رسمی ارشاد صادر شده است به بیمه خدمات درمانی بخش مراقبت های پزشکان در مورد نحوه تصمیم می گیرید که coronavirus بیماران باید مراقبت ويژه است.

ارشاد صادر شده توسط موسسه ملی سلامت و مراقبت تعالی (خوب) دیروز (شنبه) فراهم می کند و یک “الگوریتم” برای کمک به پزشکان در تصمیم گیری است که باید بستری در بخش های مراقبت و که باید نیست.

در ایتالیا شده است وجود دارد بحث به عنوان – با بيمارستان غرق – پزشکان گزارش شده است مجبور به تبعیض بین بیماران بر اساس وقاحت سن به تنهایی.

انگلستان در حدود نیمی از تعداد تخت مراقبت ويژه در هر رئیس جمعیت ایتالیا و مراقبت های ویژه پزشکان اینجا را خواستار شده است مرکزی برای راهنمایی در تریاژ صادر می شود برای چند روز.

خوب راهنمایی نمی کند طبقه بندی بیماران بالقوه سن اما به جای آن می پرسد پزشکان به نمره به بیماران در نه نقطه “بالینی سستی مقیاس” [CFS] .

در یک مقیاس با نمره یکی هستند “بسیار مناسب” – افرادی که “قوی, فعال و پر انرژی و با انگیزه” و کسی که “به طور منظم ورزش”. در انتهای دیگر با یک امتیاز از نه نفر هستند “علاج”.

خوب الگوریتم تقسیم بیماران در نمره پنج “کمی ضعیف”.
رسمی زیبا الگوریتم

کسانی که با نمره کمتر از پنج که می خواهم مراقبت ويژه در نظر گرفته شده و به اندازه کافی به نفع موضوع به یک نقد و بررسی از هر گونه بیماری زمینه ای و شدت بیماری خود را.

کسانی که به ثمر رساند بیش از پنج قرار دارد از طریق یک فرایند که در آن پزشکان باید تصمیم بگیرید که اگر مراقبت بحرانی است “عنوان مناسب” قبل از اقدام.

“برای بیماران مبتلا به تایید Covid-19 تصمیم گیری در مورد ورود به بخش مراقبت های ساخته شده باید بر اساس پزشکی سود با در نظر گرفتن این احتمال که فرد را بهبود می یابند به یک نتیجه قابل قبول است که به آنها و در یک دوره از زمان سازگار با تشخيص می گوید:” خوب است.
بالینی سستی فلس

مراقبت های ویژه پزشکان با استفاده از سستی فلس در زمان عادی برای ارزیابی بیماران.

اما جدید تریاژ ارشاد نیز آنها را فراهم می کند با اطلاعات مرگ و میر برای بیماران مبتلا به پنومونی در بخش مراقبت های تخت در مقایسه با به طور منظم بخش است. این داده ها متحد با سن مشابه هستند جداول مرگ و میر برای بیماران با و بدون زمینه ای قلبی و ریوی در شرایط.

این اطلاعات کمک خواهد کرد که پزشکان را بهتر تصمیم گیری آگاهانه فراتر از بیمار سستی نمره در پزشکی “سود” خود را دریافت مراقبت ويژه است.

اکثر coronavirus مرگ و میر ناشی از پنومونی.

دستورالعمل ها همچنین می گویند که Covid-19 بیماران دریافت کننده درمان سرطان و یا که نیاز به دیالیز نیز باید به دقت مورد ارزیابی قرار جلوتر از دریافت مراقبت ويژه است.

“که در آن تصمیمات لازم در مورد اولویت بندی بیماران برای درمان این نیاز را به حساب سطح سرکوب سیستم ایمنی در ارتباط با فرد و درمان انواع سرطان” آن را می گوید.
جدید تریاژ ارشاد نیز آنها را فراهم می کند با اطلاعات مرگ و میر برای بیماران مبتلا به پنومونی در بخش مراقبت های تخت در مقایسه با به طور منظم بخش است. این داده ها متحد با سن مشابه هستند جداول مرگ و میر برای بیماران با و بدون زمینه ای قلبی و ریوی در شرایط.

خوب می گوید: دستورالعمل های به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود. آنها تولید شده در همکاری با NHS انگلستان و یک صلیب-تخصص بالینی گروه پشتیبانی شده توسط متخصص جوامع و رویال کالج های آن می افزاید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de