رابرت لوینسون: ما گروگان کرد در ایران می گوید: خانواده

بی بی سی جهان | No comments

سابق FBI agent رابرت لوینسون که ناپدید شده در ایران 13 سال پیش درگذشت در زندان وجود دارد, با توجه به بیانیه ای از خانواده اش.

“این غیر ممکن است برای توصیف درد ما,” خانواده گفت:, و اضافه کرد که مرگ او به نظر می رسد رخ داده است قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

لوینسون طولانی ترین گروگان در تاریخ ایالات متحده ناپدید شد در سال 2007 در ایران و جزیره کیش.

خانواده او می گویند او از طرف یک غیر مجاز سیا ماموریت.

او از بازنشسته اف بی آی در سال 1998 اما تا به حال مشغول به کار در کیش به عنوان یک محقق خصوصی به دنبال سیگار جعل و تقلب در منطقه همسرش می گوید.

مقامات ایالات متحده مشکوک او ربوده بود توسط نیروهای اطلاعاتی ایران مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک تراشه چانه زنی در روابط با واشنگتن است.

در ماه نوامبر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی از تماس برای ایران به نوبه خود بیش از لوینسون که او به عنوان “ربوده شده”.

به خانواده لوینسون بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت: “این غیر ممکن است برای توصیف درد ما.

“ما خانواده را صرف بقیه زندگی ما بدون شگفت انگیز ترین مرد ما تا کنون شناخته شده است, یک واقعیت جدید است که غیر قابل تصور است به ما.

“نوه او هرگز نمی خواهد او را ملاقات کند. آنها را تنها می دانم که او را از طریق داستان ما به آنها بگویید.

“اگر نه برای بی رحمانه, بی عاطفه اقدامات رژیم ایران, رابرت لوینسون زنده خواهد بود و با ما امروز.”

خانواده کورال اسپرینگز فلوریدا دریافت مدرک-از-زندگی, عکس و ویدئو در سال 2010 و 2011 هر چند محل نگهداری او ناشناخته بودند.

عکس های جدیدی از او ریشو و با پوشیدن لباس نارنجی رنگ زندان jumpsuit شبیه به آن فرسوده توسط ما زندانیان در خلیج گوانتانامو.

به دور گردن خود آویزان نشانه هایی است که یکی از آنها گفت: “چرا شما نمی توانید به من کمک کند”.

کارشناسان تعیین ویدئو فرستاده شده بود از طریق پاکستان در حالی که عکس فرستاده شدند از یک آدرس اینترنتی در افغانستان است.

پشتون عروسی موسیقی شنیده میشد بازی کمرنگ در پس زمینه تصویری, پیشنهاد آقای لوینسون برگزار می شود در هر کدام از این دو کشور.

نظریه دیگر از مقامات آمریکایی این بود که دولت ایران می تواند به روت تصاویر خارجی در تلاش برای سرزنش آقای لوینسون ناپدید شدن در شخص دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>