موانع مهر و موم کردن neighbouhoods در پاکستان ‘هوشمند مستندات’ به عمران خان سوئیچ تاکتیک دوباره

محمد Alim خان ducked تحت یک کمربند و پا خود را مهر و موم شده محله به طور موقت آزادی پس از مدیریت برای متقاعد کردن یک پلیس خود را در ماموریت بود و مشروع اضطراری است.

سه روز گذشته گارد امنیتی پیدا کرده بود خود را قفل شده است و hemmed در موانع پس از خیابان های اطراف خانه اش در نزدیکی محمدی Chowk اعلام شد یک coronavirus کانون.

ده ها تن از جمله مناطق اعلام شده مهر و موم شده در سراسر پاکستان در هفته های اخیر به عنوان جهان ششم پرجمعیت ترین کشور تلاش کرده است به تغییر تاکتیک در برابر آن covid-19 شیوع.

داشتن یک مستند در سراسر کشور در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر بیش از حد پرهزینه مقامات به جای تلاش بیشتر هدف هوشمند “مستندات”: هدف ویروس باغ در حالی که اجازه می دهد بسیاری از اقتصاد به سر کار.

“این خوب است که آنها را مهر و موم منطقه آن را برای ما خود ایمنی است. آن را دشوار است اما این برای ما خوب است” آقای خان گفت: ساندی تلگراف او به عنوان مجموعه های خارج برای دریافت دارو.

نخست وزیر پاکستان عمران خان به تبلیغ این طرح به عنوان یک راه حل خود را ملت دوراهی از آن چگونه می تواند به مقابله با این بیماری است. در حالی که این کشور قفل شده است و در اواسط ماه مارس و محدودیت ها کاسته شد در طول ممکن است حتی به عنوان موارد افزایش یافت زیرا دولت گفت: آسیب های اقتصادی در حال شکل دراورده شده در ضعیف بود و غیر قابل تحمل. در یک کشور که در آن میلیون ها نفر امرار معاش دستمزد روزانه رنجبر قفل کردن اقتصاد را از گرسنگی مردن اعداد بزرگ سابق کریکت هشدار داده است. مانند بسیاری از کشورهای غربی راهکار حاوی ویروس ثابت شده است بیهوده در پاکستان است.
پلیس راهنمایی و رانندگی در کنار یک ایست بازرسی ایجاد شده به منظور مهر و موم منطقه

در زیر جدید ‘هوشمند مستند’ طرح نقاط واجد شرایط که موارد به بیش از 1.5 مورد در هر هزار نفر نرخ مشابه به لستر که در آن دولت بریتانیا در این هفته همچنین اعمال مینی مستند. کانون ساکنان داده می شود 24 یا 48 ساعت متوجه به آماده سازی و سپس بر خلاف آن در لستر آنها مهر و موم شده در بین 10 و 15 روز در تلاش برای شکستن گسترش در جامعه گسترده تر.

و همچنین به عنوان جنبش در داخل و خارج محدود بودن ساکنان قرار است به حفظ اجتماعی فاصله نه حضور در تجمعات و نگه داشتن بیمار و سالمند در داخل. تنها یک نفر در هر خانواده است و قرار است برای انجام خرید و تنها مواد غذایی در فروشگاه ها و داروخانه ها مجاز هستند باز است.

ساکنان تفاوت در چگونه به شدت به قوانین در حال اجرا.

“این است که مهر و موم شده. نگاهی به ترافیک و مردم” گفت: انیس کیانی یک مغازه دار با اشاره به در جریان موتورسیکلت در حال عبور خود را در فروشگاه. او گفت: بازرسی شد همیشه سرنشین دار.

در عین حال یکی دیگر از نزدیکی مغازه دار یک بقال به نام ایاز احمد گفت: محدودیت تنگ شده بود به اندازه کافی برای از بین بردن سه چهارم از تجارت خود را.

“همه جاده ها بسته شده و همه چیز بسته است. چیزهایی که ما نیاز روزمره ما می تواند. مردم فقیر در حال مرگ هستند اما برای افراد ثروتمند آن را می سازد تفاوت که آیا مستند است یا نه.”

پلیس فرماندهان حفاظت cordons گفت: مردم با دلایل معتبر اجازه داده شد برای مثال در موارد اضطراری و یا اگر آنها نیاز به دریافت دارو.

مكاتبات Supt Beenish Uzzair که در حال حاضر دارای پنج مهر و موم شده مناطق در حوزه قضایی گفت: “این بسیار دشوار است به مردم بگویید به انجام آنچه آنها می خواهند به انجام است.” بسیاری از مردم بودند که نگهداری از شغل خود.

“اما اگر شما شروع به ساخت استثنا پس از آن همه خواهد آمد و سعی کنید به خارج.”

زیر بازرس اسد مجید گفت: مردان خود را اجرای کمربند بودند دائما مواجه با فقر و محدودیت تا به حال ساخته.

“ساکنان استدلال می کنند با ما, چرا که آن را واقعا دشوار است برای مردم فقیر محدود می شود در خانه های خود را با هیچ کار. این افراد خیلی تحت تاثیر قرار به دلیل ساخت و ساز در سایت ها و چیزهای دیگر بسته شده است.

“این بسیار دشوار است به استدلال می کنند با آنها. ما گوش دادن به آنها را اگر آنها یک دلیل معتبر آنها بیرون می آید اگر نه آنها باقی بماند.

“آن بسیار بهتر را به یک smart مستند از مجموع مستند ،
پلیس متوقف و کارگران را از ورود به یک پاسگاه

پاکستان بار مورد مرگ و میر شروع به سرعت بخشیدن در ماه ژوئن در یک عجله از عفونت سرزنش در معاشرت و جمع آوری در طول عید جشن در پایان ماه مبارک رمضان.

سازمان جهانی بهداشت در ماه ژوئن 6 پیشنهاد خود را سازش به تلاشهای پاکستان برای تعادل عمومی سلامت و بقای اقتصادی: یک هر دو هفته یکبار روشن و خاموش چرخه مستندات. دولت در برابر این پیشنهاد هر چند آقای خان گفت: هوشمند مستندات تنها گزینه است.

یک مقام ارشد پاکستان رسمی درگیر در این کشور coronavirus پاسخ گفت: clampdowns بودند اثبات موثر است. “هر زمان که ما مهر و موم مناطق ما دیدن موارد سقوط در نزدیکی”.

بین المللی مقامات بهداشت به تلگراف گفت آنها بیشتر تردید. این بیماری در حال حاضر بیش از حد گسترده به صورت تکه تکه مستندات به سرکوب آن, آنها ترس است.

“هر کس می داند که آنها به طور کامل مهر و موم شده و این اثر در آینده محدود خواهد بود” گفت: یکی.

دیگری افزود: “از آنچه که من می دانم هیچ چیز اثبات موفقیت های هوشمند مستندات.”

هر اثر هوشمند مستندات ممکن است دشوار است به تفسیر زیرا این کشور ناقص بیماری ارقام است. افت روزانه مورد برگه و مرگ عوارض در هفته گذشته مورد ستایش قرار داد توسط وزیران را به عنوان یک نشانه وضعیت بهتر شده است.

این کشور در حدود 220 میلیون ثبت شده 225,000 موارد و 4,619 مرگ و میر است و به نظر می رسد برای جلوگیری از وحشتناک شتاب در بیماری دیده می شود در بخش هایی از اروپا و آمریکای لاتین.

اما در همان زمان تعدادی از تست های انجام شده نیز پایین و ننگ اطراف Covid-19 به معنی تعداد زیادی از پاکستانی ها فکر می کردم برای جلوگیری از گرفتن تست شده است. ترس است که کسانی که مارک مثبت خواهد بود مجبور به قرنطینه تبدیل شده به دور از بیمارستان هنگامی که بیمار یا در بدترین حالت بود محروم عمومی مناسب دفن معنی بسیاری ترجیح می دهند نمی دانند.

نتیجه این است که آمار رسمی در حال فکر به بخش کوچکی از تصویر واقعی و تنها به یک نگاه اجمالی از طرح این کشور شیوع.

“هیچ کس نمی تواند می گویند که این اطلاعات تا به حال ارائه یک وضعیت واقعی این بیماری همه گیر در پاکستان گفت:” بین المللی شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im