بازنشسته پزشکان و پرستاران می تواند کمک به بیمارستان های مقابله با کروناویروس بحران

بازنشسته پزشکان و پرستاران می تواند به نام به خدمات برای کمک به بیمه خدمات درمانی مقابله با کروناویروس اپیدمی به عنوان بخشی از یک فوری “battleplan” بودن کشیده شده توسط دولت است.

وزیران با توجه به امکان اورژانس “ثبت نام” از کارکنان که در سمت چپ سرویس بهداشتی و همچنین تشویق شرکت ها به کارکنان اجازه می دهد برای کار از خانه به منظور به تاخیر انداختن همه گیر ممکن است در بریتانیا اگر این کشور قادر به مهار این ویروس.

آنها همچنین بحث در مورد اینکه آیا برای تضعیف سفر غیر ضروری به عنوان بخشی از یک “اجتماعی فاصله” استراتژی برای به تاخیر انداختن اوج شیوع تابستان است.

این آشکار است به عنوان بوریس جانسون آماده برای راه اندازی یک طرح عمل در مراحل دولت را اگر شیوع کروناویروس می شود “پایدار انگلستان بیماری همه گیر”.

ساندی تلگراف می داند که دولت در حال برنامه ریزی بر اساس آن 2.3 میلیون نفر می تواند در نهایت در بخش مراقبت به عنوان یک نتیجه از وقوع چنین زیر و منطقی “بدترین سناریو”.

شب گذشته که تعداد موارد تایید شده از Covid-19 در انگلستان افزایش یافت و به 23:

  • نخست وزیر شخصا کشور را به توجه رسمی مشاوره در متوقف کردن گسترش ویروس از جمله “اهمیت شستن دست ما با صابون.”
  • ساندی تلگراف آموخته است که Rishi Sunak جدید صدراعظم آلمان آماده است برای دوباره نوشتن بخش هایی از بودجه نگرانی که شیوع کروناویروس می تواند بی درنگ یک رکود جهانی
  • دولت اعلام کرد که مت, Hancock, سلامت, وزیر برگزار خواهد شد جلسات به طور منظم در کنار پروفسور کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی, به روز رسانی, عمومی, زیر انتقاد از دولت را پاسخ تا کنون
  • بیمه خدمات درمانی فوری مشاوره خط کمانش تحت فشار بحران با ترس است که صدها نفر از مردم شد نه از طریق خود را به پورت اول از تماس برای مشاورهیک زن با پوشیدن یک ماسک صورت در یک اتوبوس در لندن


اعتبار: Yui Mok/PA

از سه مورد جدید تایید دیروز دو نفر از آنها به تازگی در سفر بازگشت از ایتالیا در حالی که دیگر در بازگشت از آسیا, پروفسور Ersin نشان داد.

آمریکا همچنین ثبت آن در اول مرگ و میر ناشی از این ویروس امشب به عنوان سه مورد تایید شدند در بیمارانی که به حال سفر خارج از کشور. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به بسته شدن مرز با مکزیک به گفته رسانه های ما.

آقای جانسون اختصاص داده است یک وزیر در هر اداره دولتی به رهبری پاسخ به شیوع بیماری به عنوان مثال با نظارت بر اقدامات انجام شده توسط مدارس و کسب و کار.

به روز شده در طرح اقدام می شود در این هفته منتشر خواهد شد طرح مراحل است که دولت را برای مدیریت شیوع اگر آن را تبدیل به یک پایدار اپیدمی در بریتانیا.

مقامات گفت: این طرح خواهد بود از اقتباس های موجود و طرح های احتمالی برای یک آنفولانزای همه گیر شیوع.

دولت در حال حاضر در تلاش برای مهار این ویروس با انتقال موارد جدا شده به بیمارستان و انجام دقیق ردیابی کار برای ایجاد چگونه Covid-19 منتقل شد به آنها.

در صورت شیوع گسترده تر و وزرا و خدمات سلامت را به جای حرکت به “تاخیر” از گسترش این ویروس پس از پروفسور Ersin گفت که “قرار دادن آن را به عقب در زمان به تابستان به دور از زمستان فشار بر بیمه خدمات درمانی … یک مزیت بزرگ است.”

برنامه های مورد نظر برای “تاخیر” فاز از دولت پاسخ شامل “اورژانس ثبت نام بهداشت حرفه ای که بازنشسته شده اند” از جمله مقدمه ای از “اورژانس غرامت پوشش” برای کسانی که بازگشت به کار به طور موقت.

دولت نیز با توجه به تشویق شرکت ها به درخواست کارکنان برای کار از خانه به کمک شامل گسترش و کاهش اقتصادی اختلال در شرکت های تعطیل در دسترس نباشد.

دیروز آن را نیز پدید آمده است که وزیران را به جلو قوانین اضطراری به سرعت در اختیار بدن و اجازه می دهد تا مدارس برای تدریس به کودکان در اندازه بزرگتر کلاس باید تعداد زیادی از معلمان بیمار قرار می گیرند.

شب گذشته آقای جانسون گفت: “ما باید آماده برای Coronavirus و گوش دادن به توصیه های افسر ارشد پزشکی – به ویژه در مورد اهمیت شستن دست ما با صابون. ما باید انجام دهند که برای 20 ثانیه و بیشتر از ما به طور معمول فکر می کنم لازم بود. این را یک تفاوت واقعی در توقف این ویروس گسترش یافته است.

“کوروناویروس به خوبی ممکن است یک چالش در هفته ها و ماه های آینده. اما من شک ندارم که با کمک بیمه خدمات درمانی و بی نظیر کارکنان این کشور را از طریق آن دریافت کنید – و آن را ضرب و شتم.”

آقای Hancock افزود: “دولت و بیمه خدمات درمانی در حال کار 24/7 برای مبارزه با این ویروس اما نمی تواند این کار را به تنهایی. هر فرد دارای یک نقش اساسی در کمک به مدیریت گسترش ویروس – که آیا شستن دست های خود را در اغلب موارد ابتلا به خود عطسه و پس بالینی مشاوره با تماس با بیمه خدمات درمانی 111 رفتن به A&E اگر شما دچار علائم است.”

این هفته دفتر بودجه مسئولیت ارائه خواهد شد یک چهارم و نهایی مجموعه اقتصادی و مالی پیش بینی برای دوره جدید ریاست, پیش از هفته آینده بودجه.

قبلی خود مجموعه ای از پیش بینی های تحویل داده شد قبل از اینکه یک سری از هشدار در مورد این اثر است که این اپیدمی می تواند در بازارهای جهانی است. هر گونه تغییر قابل توجهی در آن به روز رسانی نهایی قبل از مارس 11 بودجه خواهد بود به احتمال زیاد در نتیجه آقای Sunak نیاز به دوباره نوشتن بخش هایی از این بودجه بر اساس آمار و ارقام جدید.

روز جمعه سازمان بهداشت جهانی به روز رسانی جهانی در معرض خطر از کروناویروس جدید به “بسیار بالا” گفت: در ادامه افزایش در موارد و کشورهای آسیب دیده بود “به وضوح نگرانی”.

دولت قابل درک است به کار می شود و بر اساس آن در بدترین سناریو مورد 70 درصد از جمعیت می تواند به سقوط بیمار از آنها حدود 5 درصد یا 2.3 میلیون دلار خواهد نیاز به مراقبت ويژه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de