رابرت هاید جمهوری خواه که ادعا می شود Surveilling سفیر اوکراین خارج از کنگره نژاد

جمهوری خواه کنگره نامزد رابرت اف هاید کاهش یافته است خارج از مسابقه به نمایندگی از کانکتیکات 5th کنگره منطقه ای در آمریکا ،

هاید به دست آورد ملی شهرت در ژانویه 2020 استیضاح در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای متون خود ادعا به surveilled ماری Yovanovitch سابق سفیر ایالات متحده در اوکراین است.

“من خارج از مسابقه” هاید گفت: در روز جمعه از ابتدایی خود را علیه جمهوری خواه نامزد دیوید سالیوان. “سالیوان outraised من” هاید ادامه داد: “و من می خواهم نامزد نیست که به اصل مطلب. تنها شانس برای برنده شدن است.”

هاید امیدوار بود به چالش دموکراتیک وقت نماینده Jahana هایس برای کنگره صندلی.

هاید را در وب سایت کمپین گفت که او “است که سرسخت پشتیبانی [sic] ما بموقع رئیس جمهور منتخب رئیس جمهور تهمت و دستور کار خود تجدید آمریکایی عظمت است.”

گذشته خود پیام های متنی با لو Parnas یک دستیار نزدیک رئیس جمهور تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی insinuated که او مخفیانه surveilling Yovanovitch با ردیابی حرکات خود را و استفاده از کامپیوتر است.

هاید متون گرفته شد به طور جدی از رئیس جمهور در حال حاضر متهم شده است غیرقانونی درخواست مقامات اوکراین به نفوذ 2020 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده با اعلام رسیدگی به فساد در برابر presumptive دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

Capitol building Hartford, Connecticut
خارج از ساختمان کاپیتول در Hartford, Connecticut
پورتر Gifford/رابط/گتی

Parnas گفت: Rachel Maddow در ژانویه 15 شب که او را هاید متون “به طور جدی” باور نمی هاید بود در واقع surveilled Yovanovitch و فکر هاید صرفا “تلاش خود را بزرگتر از او بود.”

در ژانویه 16, مصاحبه, Hyde محروم بودن “نزدیک دانشیار” از Parnas و گفت: متون خود بودند “فقط رنگارنگ” و “شوخی کرده است.”

“من فکر کردم که ما بازی” هاید گفت. “ما فقط تا به حال برخی از رنگارنگ متون تا به حال چند میآید راه برگشت وقتی که من استفاده می شود به نوشیدن و این نوع مایه تاسف است که چپ باید برای به دست آوردن شورت خود را در یک دسته.”

هاید شده بود تحت فشار توسط دیگر جمهوری خواهان به رها کردن از نژاد او, با توجه به هارتفورد کورانت, تا حدودی به دلیل دسامبر 3 2019 توییت نوشت: او در پاسخ به سناتور کالیفرنیا کامالا هریس انداختن انتخابات ریاست جمهوری.

“او رفت پایین آورده به او زانو” هاید نوشت. “آن را منفجر. باید یک سخت به بلع… #KamalaHarris #پاشنه است.”

“او نیاز به پایان پیشنهاد خود را برای کنگره” خانه رهبر جمهوریخواهان Themis Klarides علنا گفت: در پاسخ به هاید را صدای جیر جیر. “کنتیکت جمهوری خواهان نمی تواند تحمل کند و این و نمی,” او ادامه داد: قبل از گفتن دولت اوباما به متحد پشت سالیوان.

عصر ایران رسیده است به هاید نظر. او در پاسخ به زمان انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر