پاداش برای از دست رفته فورت هود سرباز افزایش به $50,000

پاداش کمک به پیدا کردن گم شده فورت هود تگزاس سرباز ونسا Guillen دو برابر شده است به $50,000, نزدیک به دو ماه پس از او ناپدید شد. جستجو برای Guillen جذب در سراسر کشور توجه از جمله حمایت از نماینده کنگره تگزاس سیلویا گارسیا و بازیگر سلما هایک.

ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی گفت: Guillen, 20 نشده است شنیده ام از پس مارس 22. او گذشته بود در پارکینگ از واحد نظامی مقر در فورت هود با پوشیدن یک تی شرت سیاه و سفید و بنفش تناسب اندام-نوع شلوار. ماشین و اتاق و کلید و کارت شناسایی و کیف پول پیدا شد در یک زراد خانه اتاق که در آن او کار پیش از آن در روز.

کنگره گارسیا که نشان دهنده بخشی از منطقه هوستون اعلام کرد در یک زوم کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه که دفتر او خواسته است اف بی آی برای کمک های بیشتر و باز یک تحقیق کنگره با وزارت دفاع است.

“ما نیاز به رسیدن به پایین از این” گارسیا گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما در هر شکایت و هر آنچه که ساخته شده در این مورد و این که ما رسیدن به انتهای آن است. ونسا مادر روشن ساخته است که شخص قبلا… بیان شده به او و خواهر او در مورد احساس نمی امن در پایه و که شاید قربانی تجاوز جنسی در پایگاه. این است که بسیار جدی است.”

screen-shot-2020-06-16-at-1-19-17-pm.png
ونسا Guillen, 20, شده, گم, پس مارس 22. ارتش ایالات متحده تحقیقات جنایی فرماندهی

Guillen, مادر, گلوریا گفت: خبرنگاران در کنفرانس خبری که به او اعتماد ندارند که ارتش دست زدن به تحقیقات.

“آنچه اتفاق افتاد این بود که دو ماه پیش او گفت:” در اسپانیایی. “چرا او ناپدید می شوند ؟ برای عشق به خدا من نمی توانم تحمل یک روز بیشتر. من می خواهم به حقیقت را می دانم.”

در اوایل این هفته ارتش اعلام کرد 25.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که می تواند در پیدا کردن Guillen. در روز سه شنبه در کنفرانس خبری دومینگو گارسیا رئیس جمهور از لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان (LULAC) پیشرو در حقوق مدنی سازمان Latinos, اعلام اضافی $25,000 پاداش.

ناتالی Khawam یک وکیل به نمایندگی از خانواده گفت: CBS اخبار در روز سه شنبه است که او می خواهد پاسخ برای آنها و معتقد است آنها که در تاریکی نگه داشته. او را به سفر به پایه در روز چهارشنبه.

“این نباید اتفاق می افتد” Khawam گفت. “این است که در یک دولت فدرال پایه. یک پایگاه نظامی. به وجود دارد بیشتر در پاسخگویی. و [وجود دارد] بیشتر حمایت و محافظت از هر جای دیگری است. چگونه می تواند به شما نیست که این پاسخ ؟ طنز. صحبت شما در مورد همه این دروازه چک و چک های امنیتی… هنوز کسی که می رود از دست رفته ؟ این اتفاق نمی افتد. و این واقعیت است که او حتی قرار بود کار آن روز. او خاموش بود آن روز. چرا که آنها او را در؟”

Guillen است 91F سلاح های کوچک/توپخانه تعمیرکار. او 5 فوت 2 اینچ قد بلند 126 پوند با موی مشکی و چشم قهوه ای.

خانواده اش فعال بوده است در ترویج جستجو آنلاین ایجاد یک وب سایت و “پیدا کردن ونسا Guillen” مبارزات در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

گرفتاری Guillen خانواده رسیده هایک که نوشته شده در مورد او را در Instagram صفحه با یک پیام در زبان انگلیسی و اسپانیایی: “بازگرداندن ونسا.” همچنین گفت در اسپانیایی “ونسا, شما تنها نیستید ما همه با شما و ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که شما بازگشت.”

خانواده وب سایت می گوید Guillen به او گفت مادر او شده است می خواهم از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط یکی از عوامل قبل از ناپدید شدن او, اما او نمی خواست به آن گزارش و احساس او می تواند قرار دادن یک توقف به آن خودش است. محققان گفته اند “هیچ اطلاعات معتبری” که او مورد حمله قرار گرفت.

ارتش همچنین گفت: هیچ ارتباط شناخته شده به مورد از دست رفته فورت هود خصوصی گرگوری ودل-مورالس که ناپدید شد در ماه اوت گذشته.

“ما کاملا متعهد به پیدا کردن شخص و به شدت پس از رفتن هر قطعه از اطلاعات معتبر و هر رهبری در این بررسی گفت:” کریس خاکستری سخنگوی ارتش, بخش تحقیقات جنایی. “ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که ما پیدا کردن ونسا.”

خاکستری گفت: بیش از 150 نفر مصاحبه شده اند در Guillen است و ارتش در حال کار با چند سازمان های اجرای قانون از جمله FBI بلتون اداره پلیس تگزاس وزارت امنیت عمومی و دیگران. ارتش نیز با همکاری تگزاس EquuSearch و مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان با توجه به خاکستری.

ارتش نیز شرکت کردند در زمین و هوا جستجو در فورت هود و در سراسر تگزاس مرکزی منطقه است. خاکستری خواست هر کسی با اطلاعات به گام رو به جلو است.

“ما می دانیم کسی در خارج وجود دارد برخی از اطلاعات مهم مربوط به این تحقیقات و ما به شدت شما را تشویق به انجام کار درست و رو به جلو آمده” خاکستری ” گفت. “آیا آن را برای ونسا و انجام آن برای او و خانواده و دوستان و سربازان همکار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im