شادی تعطیل آن NYC موتورگازی خدمات پس از دیگری مرگ

روروک مخصوص بچه ها-شرکت های شادی اعلام کرد که خدمات خود را در شهر نیویورک تعطیل خواهد شد “تا اطلاع ثانوی.” اعلام می آید روز پس از یکی از آن دوچرخه درگیر در مرگ CBS New York خبرنگار نینا Kapur در اوایل این ماه و یکی پس از دیگری سقوط مرگبار مربوط به یک شادی گزارش شده بود یک شب در شهر.

“نیویورک سواران — از امروز شروع NYC خدمات خواهد بود تعطیل تا اطلاع ثانوی” این شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر صبح روز سه شنبه. “ما در حال بررسی و تقویت سوار ما پاسخگویی و اقدامات ایمنی و برقراری ارتباط با شهر مقامات و ما مشتاقانه منتظر خدمت به شما دوباره در آینده ای نزدیک است.”

Kapur شد یک مسافر در یک شادی می کرد در این ماه در بروکلین. مرگ او بر این باور بود برای اولین بار شامل یک شادی کردن روروک مخصوص بچه ها.

روز سه شنبه پلیس گفت: 32 سال جرمی Malave کشته شد و حدود 3:15 a. m., CBS New York گزارش شده است. محققان مصمم او موفق به حرکت به جاده زده و یک مرکز ميانه نور قطب.

“این غیر قابل قبول در امور” نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

“ما صحبت کرد و با شادی این صبح و آنها در حال بستن تا زمانی که ما می توانید پیدا کردن یک راه را به اشتراک گذاشته دوچرخه امن” او هنوز توییتی.

NYPD گفت که از جولای 5, وجود داشته است 25 برخورد مربوط به شادی دوچرخه تا کنون این سال است.

کنگره آدریانو Espaillat به نام به حال در د Blasio و فرماندار نیویورک اندرو کومو در این هفته به حالت تعلیق شادی عملیات در نیویورک که یکی از چندین شهر که در آن دوچرخه کار گیرند. گزارش ماه ژوئن از شادی گفت: آنها نیز می تواند در بر داشت در خیابان های Austin میامی و سی و اوکلند, کالیفرنیا.

CBS اخبار, حمل و نقل, خبرنگار Kris Van Cleave شده است به دنبال ایمنی دوچرخه. او گزارش می دهد که اگر شما $5 گواهینامه رانندگی و شادی کردن برنامه شما می توانید سوار یک موتور سیکلت خود را که می تواند یک راننده و یک مسافر. کلاه پردازنده و سواران نیاز به آنها را می پوشند اما CBS اخبار در بر داشت بسیاری از مردم نیست.

ویدئوها به تازگی نشان داده شده است یک موتورگازی رله مسابقه برگزار شد پایین شلوغ برانکس خیابان سوار در حال اجرا یک قرمز و یک شادی نورد پایین پیاده رو.

یک مطالعه ایمنی راه اندازی شده توسط شادی در بر داشت 155 حوادث منجر به جراحت یا صدمه به اموال در نیمه دوم سال گذشته از حدود 900,000 ، این مطالعه نشان داد که حدود نیمی از 155 حوادث درگیر سواران که تنها شده بود در اسکوتر چند بار به برخی از توصیه ها در این گزارش عبارتند از: ساخت فیلم های آموزشی اجباری شاید نیاز به موتورگازی درس برای بی تجربه سواران جدید و در حال توسعه فن آوری است که می تواند به جلوگیری از کسی که از گرفتن یک سواری اگر آنها در حال پوشیدن کلاه.

شادی می گوید: هر یک موتورگازی می آید با دو کلاه و آن را به عنوان به زودی به عنوان یک مشتری گزارش گم شدن یک کلاه ایمنی که موتورگازی گرفته شده است خارج از سرویس است.

“همانطور که با دیگر اجاره خودرو, خدمات, شادی کردن کاربران ملزم به بازرسی موتورگازی از آن است که کاربران به توافق در قرارداد اجاره,” شادی کردن در بیانیه ای گفت. “اگر یک موتورگازی از دست رفته است یک کلاه ایمنی کاربران ملزم به تماس با شادی کردن خدمات مشتری و نه سوار موتورگازی. در این وضعیت ما را بازپرداخت مشتری برای هر گونه هزینه های که ممکن است متهم شده اند که زمانی که آنها آغاز خود را سوار و ما بلافاصله وسیله نقلیه را از کمیسیون تا زمانی که ما کارکنان درست وارد بر خودرو.”

در مورد CBS New York خبرنگار نینا Kapur مرگ در اوایل این ماه, پلیس می گویند نه Kapur و نه موتورگازی راننده بودند با پوشیدن کلاه به عنوان مورد نیاز قانون است.

در بیانیه ای شادی آن توسعه یافته “عمیق ترین همدردی” به Kapur خانواده و عزیزان. “ما آگاه گزارش می دهد که او در گذشت پس از یک حادثه مربوط به یک شادی برق موتورگازی” در بیانیه ای گفت:. “ما به طور جدی در حال بررسی این حادثه است و ما در تماس با NYPD به کمک تحقیقات خود را در هر راه ما می توانیم.”

آن گفت که با توجه به حال طبیعت این تحقیقات آن است که “قادر به توضیح هر بیشتر در جزئیات خاص از این حادثه در این زمان است.”

شادی کردن با آن مواجه است بیش از ده پرونده های حقوقی در نیویورک برای آسیب و یا آسیب. دانیل Flanzig که نشان دهنده چندین شاکیان گفت: شادی کردن است “نه گرفتن این پیام را به کاربران که این خطرناک هستند به آنها که وجود دارد در معرض خطر است که بسیار ذاتی در استفاده از آنها است.”

شادی هشدار داد نیویورکی آن را به حالت تعلیق در بیش از 1000 سواران در ماه گذشته برای نقض ایمنی.

شادی می گوید: مشتریان گرفته اند بیش از 3 میلیون سواری پس از آن آغاز به کار کرد و در سال 2018 است. و به مردم نگاه کرد برای جلوگیری از جرم حمل و نقل شادی را ridership رو به افزایش بوده است.

این شرکت در بیانیه ای گفت که در بهار آن را گسترش خدمات خود در شهر نیویورک به منهتن و برانکس به ارائه گزینه های حمل و نقل برای بهداشت و درمان و اساسی کارگران است. آن گفت: همچنین رشد آن بروکلین و کوئینز مناطق خدمات و در ماه ژوئن گسترش خدمات خود در واشنگتن ،

CBS MoneyWatch را استفان Gandel گزارش شده است که شادی خود را به حالت تعلیق اختیاری کلاس ایمنی برای کاربران جدید حتی به عنوان شرکت گسترش خدمات خود در میان كردن coronavirus. منتقدان می گویند که ترکیبی — نه ارائه کلاس های آموزشی در همان زمان آن را در حال گسترش بازار خود را — یک دستور غذا برای فاجعه است.

کلی Nantel از شورای امنیت ملی, یک سازمان غیر انتفاعی گفت: این یک مسئولیت مشترک را به مطمئن شوید که دوچرخه امن هستند.

“شرکت کردم به ارائه منابع لازم و اطلاعات به طوری که سواران و مشتریان خود را بدانید که چه مسئولیت است” Nantel گفت.

“اما ما به عنوان مشتریان نیز موظف به اطاعت از قوانین ترافیک به پوشیدن کلاه به درایو با خیال راحت.”

شادی کردن در بیانیه ای گفت: قبل از اعلام تعلیق آن NYC خدمات:

شادی کردن سخت سیاست های ایمنی در محل توسعه در پایبندی همه, محلی و ملی قوانین و مقررات. سواران باید یک گواهینامه رانندگی باید به دنبال قوانین ترافیک محلی و ملزم به پوشیدن یکی از این دو کلاه ارائه شده با هر وسیله نقلیه.

Revels ثبت شده وسایل نقلیه موتوری و سرعت متوقف شده در 30 مایل در ساعت است. آنها مجاز در مسیرهای دوچرخه سواری, پیاده رو, در بزرگراه ها و یا در عمده پل ها.

ما گزارش از نقض ایمنی بسیار جدی است و ما از نزدیک با مقامات شهرستان برای رسیدگی به هر گونه نقض.

ما به طور فعال نظارت بر غیر مسئولانه از طریق فن آوری GPS که به طور خودکار هشدار آمریکا به نقض حقوق بشر مانند سواران ورود به پارک عبور از پل و یا سواری, جهت اشتباه در خیابان یک طرفه. ما همچنین جمع آوری گزارش شاهد عینی از هر شادی کارکنان که در این زمینه و رعایت ایمنی نقض.

شادی کردن ارائه می دهد درس های رایگان و کاربران تحت پوشش شخص ثالث بیمه مسئولیت. کاربران جدید سازمان دیده بان فیلم های آموزشی قبل از سوار با شادی کردن. اضافی محتوای آموزشی نیز در دسترس از طریق برنامه ما و وب سایت.

هنگامی که شادی کاربران ثبت نام برای خدمات ما و آنها موافقت خود را به ما اجاره توافق نامه شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی که در دسترس هستند در برنامه ما و در وب سایت ما.

ما دائما در حال تکرار و تنظیم سیاست های ما به آدرس تغییر شرایط و ادامه خواهد داد به انجام این کار. ما متعهد به همکاری با مقامات محلی و جوامع برای ترویج شیوه های حمل و نقل امن در سراسر شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net