غنی دولت باید کمک به کشورهای فقیر به آمار coronavirus

تلگراف | No comments

To توقف Covid-19 همه گیر کشور باید به فراتر از مرزهای خود را.

این ویروس در حال حاضر رسیدن به مکان های که در آن مردم زندگی می کنند در warzones نمی تواند به راحتی دست خود را در آب تمیز و صابون و هیچ امید از تخت بیمارستان اگر آنها سقوط به شدت بیمار است.

اگر کشورهای ثروتمند با قوی نظام سلامت هستند کمانش تحت فشار Covid-19 شیوع تصور کنید چه اتفاقی می افتد, در کشورهای در میان عمیق انسانی بحران های ناشی از جنگ و بلایای طبیعی و تغییرات آب و هوایی.

اگر ما را ترک coronavirus به گسترش آزادانه در این مکان ما خواهد بود با قرار دادن میلیون ها نفر در معرض خطر کل منطقه خواهد شد و مخفیگاه آنان را به هرج و مرج و ویروس این فرصت را به پشت دایره در سراسر جهان است.

کشورها در مبارزه با این بیماری همه گیر در خانه هستند به درستی اولویت بندی زندگی مردم در جوامع خود. اما حقیقت سخت است که آنها را عدم محافظت از مردم خود را اگر آنها نمی کنند برای کمک به فقیرترین کشورها محافظت از خود در برابر Covid-19.

این ویروس می داند هیچ مرزهای و ما تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین سیستم بهداشت و درمان.

در سراسر جهان مردم در حال گفت به اقامت در خانه کسب و کار شده اند مجبور به بستن و مردم دچار محدودیت در مسافرت های بین المللی در تلاش برای جلوگیری از گسترش Covid-19. بیش از 17 ، 000 نفر در سراسر جهان را متاسفانه از دست داده و زندگی خود را به این ویروس است.

These ترسناک زمان. مردم را مشروع ترس آنها خود را از دست عزیزان معیشت خود را و راه خود را از زندگی.

Wآنکه شهروندان در سراسر اروپا و ایالات متحده و دیگر کشورهای ثروتمند را معقول گام برای چاق شدن پایین دریچه و حفاظت از آسیب پذیر در جوامع نیاز به عمل به آنچه اتفاق می افتد در دیگر نقاط جهان اگر آنها می خواهند برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

این ویروس شروع به گسترش در سراسر کشور با ضعف سیستم های سلامت با وجود تلاش های دولت و جامعه به نگه داشتن آن را به عقب.

اگر چه افراد مسن سخت ترین ضربه جوانتر مردم در امان نیست. داده ها از بسیاری از کشورها به وضوح نشان می دهد که افراد زیر 50 را تا درصد قابل توجهی از بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان. در مکان های که در آن کودکان دچار سوء تغذیه هستند و در حال حاضر مبتلا به بیماری های مسری ما باید آماده برای که به نسبت بزرگتر باشد.

عدم کمک به فقیرترین کشورهای جهان برای مبارزه با Covid-19 خواهد بود هر دو بی رحمانه و غیر عاقلانه.

تیم ما در حال کار دور ساعت برای مبارزه با این بیماری همه گیر. که در حال همکاری با دولت و صنعت برای افزایش تولید از تجهیزات حفاظت شخصی. این حمل این تجهیزات ضروری به 68 کشور و 1.5 میلیون تست کیت به 120 کشور جهان است.

منازت چند هفته این ویروس به کشته شدن هزاران نفر آسیب دیده, اقتصاد جهانی و طرح میتوانست به زندگی های بی شماری. ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم به ماندن بگیرید پیش از Covid-19.

بنابراین سیستم سازمان ملل متحد است که پیوستن به نیروهای خود را برای راه اندازی یک عمده بشردوستانه پاسخ طرح به صندوق مبارزه با این ویروس در جهان آسیب پذیر ترین کشور جهان است.

Tخود را تحویل ضروری کیت از قبیل تجهیزات آزمایشگاهی برای تست ویروس ها و تجهیزات پزشکی برای درمان مردم است. آن را نصب شستن دست ها در ایستگاه های در اردوگاه ها و شهرک ها و ایجاد airbridges و مراکز در سراسر آفریقا و آسیا و آمریکای لاتین به حرکت انسان دوستانه کارگران و لوازم به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز. آن را راه اندازی اطلاعات عمومی مبارزات در چگونه برای ایمن ماندن و محافظت از دیگران است.

حمایت از این طرح است که در همه ما منافع.

ما از دولت به انجام دو چیز است.

اول به قوی ترین پشتیبانی به این جهانی انسان دوستانه پاسخ طرح است. آن را فقط کار خواهد کرد اگر آن را به درستی تامین می شود.

دوم حفظ بودجه به موجود انسانی و پناهندگان پاسخ برنامه. برای منحرف کردن بودجه را از آنها خواهد ایجاد یک محیط که در آن وبا و سرخک و مننژیت می تواند رشد است که در آن حتی بیشتر از کودکان دچار سوء تغذیه و در آن افراط گرایان می توانید کنترل. آن را گسترش زمین پرورش برای coronavirus.

تیاو سوال بسیاری از مردم در سراسر جهان پاسخ داده است که این بیماری همه گیر است ؟ حقیقت این است که ما نمی دانیم در این نقطه است. ما هنوز در مراحل اولیه است.

اما ما می توانیم با اطمینان می گویند که البته از این بیماری همه گیر خواهد شد با اقداماتی که کشورهای جوامع و افراد را.

آن را متوقف و آن را به همبستگی این خبر را به هماهنگی اما ما می توانیم این ویروس به عقب.

همانطور که ما در مبارزه با آن وجود دارد می تواند بدون اقدامات نصفه و نیمه. Covid-19 تهدید کل بشریت است. کل بشریت باید به مبارزه با به عقب.

  • این قطعه بود co-نوشته شده توسط Dr Tedros مدیر کل سازمان بهداشت جهانی و علامت Lowcock سازمان ملل تحت-دبیر کل برای امور انسان دوستانه.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>