دیدگاه های ویژه در این بازی.

در حالی که شایعات ضعیف منابع یک واقعیت Biohazard محرمانه تاکید کرد: مشروعیت خود را کردم یک شات در بازو شنبه زمانی که صنعت خودی Nibel تا حدی تایید نشت حتی ارائه یک منبع به احتمال زیاد.

“آن را منطبق با مسائل من شنیدن همین دلیل است که من جلو رفت و با آن” Nibel توییتی. “اطلاعات در تصویری که همه از یک playtest که کپکام تا به حال چند وقت پیش ظاهرا.”

در حالی که قابل توجه خروج از نوشته های قبلی در این سری از جمله یک خانواده حق از Texas Chain Saw Massacre—Resident Evil 7 به پایان می رسد با صریح اتصال به جهان بزرگتر از Resident Evilوقتی اتان است نجات توسط Chris Redfield و استخراج در شرکت چتر هلیکوپتر. اضافی نشت در مورد رزیدنت ایول 8 پیشنهاد می کنم این بازی را از نزدیک دنبال در پاشنه است که داستان پس از Chris Redfield نیز خواهد بود بازگشت.

resident-evil-2-zombies-are-gross
زامبی در “Resident Evil 2” را با الهام از هر دو قدیمی و جدید زامبی داستان.
کپکام

اما به جای یک خانه پر از قارچ آلوده سرخی RE8 خواهد شد از ویژگی های زامبی—کلاسیک رزیدنت ایول دشمن. جذاب تر است علاوه بر این از werewolves که قبلا به نظر می رسد در سری. می تواند این پیشنهاد عمل بیشتر-تمرکز سنگین برابر سریع و چالاک دشمنان ؟ در نهایت نشت ادعا Resident Evil 8 شامل یک نوع جدید از “استاکر” دشمن—چیزی کپکام بسیاری از تجربه با پس از Mr. X در Resident Evil 2 remake و آینده Resident Evil 3‘s Nemesis.

resident-evil-3-nemesis
کینه جویی است که در ” Resident Evil 3,’ در مارس 3, 2020.
کپکام

نشت اشاره در ایمیل حتی توصیف این بازی ادعا باز: “ما خودمان را با شروع کردن در یک روستا و به تدریج راه خود را به یک قلعه مانند محیط زیست است. از آن خواهد شد برفی, روستایی و کوهستانی; احتمالا اروپا تنظیم می باشد.”

در حال حاضر همه از این است که تایید نشده به خصوص پس از وجود Resident Evil 8 خود را هنوز اعلام نشده است. آن است که کپکام سیاست نه به نظر شایعه یا حدس و گمان است.

بعد از بازی در این سری است که یک بازسازی از بازی Resident Evil 3, از, برای, PC, PlayStation 4 و Xbox One در آوریل 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de