‘ریوردیل’ فصل 4 قسمت 18 روکش: مورچه و بتی نزدیکتر

ریوردیل فقط چند قسمت چپ آن کوتاه فصل 4 قسمت 18 در ادامه کشف برخی از نمایش های اخیر رمز و راز است. این قسمت با عنوان “Lynchian,” به برخی از سرنخ های بیشتری به چه کسی ارسال شده است ساکنان ریوردیل کسانی مرموز قراى. اما آخرین قسمت از CW نشان دهد و همچنین در زمان حال برای عاشقانه به مورچه (بازی های برگزار شده توسط KJ Apa) و بتی (لیلی Reinhart) مواجه معنای بوسه خود را در آخرین قسمت.

در ضمن رم نبرد ریوردیل فصل 4 ادامه دارد. مشعر تسلیم (علامت Conseulos) ساخته شده است که مقابله با Elio (Julian Haig) به رم به قمار معنی که ورونیکا (Camila مندس) شده و در عین حال یکی دیگر از کسب و کار محوری. این بار او تصمیم می گیرد برای رفتن برای یک بازار جوان و اهداف کالج جمعیت که حس می کند به چه کسی می داند بیشتر در مورد زیر سن قانونی آشامیدنی از شاید جهان تنها رم نجیب زاده که خودش زیر سن قانونی?

این برنامه قرار می دهد تا او را در برابر یک تهدید جدید برای کسب و کار خود را–به Malloy خانواده و آن گل خطمی افرا مهتاب. زمانی که یکی از خانواده در برابر ورونیکا او فرض بر آن است که مشعر آخرین شگرد و برس آن را خاموش. پس از آنها سطل زباله او باشگاه مشعر می گوید رونی او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن.

riverdale season 4 episode 18
مورچه و بتی مقابله با احساسات خود را برای هر یک از دیگر در ریوردیل’ فصل 4 قسمت 18
CW

مشعر آهنگ یکی از Malloy خانواده و بیت او اما همه این است که Malloy ضرب و شتم او را حتی بدتر در بازگشت. ورونیکا ستایش پدر او برای نشان دادن رحمت و نه کشتن Malloy اما او پس از آن تبدیل شدن به نوع و شاخه های او بدون رونی دانش.

در ریوردیل فصل 4 قسمت 18, یکی دیگر از امپراتوری کسب و کار نیز آمار چند شکست. دندان های نیش فوگارتی (درو ری Tanner) و کوین کلر (کیسی Cott) شده اند ساخت پول با خود مینشست و رخی گوشته (راس ساقی) می خواهد در.

کوین و دندان های نیش بسیار تحت تاثیر قرار با خنده که آنها تصمیم به فرار با توزیع کننده و خود به خود با یک سری از فیلم ها که می بیند jocks از ریوردیل بالا مینشست cheerleaders.

که توزیع خوشحال است و تهدید به شکستن کوین انگشتان دست اگر آنها را 40 درصد است. پس از Reggie آنها را تهدید می کند توزیع و سپس تماس مدیر مدرسه آقای عسل (Kerr Smith) که خاموش همه چیز را.

این فیلم ها از ویژگی های شرکت کنندگان در مدرسه و آقای عسل فکر می کند آنها را به مدرسه شهرت بد. او به نظر می رسد فراموش کرده اند که در برخورد با هر یک قتل و یا عمده رسوایی جنسی تقریبا هر هفته.

آقای عسل, اما ممکن است یک رسوایی جنسی خود را در آینده. به عنوان Jughead (Cole Sprouse) تلاش برای پیگیری کردن که ارسال شده است به “Lynchian” قراى خود جستجو به ارمغان می آورد او را به اتل michael letang (Shannon صندوقدار) که نوار کاست ساخته شده از او و بتی.

او آن را کردم از اسکارلت مجموعه یک بخش از فیلم, فروشگاه غذا به برخی از خواسته تیره از جمله خاموش شدن فیلم. کوزه می شود تصویری فروشگاه تعطیل خیلی به دلخوری یکی از بزرگترین مشتریان آقای عسل که ظهور به عنوان نامزد به احتمال زیاد به ارسال نوارهای ویدیوئی.

در حالی که بقیه ریوردیل بازیگران نگران هستند با تصویری معاون رم مبارزات و trickling مشکلات مورچه و بتی تصمیم به جلوگیری از تقلب در شرکای خود, با وجود ما دیدن در یک سری از فلش بک که آنها به معنای با هم. رابطه خود را بیش از در حال حاضر, اما با دو قسمت از ریوردیل فصل 4 سمت چپ این بعید است که برای آخرین بار نگاه ما به زن و شوهر می دانم که طرفداران به عنوان “Barchie” با هم.

ریوردیل فصل 4 قسمت 18 توسط جریان در حال حاضر در CW سایت و برنامه در ایالات متحده و در Netflix بکشد در سطح بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net