زمانی که Siobhan چمبرلین کشف او باردار بود در ماه ژوئن گذشته, او, اول فکر بعد از اطلاع او این بود که چگونه او در حال رفتن به شکستن این خبر به باشگاه منچستر یونایتد و مدیر کیسی سنگی.

او عدم قطعیت قابل فهم بود به عنوان او نشان می دهد به تلگراف ورزشی است که او تا به حال هیچ تضمینی وجود ندارد از مرخصی زایمان در فدراسیون فوتبال استاندارد بازیکن قرارداد – که همه بازیکنان در زنان سوپر لیگ و قهرمانی به کار گیرند.

نشستم و در شش هفته-کودک قدیمی, امیلیا در آغوش او چمبرلین می خندد هنگامی که یادآوری گفتگو با Stoney اما اذعان می کند آن را شامل برخی از اشک.

“این بدیهی است که به همان اندازه تعجب به کیسی به عنوان آن بود به من. من کاملا احساسی – اما من شما را سرزنش از آن در هورمون,” او می گوید. “او عالی بود – او یک مادر خودش. او از من حمایت و اطمینان من که این باشگاه را بیش از حد. من فکر می کنم که یکی از بزرگترین چیزهایی که وجود ندارد زنان و زایمان در فوتبال زنان قرارداد.”

چمبرلین است matter-of-fact, حتی اگر او در معرض یک نقص قابل توجهی در دولت از زنان بازی. فا مجددا زنان سوپر لیگ در سال 2018 به بازیکنان در ردیف بالا تمام وقت حرفه ای یک گام بزرگ برای ورزش در این کشور است. اما ایالات دروازه بان وحی نشان می دهد که با وجود این پیشرفت بازیکنان تنها از نظر قانونی حق قانونی زنان و زایمان پرداخت و ترک.

که شش هفته در 90 درصد پرداخت و £148.68 یک هفته 33 هفته پس از آن. هر قرار دادی شرایط بازیکنان امن هستند در اختیار باشگاه خود را. چمبرلین می گوید: او تنها با توجه به این که لوکس به دلیل ایالات “عالی بود” و با او کار می کرد برای ایجاد یک سیاست از نظر که محرمانه باقی می ماند اما او می گوید: شامل پرداخت کامل و انعطاف پذیری در بازگشت او به آموزش.

در کنار آموزش چمبرلین نیز کاوش منافع دیگر با ایران در طول دوران بارداری خود را در رسانه ها و تیم به عنوان یک عکاس اما او به رسمیت می شناسد که تمام که شد به لطف خود را به رویکرد حمایتی.

“این فوق العاده است که ایران از من حمایت اما این فقط در مورد من,” او می گوید. “من فکر می کنم اگر من در یک باشگاه دیگر من نمی خواهد که نگاه شده است پس چگونه من شده اند در ایالات. به طور بالقوه اگر وجود ندارد زنان و زایمان در قرارداد و سپس [می تواند] یک ‘شما هیچ استفاده به ما – شما بعد از دیدن نوع از چیزی.

“روابط عمومی-عاقلانه آن خواهد بود وحشتناک برای هر باشگاه است که انجام این کار به دلیل وجود باید زنان و زایمان. از آن نیاز به خطاب آن مورد اطمینان دیگر بازیکنان است که به طور بالقوه نیست و در باشگاه که به عنوان حمایت هنوز هم پس از نگاه و می توانید یک کودک بدون از دست دادن خود را در فوتبال قرارداد و یا احساس که آنها به آن تعلق نمی کنه که بسیار ممکن است.”

هنگامی که با تلگراف ورزشی يافته فا تایید کرد که استاندارد لیگ قراردادها را شامل نمی شود هر گونه مقررات به صراحت در برخورد با بارداری, اما گفت که آن را می دانستم که باشگاه به دنبال زایمان سیاست به صورت فردی.

حرفه ای بازیکنان فوتبال’ Association که liaised با فا در زمان قرارداد گفت: فوتبال زنان در گروه به راه انداخته شد که در این ماه با هدف مقابله با این موضوع راه اندازی شده توسط یک کمیته با فا و بازیکنان – شبیه به یک وجود دارد که برای مرد بازیکنان.

“یکی از اولویت های اصلی برای سال 2020 است برای کار با فا برای ایجاد یک حرفه ای فوتبال مذاکره کمیته مشورتی در زنان, بازی” PFA مدیر فوتبال زنان, ماری کریستین Bouchier می گوید.

“افزایش مرخصی زایمان حقوق خواهد بود اولویت های کلیدی در میان سایر اساسی پیشرفت است که باید توسط این کمیته است.”

با توجه به اینکه WSL است که تقریبا دو فصل به عامل به عنوان یک ساز و برگ به نظر می رسد گذشته توسعه است.

حتی بازیکنان در اسپانیا زنان بخش از یک لیگ در ماه گذشته به دست آمده پرداخت کامل در طول مرخصی زایمان و پس از رفتن در اعتصاب است. چمبرلین 36 است clued تا در مورد این مسئله توضیح داد که نر حرفه ای نیست و معمولا پدری سیاست یا به نقل دلخواهی مهد کودک بسته های ما را زنان لیگ ملی بسکتبال به تازگی امن و توصیف مکالمات او امیدوار به ادامه داشتن با PFA در WSL وضعیت.

در حالی که همه ما در حال نشسته در هتل فوتبال مشرف اولدترافورد در حالی که چمبرلین breastfeeds نوزاد با افتخار نگه داشتن نوزاد ظاهرا “عظیم” دست. “او قطعا در آینده دروازه بان,” او می گوید.
چمبرلین می گوید دخترش که بزرگ دست است که قطعا در آینده دروازه بان


اعتبار: منچستر یونایتد

یک مادر شاغل در فوتبال خوش طعم تر ایده در حال حاضر از آن یک بار بود. در حالی که سابق انگلستان, بازیکن, Katie Chapman ادعا کرد او برای داشتن کودکان در حال کاهش یافته است از تیم ملی در سال 2011 چمبرلین تا به حال یک تجربه مثبت با باشگاه است.

خود مربی سنگی است که یک مادر دوقلوها و چلسی مدیر اما هیز به طور منظم به ارمغان می آورد نوزاد پسر خود را به زمین در Kingsmeadow پس از یک مسابقه. اما یک سال 2017 بررسی توسط Fifpro جهانی اتحادیه بازیکنان نشان داد که تنها یک درصد از بازیکنان در WSL بودند مادرانی است که تعجب آور با توجه به عدم حمایت صریح مشخص شده در قرارداد.

به لطف اعتماد به نفس ایالات داد چمبرلین او احساس می کند هیچ فشاری برای بازگشت به زمین بیش از حد به زودی هر چند او امیدوار است که او می خواهد در این زمینه با فصل آینده – هر گاه شروع می شود که در میان coronavirus تعویق.

او آرام رویکرد به این معنا نیست آن شده است آسان تنظیم هر چند. چمبرلین روت تا میدوی را از طریق بارداری خود را, اما پس از آن بود که عمدتا محدود به بدنسازی و دوچرخه ثابت تا زمانی که او به هنگام تولد در ماه ژانویه است.

بسیار چالش های مختلف حرفه ای ورزشکار صورت هنگامی که باردار نسبت به اکثر کارگران ساخته شده او را بیشتر آگاه از اهمیت زایمان سیاست.

“زندگی بسیاری از افراد را تغییر ندهید تا زمانی که شما نوزاد در حالی که برای من دوم من باردار بود, زندگی من به طور کامل تغییر” چمبرلین می گوید در حالی که همچنین تصدیق کرد که او هیچ 1 نقطه بدیهی است که تا به حال پر شده بود توسط انگلستان دروازه بان مریم Earps.

“چیزهایی که نمی خواهید برای رفتن به عقب دقیقا چگونه آنها قبل از فوتبال کار نمی کند مانند آن است.”

حمایت گروه حامله و سپس پیچ calls وضعیت قرارداد در WSL “pitiful” در حالی که زنان و زایمان اقدام انگلستان در موسسه خیریه پیشرو در مسائل مربوط به چنین گوید آن را “نگران کننده” است و تغییر سر رسیده است.

چمبرلین می گوید که زمانی که او بازی حرفه ای است که بیش از او می خواهم به “ماندن در فوتبال در تصمیم گیری به یک لینک بین بازیکنان و باشگاه” اما برای اولین بار او به طور کامل در نظر دارد به بازگشت به زمین برای ایالات.

“داشتن یک کودک معنا نیست که شما از دست دادن که شما هستند و یا چه کسی شما بود,” او می گوید. “شما هنوز هم همان شخص است و می تواند بیرون رفتن وجود دارد و رسیدن به هر آنچه می خواهید در کنار بزرگ بودن مادر.”

تنها با حمایت از حق تضمین شده می چمبرلین پیام حلقه هر چند درست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de