‘ریوردیل’ فصل 4 Netflix تاریخ انتشار: Netflix نشان می دهد که فصل جاری خواهد بود جریان

ریوردیل فصل 4 قطع شده پس از تولید به پایان رسید اوایل پس از شیوع کروناویروس. این را در برخی از راه است خبر بد برای طرفداران CW نشان می دهد که 19 قسمت به جای معمول 22 اما خبر خوب برای طرفداران که شده اند در انتظار برای جریان کل فصل در یک بار در Netflix بکشد.

معمولا فصول ریوردیل آمده به Netflix بکشد ایالات متحده در اواخر ماه مه. CW تا به مقابله با streamer به موجب آن همه خود را نشان می دهد که شروع قبل از 2019-20 تلویزیون های نجومی آغاز شده و در دسترس هستند به جریان هشت روز پس از فصل خود را finales. و به عنوان بسیاری از فصول ریوردیل به پایان رسید در اواسط ماه مه در آن قسمت نمی آیند به Netflix بکشد تا یک هفته و یک روز بعد.

اما با ریوردیل فصل 4 آینده سه قسمت زودتر از حد معمول نشان می دهد نیز جریان اولیه است. Netflix تایید کرده است که تازه ترین قسمت 19 خواهد آمد به Netflix در پنج شنبه, مه 14. به عنوان با بسیاری از Netflix را نشان می دهد قسمت منتشر می شود در 00:01 a. m. PDT. زمانی که آنها می رسند و در کشور خود شما بستگی دارد زمان تفاوت از سواحل غرب امریکا را که در حال حاضر 9 ساعت پشت GMT.

riverdale season 4 episode 8 release date
‘ریوردیل’ فصل 4 می آید به Netflix بکشد ایالات متحده در ماه مه سال 2020
CW

بین المللی, قسمت ریوردیل فصل 4 در حال حاضر حذف شده است در هفته. قسمت می رسند در Netflix بکشد در خارج از ایالات متحده در روز پنج شنبه صبح در 00:01 a. m. PDT. این به این معنی است که فصل 4 کامل خواهد بود در بین المللی Netflix سایت به عنوان از آوریل 7 شب پس از فصل نتیجه گیری در سی دابلیو.

ایالات متحده طرفداران که شده اند در انتظار برای ریوردیل فصل 4 به رها کردن در Netflix بکشد می تواند به عقب در سه فصل اول در حال حاضر در streamer. آن دسته از بینندگان ممکن است بخواهید به تماشای فصل 3 آخر دوباره آن را به عنوان مجموعه یکی از بزرگترین رمز و راز از فصل 4.

که در آخر ما دیدن خون آغشته مورچه (بازی های برگزار شده توسط KJ Apa), ورونیکا (Camila مندس) و بتی (لیلی Reinhart) سوزاندن لباس های خود را به عنوان به خوبی به عنوان عرقچین کلاه Jughead (Cole Sprouse) نشان می دهد که دومی مرده است.

دقیقا چه اتفاقی می افتد مشتاق کارآگاه و نویسنده به طعنه است در فلش-به جلو در سراسر بسیاری از ریوردیل فصل 4. در میان دیگر نکات برجسته فصل یک لمس ادای احترام قسمت به فرد اندروز بازیگر Luke Perry که درگذشت در حالی که این بازیگران بودند که ساخت فصل 3 و همچنین نشان می دهد سالانه موسیقی قسمت که می بیند بازیگران مقابله آهنگ از فرقه فیلم Hedwig and the Angry Inch. طرفداران همچنین می توانید انتظار می رود برخی از سری’ احمقانه ترین لحظات و در عین حال از جمله عجیب و غریب, بازگشت, برای, Jason شکوفه (Trevor Cdm).

ریوردیل فصل 4 منتشر شده است در Netflix بکشد در روز پنج شنبه 14 مه در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر