ریچموند ادعا کرده اند شده است وجود دارد یک “آشکار تغییر” توسط راگبی اتحادیه فوتبال در طرفداری از زنان باشگاه هم تراز با مردان لیگ برتر تیم, پس از باشگاه های مورد نیاز برای retender برای یک محل در آینده سه سال چرخه Tyrrells برتر 15s.

Worcester رزمندگان DMP کوسه ها و Firwood واترلو هستند و سه تن دیگر باشگاه ها که به صورت retendering پس از ممیزی مستقل انجام شده توسط RFU.

بیانیه ای که در ریچموند وب سایت به عنوان خوانده شده: “به عنوان یک باشگاه ما را حمایت و ترویج نخبگان زنان راگبی برای نزدیک به 35 سال است. ما یک تاریخ غنی و به این روز باقی می ماند یکی از موفق ترین زنان باشگاه های جهان در راگبی. ما معتقدم که ما باید در این مسابقه و اطلاع RFU ما تصمیم به retender.

“ما به طور کامل متعهد به هر جنبه ای از زنان ما برنامه و با وجود آشکار تغییر از RFU به سمت طرفداری از زنان باشگاه که در تراز وسط قرار دارد به مردان وزیری طرف ما مصمم به دنبال هر وسیله ممکن برای اطمینان از ریچموند باقی می ماند می تواند یک Tyrrells برتر 15s باشگاه است.”

این RFU گفت: آن را نمی خواهد اظهار نظر در مورد یک فرد باشگاه در طول فرآیند مناقصه اما افزود: “ممیزی شد و به طور مستقل تایید و روشن وجود دارد حداقل استانداردهای عامل و در زمین عملکرد استاندارد.”

دو بار برتر 15s قهرمانان عربها همراه با Harlequins بریستول, زنبورهای گلاستر – Hartpury و لافبورو را حفظ مکان خود را.

خلیج فارس بین برخی از تیم های متفقین با مردان طرف نخست وزیری و دیگران آشکار شده پس از افتتاحیه فصل از رقابت در 2017-18 با عربها دو برابر شدن سرمایه گذاری در تیم زنان در سال گذشته است.

Worcester گفت: آنها باقی مانده است “مثبت” در مورد retendering برای یک مکان. این باشگاه گفت: “ما همچنان به حمایت از Jo [Yapp زنان مدیر راگبی] و تیم خود را از طریق reapplication روند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de