افزایش تحرک می تواند باعث مرگبارتر موج دوم عفونت های ایتالیا, مدل سازی نشان می دهد

حتی یک حاشیه افزایش تحرک می تواند باعث یک دوم مرگبارتر موج عفونت در ایتالیا محققان هشدار داده اند در یک “استارک” گزارش جدید.

با توجه به مدلسازی از امپریال کالج لندن مستند اقدامات معرفی شده در ایتالیا را با موفقیت متوقف گسترش Covid-19 و حفظ باروری با شماره های زیر یکی.

اما این سرکوب تنها ممکن است به طور موقت – و حتی 20 درصد افزایش در جنبش می تواند بی درنگ شروع موج دیگری از مرگ و میر بسیار بزرگتر از بسیاری از مناطق تجربه کرده اند به تاریخ.

نتایج تایید آنچه در مطالعات مشابه در حال حاضر با اشاره به در انگلستان و آلمان و نیویورک و بسیاری از نقاط دیگر جهان است که دولت ها در همه جا باید اتاق بسیار کوچک به سهولت مستند اقدامات بدون ویروس دوباره گرفتن خارج از کنترل.

ایتالیا شده است یکی از سخت ترین آمار سازمان ملل در سراسر جهان با 29,079 مرگ و میر و 211,938 مرگ و میر تا کنون تایید شده است. روز دوشنبه دولت شروع روند کاهش سختگیرانه دو ماه lockdown اجازه می دهد 4.4 میلیون ایتالیایی برای بازگشت به کار.

جدید تجزیه و تحلیل به بررسی تاثیر این می تواند در مرگ و میر بیش از هشت هفته اگر الگوهای رفتاری شبیه به قبل از مستند و هیچ جایگزینی مداخلات تحمیل. این مدل در نگاه سه سناریو: حفظ یک مستند و یک 20 درصد یا 40 درصد افزایش در تحرک است.

تحت سناریوی دوم ایتالیا می تواند انتظار می رود برای دیدن بين 3,700 و 5000 اضافی مرگ و میر در حالی که 40 درصد افزایش جنبش ممکن است در نتیجه بین 10,000 و 23,000 مرگ و میر در دو ماه آینده.

این مدل همچنین نشان داد که “حمله نرخ” – بسیاری از مردم آلوده به تاریخ است “به دور از گله ایمنی آستانه در تمام مناطق ایتالیایی”. بیشتر دیده می شود کمتر از یک درصد از جمعیت آلوده هر چند این رقم افزایش به 13 درصد در لومباردی سخت ترین ضربه منطقه است.

اما برخی از مناطق خواهد بود به خصوص ضربه در میان یک تجدید حیات. در لاتزیو که در آن 482 نفر فوت کرده اند تا به امروز 40 درصد افزایش تحرک می تواند منجر به حدود 1.700 مرگ و میر.

ناحیهای در شمال غربی ممکن است از 5600 مرگ و میر تحت این سناریو – نسبت به زمان مرگ و میر 3,097 – در حالی که ونتو می توانید ببینید 4,100 و توسکانی 1,800. این مناطق را تا کنون تایید 1,479 و 854 Covid-19 مرگ و میر بود.

“تاثیر Covid-19 در ایتالیا شده است غم انگیز اما پاسخ گرفته شده برای محدود کردن تاثیر این بیماری موفق بوده است گفت:” دکتر سمیر Bhatt ارشد مدرس دانشگاه در امپریال در دانشکده بهداشت عمومی و همکاری نویسنده این گزارش است.

“متاسفانه ادامه داد اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات لازم برای جلوگیری از این موفقیت از بودن به سرعت در حال معکوس و کار ما فراهم می کند یک هشدار کم بها دادن به اهمیت چنین قربانی.”

با این حال وجود دارد توجهی به هشدارهای این مدل که نیست را به حساب معرفی اضافی کنترل عفونت از جمله اقدامات جامعه نظارت, تماس, ردیابی و جداسازی افراد آلوده.

نویسندگان بنابراین توصیف چهره به عنوان یک “بدبین طرح” و اصرار دولت به فوریت مقیاس نظارت بیماری اقدامات لازم برای شناسایی افزایش انتقال قبل از هر گونه پتانسیل شیوع دوباره ميگيرد.

“این گزارش نشان می دهد که حتی [a] متواضع آرامش بخش از مستند می تواند منجر به ظهور مجدد ویروس انتقال و مرگ و میر بیشتر گفت:” لیندا Bauld, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ بود که نه درگیر در مطالعه است.

“اما آنچه در تحلیل نتواند به حساب برای این است که قفل کردن سیاست نیز هزینه کند.”

او افزود که محدودیت های دقیق می تواند کمک به افزایش خشونت از دست دادن شغل و در نتیجه فقر و افسردگی و تاخیر در تشخیص و درمان از شرایط دیگر مانند سرطان است.

“این محدودیت کنار, این گزارش می فرستد استارک هشدار به کشورهای دیگر که را زود اقدام به مهار ویروس انتقال” پروفسور Bauld گفت. “این نشان می دهد که مگر اینکه آنها را به اقدام فوری برای اجرای یک آزمون-ردیابی-منزوی’ رویکرد هر آزاد از قفل کردن اقدامات می تواند در سریع تشدید Covid-19 موارد و مرگ و میر.”

دکتر توماس خانه خواننده در آمار ریاضی در دانشگاه منچستر افزود: “این مطالعه قابل استفاده به انگلستان از نویسندگان به درستی توصیه می کنند که این وضعیت از نزدیک نظارت به عنوان جنبه های مستند آرام هستند و سعی کنید برای پیش بینی آینده دقیقا اما نه در حال حاضر سناریو که ممکن است موجه بود متوجه شدم بسته به اینکه چگونه این فرایند در واقع توسعه.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر