شورش اعلام کرد در سیاتل به تظاهرات ادامه

هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در کاپیتول هیل محله های سیاتل در روز شنبه در اعتراض به حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و نشان دادن همبستگی خود را با آن نشان دادن در پورتلند, اورگان, CBS وابسته KIRO-گزارش های تلویزیونی. پلیس سیاتل اعلام تجمع و تظاهرات پس از آتش سوزی شد و برخی از ساختمان ها تخریب شد.

این تظاهرات در حال وقوع در منطقه است که به طور خلاصه به عنوان شناخته شده کاپیتول هیل اشغال اعتراض (ریز ریز). پس از تظاهرکنندگان شروع راهپیمایی, پنج تریلر در نزدیکی یک سایت ساخت و ساز برای یک نوجوان بازداشتگاه بودند به آتش کشیدند. به گفته پلیس سیاتل معترضان همچنین اسپری رنگ 12th پلیس حوزه و تلاش برای غیر فعال کردن دوربین در خارج از ساختمان. پلیس همچنین ادعا کرد که معترضان با شکستن پنجره ها از کسب و کار و اتومبیل در این منطقه است.

Racial Injustice Seattle
ساخت و ساز ساختمان های سوختگی در نزدیکی شهرستان کینگ نوجوانان مرکز بازداشت چهار شنبه, جولای 25, 2020, در سیاتل در مدت کوتاهی پس از معترضان در سمت چپ این منطقه است. یک گروه بزرگی از معترضان راهپیمایی روز شنبه در سیاتل در حمایت از زندگی و ماده در برابر خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. معترضان را شکست ویندوز و تخریب خودروها در تاسیسات. تد S. وارن / AP

پلیس گفت که آنها مستقر “کمتر کشنده مهمات” برای روشن شدن مردم به دور از حوزه. پلیس بعدها ادعا کرد که معترضان سنگ پرتاب بادکنک پر شده با مایع و ترقه و دیگر مواد منفجره” در افسران و مشترک یک عکس از آنچه به نظر می رسد به یک رنگی بمب دود. پلیس گفت: سه افسر پلیس زخمی شدند. یکی به بیمارستان منتقل شد در حالی که دو نفر دیگر تحت درمان قرار گرفتند و بازگشت به وظیفه.

Racial Injustice Seattle
پلیس با اسپری فلفل به معترضان چهار شنبه, جولای 25, 2020, نزدیکی سیاتل مرکزی جامعه دانشگاهی در سیاتل. یک گروه بزرگی از معترضان راهپیمایی روز شنبه در سیاتل در حمایت از زندگی و ماده در برابر خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. تد S. وارن / AP

روز شنبه تظاهرات یک روز پس از یک قاضی فدرال با صدور موقت سفارش محدود است که لغو ممنوعیت سیاتل پلیس با استفاده از گاز اشک آور و اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت KIRO-گزارش های تلویزیونی. ژوئن 15 فرمان قرار داده شده است در محل پس از اعتراضات که شکسته شد تا با خشونت پس از مرگ جورج فلوید.

در صبح روز شنبه سیاتل رئیس پلیس کارمن رابطه گفت: ماموران را حمل گاز اشک آور در شنبه اما می تواند مجهز به اسپری فلفل و انفجار توپ کیرو-گزارش های تلویزیونی.

این اعتراض همچنین شرح زیر است 57 مستقیم شب معترض در پورتلند اورگان که در آن گاز اشک آور شد و یک بار دیگر با استفاده از معترضان. بسیاری از تظاهرکنندگان در پورتلند در شب جمعه آمد آماده با ماسک گاز چتر و برگ دمنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de