ستاره موسیقی ریحانا با لباس زیر, شرکت, وحشی X Fenty است زیر آتش به اتهام مشارکت در بازاریابی فریبنده.

حقیقت در تبلیغات غیر انتفاعی فدراسیون فوتبال گفت: در یک شکایت با کمیسیون تجارت فدرال و سانتا کروز کالیفرنیا, دادستان منطقه که شرکت آنلاین ترویج تخفیف در دسترس هستند که تنها پس از پرداخت 50 دلار در ماه برای یک اشتراک VIP.

“این فریب آمیزی ترویج تخفیف و قیمت محصول که تنها در دسترس برای مصرف کنندگان که ملزم به شرکت در برنامه عضویت و بدون وضوح و آشکارا افشای این واقعیت در آن مواد بازاریابی” شکایت مدعی.

روند اخبار

ریحانا پاپ و آیکون سبک که با نام کامل Robyn Rihanna Fenty, راه اندازی Savage X Fenty در ماه مه سال 2018 است.

screen-shot-2020-02-11-at-12-26-33-pm.jpg
یک تصویر از یک محصول در Savage X Fenty وب سایت نشان می دهد این شرکت تبلیغ اعضای آن-تنها قیمت برای تمام خریداران. Savagex.com

مراجعه به فروشگاه آنلاین شرکت نشان می دهد که آن را به طور خودکار نمایش قیمت فقط برای اعضای VIP. هنگامی که یک مصرف کننده می افزاید: یک آیتم به سبد خرید خود را Savage X Fenty به طور خودکار می افزاید: عضویت VIP بدون به وضوح حاکی از آن $49.95 هزینه ماهانه یا از جمله این که هزینه در قیمت کل حقیقت در تبلیغات گفت.

screen-shot-2020-02-11-at-12-42-21-pm.jpg
عضویت ماهانه اضافه شده به خریداران چرخ دستی اما هزینه های آن منعکس است در مشتریان بالغ. Savagex.com

تنها چاپ خوب در پرداخت به اطلاع خریداران ماهانه $49.95 شارژ. به منظور دسترسی به قیمت گذاری به طور منظم — و گریز از حق عضویت — خریداران باید بدانند برای حذف آن از چرخ دستی خود.

“به طور پیش فرض شرکت ثبت نام کنندگان به منفی گزینه ارائه شناخته شده به عنوان Xtra عضویت VIP بدون وضوح و آشکارا افشای تمام مواد و شرایط مانند نیاز به اقدام مثبت در هر ماه برای جلوگیری از تکرار هزینه ماهانه” شکایت مدعی.

نه Savage X Fenty و نه TechStyle بلافاصله در پاسخ به CBS MoneyWatch درخواست برای نظر.

حقیقت در تبلیغات نیز ادعا می کند که Savage X Fenty دروغ می گوید که هزینه ماهانه را می توان به عنوان فروشگاه های اعتباری در هر زمان که در واقعیت خریداران باید صرف حداقل $49.95 به گرو در اوردن آن. که شرط نیست افشا در مواد بازاریابی گروه گفت. علاوه بر این شرکت با استفاده از رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها به ترویج محصول خود را به درستی و بدون افشای شرکت خود را در روابط با توجه به شکایت.

این اولین بار نیست Savage X Fenty پدر و مادر شرکت TechStyle (که قبلا JustFab) بوده و در آب داغ بیش از گفته های فریبنده شیوه های بازاریابی. در سال 2014 آن را حل و فصل یک تبلیغات گمراه کننده طرح دعوی در دادگاه برای 1.8 میلیون دلار. قضاوت ممنوع این شرکت از درگیر شدن در به اصطلاح “منفی-گزینه” ارائه می دهد.

Rihanna — که ثروتمندترین زن نوازنده — در سال 2019 شکایت کرد پدر او به اتهام نقض او علامت تجاری هنگامی که او ایجاد یک شرکت به نام Fenty سرگرمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im