RFK نوه و پسر جوان او را از دست رفته خانواده می گوید

یک خانواده کندی سخنگوی کرد که دو نفر از دست رفته مردم گذشته دیده می شود در یک قایق رانی خاموش خلیج چساپیک شنبه شب Maeve کندی McKean, 41 و هشت ساله و پسر جدعون. کندی McKean است نوه رابرت اف کندی و دختر کاتلین کندی تاونسند سابق مریلند معاون فرماندار.

“در این زمان خانواده ما می پرسد برای حفظ حریم خصوصی و این که هر کس در حفظ و Maeve و گیدئون در نماز خود” گفت: در بیانیه ای که از یک خانواده اند.”

این جفت ارز از گذشته دیده می شود دست خوش پیشامد میشه چند کیلومتری از ساحل فقط بعد از 4:30 p. m. روز شنبه, با توجه به آزادی مطبوعات از Anne Arundel County Fire Department که فاش نمی کند قربانی را شناسایی. آب نجات اعزام وارد در مدت کوتاهی پس از یک شهروند نگران در کلمبیا جامعه ساحل اسکله در سایه جانبی مریلند قرار داده شده تماس 911 گفت: آنها تو را دیدم دو نفر دست خوش پیشامد میشه در یک قایق رانی.

روند اخبار ”

بیانیه ای از مریلند منابع طبیعی پلیس که پیشرو این تحقیقات گفت: “تحقیقات مقدماتی نشان داد که این جفت ارز ممکن است شده اند پارو قایق رانی از اقامت در سایه سمت MD به خلیج برای بازیابی توپ و قادر به دست و پا زدن و برگشت به ساحل.”

Anne Arundel آتش کاپیتان اریک Kornmeyer گفت که با وجود ورود در عرض پنج دقیقه از تماس با آتش اعزام شد قادر به رسیدن به قایق رانی. “جریان خیلی سریع آنها نقل مکان کرد و دور از چشم خیلی سریع,” او گفت:, و اضافه کرد که شرایط “و باد می وزد” پنج شنبه شب.

قایق و هلیکوپتر از آتش نشانی شهر آناپولیس آتش نشانی و گارد ساحلی ایالات متحده به سرعت شروع به جستجو خلیج Kornmeyer گفت. بیش از دو ساعت بعد در 7 بعد از ظهر یک قایق رانی و دست و پا یافت شد چندین مایل از جایی که Mckean و پسرش بودند خال خال.

“در حدود 7:00 بعد از ظهر, لغو قایق رانی مطابق تقریبی شرح یکی از آن جفت بودند واقع شد” منابع طبیعی ،

گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا و fireboat از شهر آناپولیس آتش نشانی یافت قایق رانی و دست و پا زدن در شرق Rockhold کریک در Deale مریلند در نزدیکی شاه ماهی خلیج, با توجه به, Anne Arundel County Fire Department آزادی مطبوعات. جستجو نامیده می شد در 7:30 p. m. “با توجه به تاریکی” و از سر صبح جمعه.

خدمات ملی آب و هوا گفت: شرایط خواهد بود خطرناک به صنایع کوچک در خلیج چساپیک در تمام طول روز جمعه. NWS صادر کوچک “صنعت مشورتی” برای خلیج تا نیمه شب جمعه با استناد به 15 تا 20 گره (مایل دریایی در ساعت) باد gusts تا 30 گره و سه پا امواج این بعد از ظهر با شرایط مشابه به شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de