شورش اعلام شده در پورتلند پس از آتش روشن در پلیس ساختمان

پورتلند پلیس اعلام کرد یک شورش در شنبه شب بعد از پلیس اتحادیه ساختمان های در هم شکسته شد و آتش روشن شد. آن 51 شب از تظاهرات در پورتلند که در آن مقامات فدرال فرستاده شده اند در وجود مخالفت دولت و مقامات محلی است.

پورتلند پلیس در بیانیه ای گفت: روز یکشنبه اعلام کرد که آنها یک شورش “با توجه به رفتار خشونت آمیز از گروه بزرگی ایجاد یک قبر خطر عمومی زنگ.” جمعیت شروع به پراکنده به عنوان پلیس با صدور اطلاعیه خدمات عمومی.

فدرال افسران مستقر گاز اشک آور بار دیگر در شنبه شب به عنوان نرده به پایین زده بود در اطراف دادگاه فدرال که در آن افسران و معترضان درگیر شدند قبل از CBS پورتلند وابسته KOIN گزارش شده است. شمشیربازی در اطراف دادگاه آمده بود پایین شب جمعه بود تعمیر و جایگزین در روز شنبه و سپس پاره کردن دوباره.

پورتلند پلیس روز یکشنبه گفت که چهار نفر بودند دستگیر و به اتهامات عنوان شده است که شامل شورش و تداخل با یک افسر پلیس است.

تظاهرات در پورتلند فوران در ماه ژوئن پس از جورج فلوید مرگ در دست پلیس در مینیاپولیس — اما به تازگی آنها تبدیل شده ایم در مورد مقامات فدرال’ با حضور در شهرستان.

تحت یک فرمان اجرایی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژوئن فدرال عوامل مستقر شده اند به فدرال حفاظت از بناهای تاریخی و ساختمان ها در شهرهای پورتلند و سیاتل و دیگران. فدرال دادگاه در پورتلند نیز تحت صلاحیت این دادگاه ها.

Feds Attempt To Intervene After Weeks Of Violent Protests In Portland
معترضین اجرا به عنوان گاز اشک آور مستقر است در مراحل ایالات متحده دادگاه منطقه ساختمان در 17 جولای سال 2020 در پورتلند اورگان است. ماسون Trinca / گتی ایماژ

یک گزارش از اورگان پخش عمومی در اوایل این هفته در بر داشت که مقامات فدرال از تعدادی از سازمان های رانندگی شده اند در اطراف و بازداشت مردم است. حساب های شخصی و تصویری ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان می دهد که ماموران فدرال بازداشت افراد بدون توضیح با توجه به OPB. یکی از معترضان می گوید علامت Pettibone گفت OPB او “اساسا پرتاب” را به یک ون و رانده مرکز شهر بدون توضیح.

اورگان دادستان کل الن روزنبلوم روز جمعه گفت دولت پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر چندین آژانس های فدرال از جمله وزارت امنیت داخلی برای درگیر شدن در “غیر قانونی و اجرای قانون در نقض حقوق مدنی” از معترضان و بازداشت افراد بدون علت احتمالی.

به گزارش نیویورک تایمز در روز شنبه که یک یادداشت از وزارت امنیت داخلی است که اعزام ماموران به پورتلند هشدار داده بود در افسران نیست که آموزش مناسب. در بیانیه ای در روز جمعه و آداب و رسوم و گشت مرزی یک بخش امنیت داخلی گفت: حداقل یکی از این بازداشت شده بود توسط افسران خود را.

اورگان مقامات را خواستار شده است برای مقامات فدرال به ترک و در روز شنبه پورتلند پلیس گفته مقامات فدرال و آنها دیگر می تواند استفاده از مرکز فرماندهی خود. وزیر امنیت داخلی چاد گرگ که بازدید پورتلند در پنجشنبه توییتی یکشنبه که اجازه می دهد افسران خود را با استفاده از مرکز فرماندهی است که “خطرناک” و “زندگی در معرض خطر قرار می دهد.”

پورتلند شهردار تد ویلر گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در روز یکشنبه که با حضور ماموران فدرال است “در واقع منجر به خشونت بیشتر.”

“آنها نمی خواستم در اینجا ما نمی خواسته آنها را در اینجا و در واقع ما می خواهیم آنها را به ترک” ویلر گفت.

چرخ و دیگر اورگان مقامات سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تشدید خشونت.

“تاکتیک های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از در خیابان پورتلند در حال نفرت انگیز,” ویلر گفت. “به شما نشان داد مردم به معنای واقعی کلمه که زد در کوچه و خیابان و به بینام, وانت, کرایه اتومبیل ظاهرا. آنها را تکذیب کرد علت احتمالی و با توجه روند. آنها حتی نمی دانند که کشیدن آنها را به کامیون های مردم هستند نه خود را شناسایی. تا آنجا که من می توانید ببینید این کاملا خلاف قانون اساسی است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه توییتی که “ما در حال تلاش برای کمک به پورتلند آن صدمه دیده است.”

“رهبری خود را برای سه ماه از دست داد کنترل از آنارشیست ها و آشوبگران” او ادامه داد. “آنها گم شده در عمل. ما باید حفاظت از اموال فدرال و مردم ما است. اینها نه تنها معترضان این معامله واقعی!”

در مصاحبه با Chris Wallace عصر روز یکشنبه آقای ترامپ گفت: “ما بازداشت بسیاری از رهبران” در پورتلند.

“اگر ما نمی ایستادگی حق در حال حاضر شما می توانید یک مشکل” آقای ترامپ گفت. “آنها در حال رفتن به از دست دادن پورتلند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit