گروه های حقوق فایل به صورت اضطراری دستور برای یخ برای آزادی بازداشت شدگان اگر آن را نمی خواهد بیشتر برای جلوگیری از COVID-19 گسترش

های حقوق مدنی را برای ثبت اضطراری نرم افزار به صورت مقدماتی به دستور توقف مهاجرت به ایالات متحده و آژانس گمرک از بازداشت مهاجران اگر این سازمان نمی خواهد انجام اقدامات بیشتر برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

حرکت ثبت شده در روز چهارشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مرکزی کالیفرنیا توسط مرکز قانون فقر جنوب, حقوق مدنی, آموزش و اجرای مرکز طرفداران حقوق معلولین و طرفدار بونو شرکت های حقوقی Willkie فار & Gallagher LLP و Herrington & Sutcliffe LLP.

می آید و پس از یخ گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus در میان بازداشت شدگان با 31 ساله مکزیکی ملی برگزار شد در بازداشت در برگن زندان شهرستان در هکنساک, New Jersey, تست مثبت برای COVID-19.

این سازمان نیز دیده می شود حداقل 19 کارگران از جمله یک کارگر در یک مرکز بازداشت در نیوجرسی الیزابت قرارداد بازداشتگاه تست مثبت برای کوروناویروس. بقیه کارگران کار نمی کند در بازداشتگاه یخ گفته است.

در حالی که یخ گرفته شده برخی از مراحل به آدرس شیوع کروناویروس در اجرای آن عملیات و بازداشت امکانات گروه های حقوق باید گفت که اگر این سازمان را بیشتر “فوری” اقدام به حفاظت از بازداشت شدگان پس از آن آژانس باید مجبور به انتشار آن در آن بازداشت هستند.

در آزادی مطبوعات, حقوق مدنی, گروه گفت که یخ باید به ویژه نگران برای رفاه مهاجر بازداشت شدگان که در نظر گرفته در معرض درد و رنج پیامدهای جدی سلامتی اگر آنها گرفتن ویروس.

“حرکت استدلال می کند که اگر یخ نمی تواند و یا نمی خواهد بلافاصله اقدامات برای اطمینان حاصل شود که پزشکی آسیب پذیر محافظت از مردم COVID-19 – از جمله ارائه به موقع دسترسی به واجد شرایط لازم و بهداشت و درمان – در این صورت دادگاه باید به منظور یخ به انتشار آن دسته از افراد در منافع بهداشت عمومی” حقوق گروه گفت.

این دستور مقدماتی آنها گفت: درخواست شده است, باسن, قسمت های موجود و کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام Fraihat v. یخیک مورد ثبت شده در 19 اوت سال 2019 به نمایندگی از حدود 40 ، 000 نفر برگزار شد در یخ بازداشتگاه در سراسر یخ را بازداشت سیستم.

“بر اساس دست اول مشاهدات از وکلای خدمت به مشتریان در داخل بازداشتگاه و گزارش مستقیم از افرادی که بازداشت شده اند که شرایط فعلی در حال پزشکی خطرناک و موفق به دیدار با استاندارد بهداشت عمومی توصیه هایی برای مقابله با این بیماری همه گیر” حقوق مدنی گروه ادعا کرد.

“با توجه به دادگاه و تشکیل پرونده یخ ارائه نشده و حتی اساسی ترین سلامت عمومی حمایت در داخل بازداشتگاه. شکست خود را به اقدامات پیشگیرانه مانند کاهش تراکم به پیاده سازی اجتماعی فاصله و یا ارائه صابون و ضد عفونی کننده دست–مکان افراد با بیماری های زمینه ای از جمله بیماری قلبی و دیابت و سایر شرایط بهداشتی جدی در معرض خطر قریب الوقوع از عفونت و مرگ” گفتند. “زمان یخ پروتکل حتی در نظر گرفتن تلاش برای شناسایی در معرض خطر افراد بسیار کمتر به این مهم اقدامات لازم برای کاهش خطر سرایت بیماری و عوارض جدی و مرگ است.”

در موارد متعدد حقوق گروه باید گفت که برخی از “بازداشت مراکز ارائه نشده است هر گونه اطلاعات در مورد COVID-19 به بازداشت مردم معنی آنها را نمی دانند علائم و یا چگونه به حتی سعی کنید برای محافظت از خود از عفونت است.”

اگر دستور مقدماتی اعطا شده است, این امر نیروی یخ بلافاصله به ارزیابی پزشکی آسیب پذیر زندانیان به صورت بالقوه COVID-19 علائم و عوامل خطر و بلافاصله اقدامات برای کاهش احتمال عفونت است.

تشکیل پرونده همچنین خواستار آن است که یخ ارائه “حمایت های اولیه” برای زندانیان از جمله “کافی صابون و ضد عفونی کننده دست پروتکل برای حمل و نقل مردم به بیمارستان و مناسب تست و درمان هر کسی با COVID-19 علائم” حقوق مدنی گروه گفت.

اگر آژانس شکست خورده را به آن مراحل آن نیاز به آزادی بازداشت شدگان است.

ICE
یک بازداشت مهاجر می ایستد در یک سلول برگزاری ایالات متحده مهاجرت و گمرک بازداشتگاه در ژوئیه 30, 2010 در فلورانس, آریزونا. گروه های حقوق بشر خواستار دادگاه اضطراری مداخله پس از یخ بازداشت شدگان آزمایش مثبت برای COVID-19.
جان مور/گتی

معلوم نیست که در آن بازداشت شدگان خواهد رفت. اما در مصاحبه اخیر خود با رادیو فردا, ACLU ارشد, کارکنان, وکیل, Eunice Cho گفت که به جای بازداشت مهاجران و به خصوص کسانی که در نظر گرفته در معرض coronavirus در شلوغ امکانات یخ می تواند اجازه می دهد آنها را به باقی می ماند تحت انزوا در خانه از اعضای خانواده و یا در مکان های دیگر مرتب با محلی مقامات بهداشت عمومی.

“افرادی که در معرض خطر ابتلا به بیماری یا مرگ از COVID-19 باید منتشر شود به طور مستقیم به یک نوع موجود محیط زیست,” او گفت:.

“این واقعا مهم است به یاد داشته باشید که ما قانون اساسی را فراهم می کند برای این حمایت. هنگامی که کسی در دولت بازداشت آنها حق دارند به امن از ابتلا به بیماری” چو همچنین تأکید کرد. “در این وضعیت خطر است و حتی بیشتر بالا به دلیل COVID-19 یک بیماری است که ما هرگز دیده می شود از قبل از. هیچ واکسن بدون درمان و بدون درمان است.”

نیوزویک در تماس است یخ برای نظر. در آن سایت آژانس اذعان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه برای “self-monitoring, در خانه برای مردم در جامعه که با اپيدميولوژيک خطر معیار و که تب و یا علائم بیماری تنفسی.”

“در بازداشت تنظیمات یخ” می گوید: “cohorting به عنوان یک جایگزین برای خود مانیتورینگ در خانه.”

“بازداشت شدگان که با CDC معیارهای اپيدميولوژيک خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 قرار دارد به طور جداگانه از جمعیت عمومی” یخ ادعا میکند اضافه کرد که آژانس مکان های بازداشت شدگان با تب و یا علائم تنفسی “در واحد پزشکی مسکن اتاق و یا در پزشکی هوابرد عفونت انزوای اتاق به طور خاص طراحی شده شامل عوامل بیولوژیکی مانند COVID-19.”

افراد متوسط تا شدید علائم این آژانس می گوید و یا کسانی که نیاز به یک سطح بالاتر از مراقبت یا نظارت فرستاده شده به بیمارستان.

“بازداشت شدگان که تب یا علائم و اما دیدار با CDC معیارهای اپيدميولوژيک در معرض خطر قرار دارد به طور جداگانه در یک سلول و یا به عنوان یک گروه بسته به فضای موجود” آژانس می گوید.

یخ گفته است که آن را همچنان به بررسی و به روز رسانی پروتکل های خود را به صورت روزانه بر اساس CDC راهنمایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de