حلقه آمازون متعلق به ساز هوشمند-صفحه اصلی doorbells و وب را فعال کنید دوربین های امنیتی است که آن تغییر تنظیمات حریم خصوصی دو هفته پس از یک مطالعه نشان داد که سهام شرکت اطلاعات شخصی مشتریان با Facebook گوگل و دیگر احزاب بدون کاربران اجازه.

این تغییر به شما اجازه حلقه کاربران بلوک از شرکت های, بسیاری, اما نه همه از داده های خود را. یک سخنگوی شرکت گفت: مردم خواهد بود قادر به انتخاب کردن از کسانی که های موافقت نامه “که در آن قابل اجرا است.” سخنگوی کاهش یافته است به روشن شدن آنچه “که در آن قابل اجرا” ممکن است به معنای.

حلقه اعلام خواهد شد و شروع به نورد از انتخاب کردن ویژگی های به زودی سخنگوی CBS گفت: MoneyWatch. برنامه ریزی شده تغییر به حلقه تنظیمات حریم خصوصی شده است که قبلا گزارش شده است.

روند اخبار

حلقه باعث بالا پایان doorbells است که می تواند به شما هشدار و ارائه زمان واقعی ویدیو بیش از تلفن خود را هنگامی که کسی در درب. این doorbells که متصل به خانه خود را فای برای فروش در اطراف $100 به بالا. آمازون خریداری شده این شرکت در سال 2018 به صورت یک گزارش از 1 میلیارد دلار به عنوان بخشی از تجارت الکترونیک غول گسترش به اینترنت فعال برای محصولات صفحه اصلی.

اخیرا حلقه مواجه شده است و نگرانی های حریم خصوصی در اطراف آن فن آوری است. در اواخر ماه ژانویه یک Electronic Frontier Foundation (EFF) مطالعه نشان داد که سهام شرکت به طور منظم داده های کاربر با Facebook از جمله این که از حلقه کاربرانی که نمی باید حساب های بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی.

“آنها داده اند و نه یک توضیح منطقی برای اینکه چرا به آنها نیاز خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن داده های کاربر با شخص ثالث همکاران” گفت: لایحه Budington کارکنان کارشناس در EFF دیجیتال یک گروه مدافع حریم خصوصی است که آیا حلقه مطالعه است.

در پاسخ به EFF مطالعه حلقه گفت: آن متکی بر “ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث” برای کمک به بهبود خدمات خود را. آن را اضافه می کند که داده های است که “محدود به مناسب اهداف است.”

“بسته بندی شده با شخص ثالث انتقالها”

EFF ژانویه تحقیقات نشان حلقه تلفن برنامه “بسته بندی شده با شخص ثالث انتقالها ارسال مجموعهای از مشتریان اطلاعات شناسایی شخصی.” حلقه به نظر نمی رسد به های آن کاربران انجمن با توجه به EFF مطالعه است.

در عین حال EFF ادعای این شرکت سهام بسیاری از دیگر اطلاعات کاربر از جمله نام افراد و آدرسهای ایمیل هنگامی که مفت برنامه بود که مورد استفاده تعدادی از دستگاه های یک کاربر شماره مدل دستگاه کاربر منحصر به فرد آدرس های اینترنتی ،

چنین اطلاعاتی می تواند اجازه می دهد اشخاص ثالث به زمانی که حلقه کاربران در خانه و یا دور و به طور بالقوه هدف قرار دادن آنها را با تبلیغات برای خدمات بر اساس این اطلاعات. Budington گفت: معدن داده ها اغلب با استفاده از شناسه های جمع آوری شده از حلقه و منابع دیگر برای اتصال کاربران با اطلاعات شخصی جمع آوری شده در جاهای دیگر.

نگرانی های حریم خصوصی بیش از حلقه مفت دوربین

حلقه می کند به مشتریان در آن آشکار حریم خصوصی در وب سایت خود را که در آن سهام برخی از داده های خود را. آن را نیز فراهم می کند یک لیست از اشخاص ثالث این موافقت نامه با. اما در Facebook به نظر نمی رسد در این لیست است. نه تعدادی از شرکت های دیگر که حلقه سهام داده ها با توجه به EFF.

دیگر شرکت های حلقه سهام داده های مشتری با کوچک هستند و به خوبی شناخته نشده است. یک شعبه دارد.io که مشورت در وب سایت کمپین های بازاریابی. شعبه وب سایت می گوید این شرکت یکپارچه “تکه تکه داده به شما نشان می دهد هر یک از مشتریان پر سفر است. نتیجه: اطلاعات بیشتر به بهینه سازی مبارزات انتخاباتی خود را و به حداکثر رساندن ROI.”

شعبه تا به حال خود را نگرانی های امنیتی. یک سال و نیم پیش این شرکت مقصر شناخته شد برای گسترش یک نرم افزار اشکال به وب سایت های مختلف استفاده می شود که خدمات خود را. برخی از کارشناسان در آن زمان ادعا کردند که این اشکال می تواند در معرض داده های متعلق به عنوان بسیاری از 645 میلیون نفر است. شعبه مدیر عامل الکس Austin گفت: CBS MoneyWatch که گزارش از آن نرم افزار اشکال شد “پرهیاهو و نادرست” است و هیچ اطلاعات کاربر در معرض خطر بود.

Austin همچنین گفت: شعبه کار به صورت حلقه محدود است به اطمینان حاصل کرد که زمانی که یک کاربر “لینک آن باز می شود [حلقه] برنامه طول می کشد و شما را درست در صفحه” اشاره کرد که حلقه استفاده نمی کند شرکت خود را تجزیه و تحلیل پلت فرم.

شعبه جمع آوری برخی از اطلاعات کاربر از همکاران مانند حلقه از جمله آدرس IP و “تبلیغات شناسه” Austin گفت. او افزود که این شرکت را جمع آوری نام و یا آدرس ایمیل و هر گونه اطلاعات آن حرکت شبیه چمچه زنی است “pseudonymized و پاکسازی شده از سیاهههای مربوط خام پس از هفت روز است.”

“پاسخ ناکافی”

منتقدان می گویند که حلقه تلاش کرده است برای پاسخ به انتقاد از آن سیاست حفظ حریم خصوصی زیر EFF مطالعه است. اگر چه آن را تایید کرد که سهام آن بیشتر اطلاعات با اشخاص ثالث از آن قبلا گفته کاربران این شرکت در بیانیه ای گفت که این قرارداد محدودیت شرکای خود را به استفاده از این اطلاعات تنها برای “مناسب مقاصد” از جمله کمک به حلقه بهبود آن برنامه و تجربه کاربر.

نگرانی که هکرها با هدف قرار دادن سیستم های امنیتی

حلقه نیز به روز رسانی برنامه خود را در اواخر ماه گذشته شامل یک کنترل پنل است که به کاربران امکان می دهد ببینید که چه دستگاه و یا کاربران دیگر آنها را تایید کرده اند برای دسترسی به حساب های خود و قطع ارتباط آنها.

“مانند بسیاری از شرکت های حلقه با استفاده از ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث برای ارزیابی استفاده از برنامه های تلفن همراه است که کمک می کند تا ما را در بهبود ویژگی های بهینه سازی تجربه مشتری و ارزیابی اثربخشی بازاریابی ما” یک حلقه سخنگو در بیانیه ای گفت.

EFF را Budington تماس پاسخ این شرکت به داده های نگرانی “ناکافی است.” او گفت: حلقه می تواند حذف شخصی شناسه کاربر داده ها قبل از ارسال آن به اشخاص ثالث. “این نشان می دهد که بدون زرق و برق رویکرد آنها تا به حال به حریم خصوصی کاربر و امنیت,” او گفت:.

حلقه فرود در آب داغ بیش از نگرانی های حریم خصوصی قبل از. حلقه مدیر عامل شرکت جیمی Siminoff به مصاحبه با CNET در اوایل ژانویه تایید کرد که شرکت به دنبال اصلاح اشتباهات گذشته.

سال گذشته بود که نشان داد به همکاری با ادارات محلی پلیس برای کمک به آنها در متقاعد کردن کاربران برای به اشتراک گذاشتن فیلم ها با اجرای قانون است. حلقه را برنامه اجازه می دهد تا ادارات محلی پلیس به طور مستقیم به کاربران بپرسید اگر آنها می توانید دسترسی خود را به فایل های ویدئویی. حلقه های امنیتی دوربین نیز توسط هکرها هدف قرار دادهاز جمله یک گروه زد که یک پادکست که در آن میزبان پخش زنده نمونه از آنها snooping را بیش از خانه دوربین های امنیتی و اذیت و آزار کاربران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im