Robert E. Lee HS در ویرجینیا به تغییر نام به افتخار جان لوییس

یک دبیرستان به نام مؤتلفه کلی و صاحب Robert E. Lee خواهد بود تغییر نام داد به احترام به حقوق مدنی و نماد و سابق congressman John Lewis. مدرسه نام جدید را به اثر برای سال تحصیلی آینده به مدارس عمومی فیرفکس کانتی هیئت مدیره اعلام کرد در روز پنج شنبه.

هیئت مدیره در حال کار بر روی تغییر نام Robert E. Lee دبیرستان پس از پایان ماه ژوئن. در طی ماه گذشته آنها را دریافت نظرات عمومی از دانش آموزان و کارکنان و جامعه ممکن است نام مدرسه.

کانتی فیرفکس مدرسه مدیره رای به تغییر نام Robert E. Lee دبیرستان پس از اواخر متحده Congressman John R. Lewis…

ارسال شده توسط مدارس عمومی کانتی فیرفکس در پنجشنبه 23 ژوئیه سال 2020

“این برای ما مهم بود به فکر این نظرات و به انتخاب یک نام است که انعکاس تنوع و چند فرهنگی است که در حال حاضر وجود دارد در مدرسه و در جامعه ما” هیئت مدیره مدرسه صندلی Ricardy اندرسون گفت: در آزادی مطبوعات. “Rep. لوئیس بود یک قهرمان جنبش حقوق مدنی و هیئت مدیره ما به شدت معتقد است که این مناسب است ادای احترام به یک فرد است که یک قهرمان واقعی آمریکا. ما نیز افتخار زندگی خود به کار ادامه به ترویج سهام عدالت و تحمل و خدمات در کار است که ما انجام می دهیم.”

عضو هیئت مدیره تامارا Derenak Kaufax در بیانیه ای گفت که لی نام “برای همیشه متصل به کنفدراسیون.”

“مؤتلفه ارزش ها آنهایی هستند که نه چین با جامعه ما” Kaufax گفت. “مدارس ما باید به مکان های که در آن همه دانش آموزان و کارکنان و اعضای جامعه احساس امنیت و پشتیبانی می کند. من باور دارم که John Lewis’ زندگی فوق العاده و وکالت برای عدالت نژادی را به عنوان الهام بخش برای دانش آموزان ما و جامعه برای نسل های آینده.”

رای گیری برای تغییر نام به John R. Lewis دبیرستان شد و به اتفاق آرا CBS وابسته WTVR گزارش و بسیاری از اعضای هیئت مدیره را تشویق می کردند که رای اعلام شد.

Sean Perryman رئیس جمهور کانتی فیرفکس NAACP ارسال شده در Facebook که زمانی که او به ارمغان آورد تا موضوع مدرسه را به نام او “به صراحت گفت: ما هرگز لی از این جامعه.”

“ما آن را” Perryman نوشت. “من شروع یک کمپین حمایتی که بسیاری از شک. اما در حال حاضر در سال 2020 کانتی فیرفکس NAACP می توانید تعداد رهایی جامعه است که نژادپرستانه نام و تجلیل یکی از دلیرترین آمریکایی ها در طول تاریخ به عنوان یکی از بسیاری از ما پیروزی. …هرگز دست کم گرفتن قدرت سازماندهی.”

خداحافظ Robert E. Lee دبیرستان (Fairfax County Virginia)

ارسال شده توسط کانتی فیرفکس NAACP در پنجشنبه 23 ژوئیه سال 2020

در طول ماه ژوئن شنیدن در مورد اینکه آیا برای تغییر نام مدرسه افزایش دبیرستان ارشد کیمبرلی بواتنگ گفت WTVR که “این نام در همه صداقت, خجالت به بسیاری از دانش آموزان که با حضور لی دبیرستان.”

“این 80 درصد جمعیت اقلیت است که می رود به مدرسه هر روز” بواتنگ گفت. “انتخاب قطعی و بدیهی است به من.”

سابق گرجستان نماینده John Lewis درگذشت در تاریخ 17 ژوئیه در 80 سال است. حقوق مدنی آیکون که به سازماندهی مارس 1963 در واشنگتن و رهبری راهپیمایی سلما که منجر به یکشنبه خونین شده بود مبارزه با مرحله 4 سرطان لوزالمعده از دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de