استعفا داد و به انگلستان تعطیلات تابستان امسال ؟ در اینجا به نکات بالا من برای دریافت بیشتر از آن

With تعطیلات در خارج از کشور فرو رفته در مه از قرنطینه محدودیت پرواز لغو و “نامحدود” جدول زمانی از FCO مشاوره در برابر همه سفر یک استراحت در بریتانیا است که به دنبال به ما امن ترین شرط این سال است. ما staycation هستید ملت است.

اما اگر شما ایده معمول از تعطیلات تابستان است و بیشتر در راه flopping در یک سونا با پینا کولادا به دست ناامیدی نیست. زندگی در فضای باز ساخته شده است گام های بزرگ در بریتانیا به عنوان یک نسل جدید از رفت و آمد مکرر هتل آپارتمان و ویلا نصب شده اند جمع شدن دیوار شیشه ای که خارج از منزل در آب و هوای نامساعد و ارائه چاله آتش و وان داغ برای شب سرد.

یک تصور غلط رایج است که با تعطیلات نمی آیند بسته بندی شده است که شما باید به مرتب کردن گندم از کاه خودتان. اما این دور از واقعی و کمک به به طور فزاینده ای در دست. Abercrombie & کنت صاحبان لوکس سفارشی تعطیلات خود را اعلام کرد سرمایه گذاری جدید در بریتانیا و ایرلند سفر در اوایل این هفته در حالی که Kuoni شناخته شده برای خود را عجیب و غریب, فرار, به تازگی به عضویت نیروهای متخصص McKinlay Kidd به ارائه الهام بخش ماجراهای در سراسر بریتانیا, اثبات وجود هیجان انگیز زمان جلوتر داخلی تعطیلات بازار است.

وقتی که می آید به کجا بروید Instagram زیادی برای پاسخ. اثرگذارندهها جلب ما موش صحرایی قطب شمال-مانند به بریتانیا بیشتر نور و روشنایی سواحل و کوه eyries که تنها می تواند شتاب خود را خراب کردن. شاهد اخیر جمعیت در Marden یارو یک “خصوصی” ساحل در یک بار-کنترل از راه دور کشش از Dorset, coast – من احساس اضطراب فقط به دنبال در تصاویر.

جنگل از Bowland در لنکشایر می بیند بازدید کننده کمتر از بسیاری از پارک های ملی

اعتبار:
گتی

• Staycation هستید ملت: 10 از انگلستان بهترین تعطیلات ساحل

به عنوان گزارش های خبری تمرکز بر ازدحام بیش از حد در زیبایی لکه های, از آن آسان است برای فراموش کردن است که بیش از 90 درصد از بریتانیا نبوده است بر ساخته شده است. پارک های ملی تمام توجه اما به عنوان برجسته در این صفحات دو هفته پیش وجود دارد 34 مناطق از زیبایی طبیعی فوق العاده (landscapesforlife.org.انگلستان) یافت می شود در سراسر انگلستان به تنهایی از جنگل از Bowland در لنکشایر به Blackdown تپه در دوون که دیدن کمتری بازدید کنندگان با وجود اینکه در نزدیکی شهرهای بزرگ.

ما غیر ارادی مستند – و نیاز به قرار دادن فضای بین خودمان و دیگران – به نظر می رسد که سوخت تمایل به دنبال کردن مناطق ساکت تر. غذا برای این نژاد در خارج از منزل ماجراجو بیشتر برای مبارزه روستایی کسب و کار از هر overtourism کمپین تا کنون انجام شده است. این روند می تواند در حال حاضر دیده می شود در منطقه دریاچه که در آن Cumbria گردشگری است که پیدا کردن یک تقاضای بیشتر برای کمتر-بازدید جنوبی دریاچه ها و باز کردن بازدید کننده جدید پارک ماشین.

من در زندگی کرن و آن را به من شگفت زده چگونه چند نفر سرمایه گذاری بیش از نیم مایل از گردشگری پارکینگ اما شاید این بیش از حد تغییر خواهد کرد در حال حاضر ما در آغوش پیاده روی و دوچرخه سواری به عنوان قبل از هرگز. وجود دارد می تواند هیچ راه بهتری برای کاهش مستند بلوز از striding را در یک کشش ساحلی پیاده رو (nationaltrail.co.انگلستان) و یا تأمین انرژی تا تپه بر روی یک دوچرخه (sustrans.org.انگلستان) با باد در موهای خود را.

ما اجرا ملی staycation هستید چیزی برای جشن گرفته می شود. این یک فرصت برای همه ما برای کشف شادی از یک تعطیلات و هیجان پریدن در ماشین با سگ و سینک آشپزخانه Enid Blyton سبک و عنوان برای باز کردن در آب و ماجراهای آن را در حافظه خود را برای سال آمده است. در حالی که شما هنوز هم ممکن است نیاز به بسته که windcheater شما خواهد شد شگفت زده با تغییرات بزرگ در سطح راحتی و cosseting هنگامی که شما می رسند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de